Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian_____23

Czy uważacie że to była zdrada?

Polecane posty

Gość edssu
WYPIERDaLaJ MI Z TEGO FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
"a jakbyś nie doszedł, to nie byłoby zdrady?" No to to w ogole jest już głupie. A co ja mogę za to gdyby ktoś mnie złapał za krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokokodsd
PIZda z ciebie nie facet nie usprawiedliwiaj sie tu cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciena21
SKOŃCZCIE TEN TEMAT :) WIESZ CO JEST WSZYSTKO DOBRZE, TO NIE ZDRADA :D PRZECIEZ NAWET JEJ NIE DOTKNEŁEŚ BIEDAKU :d:d:d JESTEM Z TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
jak można udawać 'biednego, biernego korzystacza z przyjemności'? chłopcze, to twoja panna jest tu poszkodowana a nie ty, więc nie licz na pochwały i brawa. dobre porównanie, z tym rozłożeniem nóg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Poza tym: "nie byłeś pijany" No byłem trochę. "kontakt fizyczny z kimś innym, niż twoja partnerka to zdrada." No halo, bez przesady. To co, jak kumpel mi poda rękę na powitanie, to jest zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciena21
TY JESTES POJEBANY !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssfdfs
o kurwa nie wieze :) hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
to było pytanie retoryczne, nie oczekuję jakiejs odpowiedzi na nie... tylko jeczysz, ze ona cię 'obsłużyła' a ty tylko doszedłeś.. jakby to była jakaś róznica czy skonczyła, czy nie. pieprzysz trzy po trzy i nadal nie wiem, czego oczekujesz? nie bede cie głaskać po głowie i mowic, ze już dobrze, juz dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*No to to w ogole jest już głupie. A co ja mogę za to gdyby ktoś mnie złapał za krok? Wychodząc z takiego założenia jak jakaś koleżanka do ciebie zajdie a ty w łóżku będziesz leżał i zaczniecie sex uprwaiać to też nie zdradzisz bo przecież co ty możesz zrobić skoro ty leżysz praktycznie nagi a laska cie dosiadła :D:D Jesteś żałosną namiastką mężczyzny.Chociuaż po sposobie rozumowanie nie zdziwiłbym się gdyby się okazało że 13 lat masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Ja po prostu uważam że zdrada to świadome naruszenie wierności, pożądanie kogoś, doprowadzenie do jakiegoś aktu sexualnego. A ja do niczego nie doprowadziłem, siedziałem nieruchomo. To ona doprowadziła, sprowokowała. Ja byłem tylko tak jakby biernym obserwatorem. Nie usprawiedliwiam się głupio, ale taka jest prawda. Można powiedzieć że ja właściwie w tym nie uczestniczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
ja zakładam, ze ma te 23, z nicku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee wieeeze
dlaczego uwazasz ze calowanie jest gorsze od obmacywania i walenia koonia, deeeeeebill!!!!!! jesli to nie zdrada to powiedz o tym swojej dziewczynie, czego sie boisz????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ja po prostu uważam że zdrada to świadome naruszenie wierności A ty wierności nie naruszasz pozostając biernym podczas gdy jakaś ci dobrze robi?? Sam sobie tym co piszesz przeczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciena21
JESTES ŁATWY I TYLE !!! NIE ZNAEŚ TAKIEGO SŁOWA JAK STOP , NIKT TU WIDZISZ ZE NIE STOI ZA TOBĄ TO PO CO PISZESZ JAKIEŚ ŚMIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
Moim zdaniem całowanie to zdrada, bo uczestniczą w tym dwie osoby i obie są aktywne, a w moim przypadku uczestniczyły tylko jedna osoba (ta dziewczyna). Poza tym całowanie ma inny wymiar, taki uczuciowy, miłosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee wieeeze
kochanie bylem na imprezie a jakas laska zwalila mi k.nia...ale to nic no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterekk
Kurcze mógłbym być taki wierny na każdej dyskotece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisielica
najlepiej zapytaj swojej dziewczyny czy to była zdrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
wiesz, teraz mozesz sobie szukac własnych definicji zdrady z porządaniem, bez porządania. to tak jakby porównać: zdrada z porzadaniem to tak jak lód z połykiem a bez porządania- bez połyku. różnica jest. ale czy twoja dziewczyne to by ruszyło? jakbyś jeczał, że jakas panna ci obciągneła na imprezie, ale bez połyku, wiec sie nie liczy i zdrady nie było? pieprzyc mozna rózne głupoty, ale fakt jest faktem i sadze, że zgodzi się ze mną większośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee wieeeze
a ona odpowie -ale nie calowaliscie sie? nie? a to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alayah
głupi fiut z ciebie i sie nie szanujesz byle dupa moze robic z toba co chce a ty siedzisz jak frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Moim zdaniem całowanie to zdrada, bo uczestniczą w tym dwie osoby i obie są aktywne, a w moim przypadku uczestniczyły tylko jedna osoba (ta dziewczyna). Nie no nie moge too w tym że ona ci dobrze robiła uczestniczyła tylko ona??Dziwne jmi się zawsze wydawało że dogadzanie w którym uczestniczy jedna osoba nazywa się samogwałtem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
mam nadzieję, że nie napisałam czegoś, czego nie jesteś w stanie ogarnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciena21
POWIEDZ POWIEDZ DZIEWCZYNIE PEWNIE POCHWAŁĘ DOSTANIESZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
Pavlo1985: chyba zacznę to wszytsko odbierac tak jak Ty, bo ten człowiek jest w sumie śmieszny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian_____23
To nieprawda że nie szanuję, bo szanuję, nigdy jej nie zdradziłem i nigdy nie myślałem o zdradzie. Gdyby ta druga dziewczyna mnie nie zmusiła, to do niczego by nie doszło. Zdrada jest wtedy gdy się to zaplanuje z zimną krwią i się jest aktywnym. Przecież jesli np. zgwałcą dziewczynę, to nie mówi się że ona zdradziła swojego chłopaka, prawda? A ponoć część kobiet podczas gwałtu ma orgazm, bo jest to naturalna reakcja organizmu. Oczywiście przeczytam wszystko co napiszecie i sobie to przemyślę, ale przecież muszę się też bronić, bo mnie atakujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczki Ci do dupy
poprzyrastaly ze nie mogles ode[chanc jej rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczki Ci do dupy
jest to zdrada bo przyzwoliles na to, wiec nie dorabaj zadnych wyjasnien. Poza tym skoro to nie byla zdrada jak twierdzisz to moze podzielisz sie ta informacja ze swoja dziewczyna. Gnoj jestes i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanwiam sie co
zrobiles ze sperma? z brudnymi gaciami dlaej sie bawiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×