Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian_____23

Czy uważacie że to była zdrada?

Polecane posty

Gość piczkaxxxxxxxxx
KAZDY NIE PRZYPADKOWY (!!!!) DOTYK TWOJEGO MAŁEGO TO ZDRADA NO CHYBA ZE POWIESZ TEJ PANNIE (ZANIM JESZCZE SIE PODNIECISZ) SPADAJ - TYLKO TA EWENTUALNOSC W TEJ SYTUACJI NIE BYLABY ZDRADĄ A JAK CI ROZPINALA ROZPOREK TO MYSLES ZE CO NIBY BEDZIE ROBIĆ OGÓLNIE TO MYŚLE ZE JESTES ZBYT OGRANICZONY BY TO ZROZUMIEC I TO ZE FACET JEST TYLKO FACETEM TO NICZEGO NIE WYJASNIA - I WLASNIE PRZEZ TEAKIE MYSLENIE BEZNADZIEJNE PROBUJE SIE FACETOW WYBIELAC BO FACET TO MOZE A KOBIETA NIE BO OD RAZU DZIWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
'Ale jak to mam dzwonić, skomleć i przepraszać, skoro ona o niczym nie wie? Ona zrozumie to zupelnie inaczej niż to naprawdę wyglądało, jeszcze pomyśli że tego chciałem lub że całowałem się z tamtą dziewczyną.' a no tak, trzepanie bez całowania to nie zdrada, muszę wreszcie zapamiętać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Nie myślałem o tym, nie rozważałem zdrady, po prostu w momencie jak mi położyła ręke na rozporku stanąłem przed faktem dokonanym i w sumie nie mialem nic do gadania. hahahhahahaahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahaha Nie miałem nic do gadania:D Ja bym powiedział won kurwo z rękami albo przynajmniej odszedł od stolika gdyby ktoś chciał zrobić ze mna coś na co sam ochoty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwoli wyjaśnienia. Z mojej strony to była ironia. "w momencie jak mi położyła ręke na rozporku stanąłem przed faktem dokonanym i w sumie nie mialem nic do gadania." No popatrz... czyli był to gwałt w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
polozyla Ci reke na rozporku i nie miales nic do gadania:D faktycznie to teraz niech Ci ktos odetnie Twojego "malego" w koncu tez nie masz nic do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
zaraz w ogóle wyjdzie, ze to jakiś niedorozwój molestowany w dzieciństwie, który nie umiał się sprzeciwić 'złemu dotykowi'. a poza tym, bierzecie na serio dorosłego mężczyznę, który na SWOJEGO penisa mówi 'mały'? to tak jakbym powiedziała, że mam broszencję, no proszę... trochę szacunku dla samego siebie... a i zaraz skoczysz, że ja mówiłam jajka czy fiut. sory, ale ja szacunku do Ciebie nie mam, mieć nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozyla Ci reke na rozporku i nie miales nic do gadania.To powiedz mi gdzie meiszkasz zajdę do ciebie z rotweillerem rozepne ci rozporek a pies będzie próbował ci jaja odgryżc.Wtedy też nie będziesz miał nic do gadania i będziesz się biernie przyglądał jak pies swoje robi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
on dla siebie samego szacunku nie ma skoro, daje sie piuerwszej lepszej kurwie po"malym" glaskac:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
co za człowiek pyta sie czy to zdrada a sam wie najlepiej... to po kiego uja pytasz i zajmujesz mądrym ludziom czas znajdz choć jedną wypowiedz ktora by mowila o tym ze jestes w porzĄDku i NIE zdradziłes ( dla uściślenia dodam abyś pominął swoje posty oraz wypowiedzi ironiczne o ile wiesz co to ironia bo nie sądze patrzac na twoj poziom inteligencji-pewnie jestes wiesniakiem ze skonczoną podstawówką) skąd sie biorą tacy ludzie którzy n ie potrafia sie postawić w taqkiej samej sytuacji tylko maja zawsze jakies ALE NIE OGARNIAM JEGO MÓZGU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
wiesz, on twierdzi, ze nie 'daje', on tylko 'bierze', a to nic złego, to nie zdrada przecież;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
tam nie ma co ogarniac, bo on bezmozgowiec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*piczkaxxxxxxxxx Nie tak ostro bo jeszcze sobie pójdzie a mi juz powoli dzięki jego wypowiedziom humor wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
NO SORRY ale nie moge juz czytac jego mądrości bo mi sie podnosi.... ciśnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
obrazil sie pewnie istrzelil foch:D a tak na serio to tylko szkoda jego dziewczyny, bo nie wie z jakim dupkiem ma do czynienia. Sadzac po tym co pisal to pewnie nie bedzie miala okazji sie o tym dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
'NIE OGARNIAM JEGO MÓZGU' mózgu? czy ja dobrze przeczytałam? ;D w tym wypadku mamy do czynienia z barkiem mózgu, albo z jakimiś zaburzeniami, bo człowiek ma problem z przyjęciem krytyki o którą jak warto zauważyć- sam prosił. jest tyle, starszy ode mnie, a czuję się, jakbym rozmawiała z dzieckiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
chętnie bym ją znalazla i wszystko jej opwiedziała , jedyna nadzieja w tym ze sprawdza mu historie i znajdzie ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*człowiek ma problem z przyjęciem krytyki o którą jak warto zauważyć- sam prosił. Tu nawet nie o krytykę chodzi on poprostu nie potrafi sam przed sobą się przyznać do zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
--------------------------------------------------------------------- damian_____23 , wracaj, wszyscy czekamy na odpowiedz!;D;D ---------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
mamusia juz go położyłA SPAC PEWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
o coś w ten deseń mi chodziło, może faktycznie źle to ujęłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*chętnie bym ją znalazla i wszystko jej opwiedziała , jedyna nadzieja w tym ze sprawdza mu historie i znajdzie ten temat Jakjest na tyle inteligentna żeby się domyślić to sprawdzi ale wątpię żeby tak było bo z niego inteligent nei jest a jak wiadomo swój na swojego trafi więc panna też pewnie inteligencją nie grzeszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz autorze... temat topiku powinien brzmieć inaczej np. "zniewolony przez kobietę"... jakoś tak. :) Ale wy atakujecie autora bezwzględnie... :( Uspokójcie się! On bezbronny był przecież... :( Autorze:) Myślę, że przyda ci się konsultacja z psychologiem. Ta sytuacja może się źle odbić na Twojej psychice. Życzę powodzenia w walce o... ? (pomoże ktoś wymyślić o co ma walczyć facet? :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Życzę powodzenia w walce o... ? (pomoże ktoś wymyślić o co ma walczyć facet? Ja bym powiedział że o zrozumienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha dobre
o rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
w walce o synchronizacje małego z ciałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
może poszedł na imprezę szukać tej, która skrzywdziła go, robiąc mu dobrze;) biedactwo, ma traumę. a tak z innej beczki, ta panna podobno nie wzięła kasy, co musiało nia kierować, że trzepnęła pod stołem, nowo poznanemu chłopakowi? radość z tego, że kolejny uległ jej urokowi? nie miała z tego żadnej korzyści, ani materialnej, ani specjalnie cielesnej, uczuć nie było, więc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jada na miotle
piczkaxxxxxxxxx zgadzam się w 100% ;D idealnie ujęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczkaxxxxxxxxx
poprostu miała satysfakcję psychiczną ( a moze wiedziala ze jest zajęty a ją to jarało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×