Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian_____23

Czy uważacie że to była zdrada?

Polecane posty

Gość damian_____23

Z okazji Dnia Matki moja dziewczyna pojechała do swoich rodziców, na noc, wróciła kolejnego dnia, bo mieszkają dość daleko. Ja tego dnia gdy jej nie było, poszedłem na imprezę. Tam poznałem dziewczynę, z którą gadaliśmy, potem zostaliśmy przy stoliku sami. Nie dawałem jej w żaden sposob do zrozumienia że mam ochotę na sex czy coś, ale tak się stało, że położyła mi rękę na kolanie, potem odpięła rozporek i zrobiła mi dobrze ręką. Było dość ciemno, a stolik był w rogu, więc nikt inny nie widział. Dziwnie się z tym trochę czuję, ale sam nie wiem czy to była zdrada, w końcu niczym jej nie sprowokowałem? Nie mam z nią już kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Grześko Napieralskiego
frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r i n a
Daj spokój, jestes zwykłą świnią. Zdradziłeś swoją dziewczynę w tak perfidny sposób, a Ty się jeszcze pytasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje sumienie, a niech Cię gryzie łobuzie jeden! Tylko przypadkiem tej Twojej kobiecie nic nie mów, bo to tylko Twoja sprawa co za głupoty odwalasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $makrajuuuuuu
hehe... poważnie zrobiła ci dobrze :) Niezła klientka. Mogłeś to przerwać, nie zrobiłeś tego i pozwoliłeś obcej lasce na to. Jesteś łatwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Ale co JA ZROBIŁEM? Ja tej dziewczyny nawet nie dotknąłem, nawet nie pochyliłem się w jej kierunku. To ona mnie dotykała i sprowokowała całą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelayn
ale jak robiła dobrze nie zaprotestowałeś !!! co za chuu** z Cb !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwałciciele też mówią, że byli sprowokowani:) Mówi się "NIE" i myślę że na siłę by nic nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Grześko Napieralskiego
tak tak jesteś łatwy i puszczalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $makrajuuuuuu
Jasne :) A teraz grzecznie wykonaj rozbieg i zrób baranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediiiunioo
ale huj z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
dales sie dziwce zwyklej szmacie ktora pewnie liczyla ze wlozysz 50 zl jej za to w majteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllllio
wez ja zuc lepiej bo nie chcialabym byc z takim hujem jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE FRAJER
TO NA 100% PROWOKACJA!!! NIE MA TAKICH GLUPICH KRETYŃSKLICH CHUJÓW NA ŚWIECIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Posłuchajcie, grzecznie z nią rozmawiałem, nawet wspomniałem o swojej dziewczynie. Ale to ona mnie zaczęła dotykać. Wiecie jak facetowi trudno powiedzieć NIE, gdy kobieta już mu robi coś przy małym? W sumie siedziałem cały czas prosto, nie dotknąłem jej, nawet palcem. Można powiedzieć że zmusiła moje ciało do reakcji. Bo to była fizjologiczna reakcja, a nie mój realny zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $makrajuuuuuu
W sobotę pójdę na balety i sprawdzę to osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprowokowałeś ... ale jak Ci zaczęła rozpinać rozporek powinieneś powiedzieć ..STOP !!!... a teraz masz wyrzuty sumienia ... myśl troszkę rozumkiem ,a nie tym co masz w spodniach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelayn
to weź przestan imprezować jak nie umiesz sie oprzec pierwszej lepszej lasce ! dla mnie to jest zdrada i zadnego wytłumaczenia NIE MA !! masz 23 lata a rozumowanie przedszkolaka .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $makrajuuuuuu
Ale przestań chrzanić bo aż bolą uszy od tego pisku. Jesteś łatwy i tyle. I w dodatku dupa, męska hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllllio
tepy huju ..naucz sie rozumu użyc a nie hujem myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna,
to był gwałt prawie. A nie wołałeś cichutko "proszę nie", tak cicho, że ona usłyszała tak? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelayn
Bo taka prawda faceci myślą fujarami, a nie mózgiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katios
szukaz tu pocieszenia ? chcesz tu zagluszyc swoje wyżuty sumienia ? NIE my Ci nie pomożemy mecz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Wszystko trwało naprawdę chwilę. Tak mnie zaskoczyła, całą sytuacja, nigdy żadna dziewczyna tak nie zrobiła, do tego nie ukrywam, była naprawdę ładna, ubrana bardzo wyzywająco, więc mały zareagował błyskawicznie jak tylko zaczęła go macać. Nie wiem, ale myślę że trwało to z minutę. Mam więc minutę traktować jak zdradę? Niby to nie do konca w porządku, ale wiele czynników przemawia za tym, że nie była to zdrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmk,
bo oni mózgu nie mają.. więc pozostaje im tylko ta rura od odkurzacza:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghjmk,
tak? a gdyby twojej dziewczynie ktos palcówe strzelił?? to co? nie zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera jasna,
no teraz już wiemy, że jesteś nie tylko bardzo łatwy ale też bardzo szybki, hahaha, minutę robiła ci dobrze i ty już? ojej, bidulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $makrajuuuuuu
chyba czynnik psi hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Do tego mówiła mi świństwa do ucha. No można powiedzieć że zachowaniem, pozą i dotykaniem mnie zmusiła do wytrysku. Z kobietami jest inaczej, więc nie pytaj o palcówkę. Kobiety potrzebują więcej czasu żeby mieć orgazm i innych okoliczności, bezpieczeństwa, uczucia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×