Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine.

Starające się o dziecko. Poważne rozmowy. Zapraszam :)

Polecane posty

Gość Mgda989
Dzieki zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
witajcie ponownie:) poszukalam w necie i znalazlam duzo na tema t leku ktory sie nazywa: Castagnus . Ponoc bardzo pomaga zajsc w ciaze, reguluje cykle i gospodarke hormonalna, ponad to pomaga w wytworzeniu plodnego sluzu! bardzo chwalony jest tez wiesiolek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhd tez slyszlam na temat tych leków tylko to jest tak ze jednemu moze pomóc a drugiemu nie noi nie wiadomo jak patrzą na to lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
Witam wszystkie Kobietki My z mężem staramy sie juz 10 mc i narazie nic. Zrobilismy badania podstawowe i wszystko w normie. Mąż bierze Androvit, ja folik i olej z wiesiołka na poprawe śluzu. Bardzo cieżko sie wyluzować i przestać myśleć. Ja mam 30, mąż 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tez sie tak zastanawialam terz od nowego cyklu bede brala ten castagnus,wiesiołek kwas foliowy i siemie lniane trzeba sie chwytac wszystkiego z reszta czego sie nie robi zyby miec malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
na kafe jest juz topik dotyczacy tego leku wiele dziewczyn dopiero po nim zaskoczylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bucky30 a macie juz dzieci?czy staracie o pierwsze? dziewczyny a brała któras z was ten Castagnus,i ten wiesiołek pomogło to kumus???bo ja wlasnie zdecydowałam sie ze sprubuje bo to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytam terz na roznych forach o tych specyfiku i powiem ze niektore nawet po zyrzuciu 2 opakowania zaciazyly czyli cos w tym musi byc i duzo kobiet to opisuje jenda para starala sie 1,5 roku o dziecko a po 3 miesecznej kuracji zaszla w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
Nie mamy dzieci, staramy sie o nasze pierwsze dziecko. Wiesiolek biore teraz juz drugi cykl i mam po nim duzo wiecej śluzu. Czy ten lek jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Czy mogę sie do Was kochane dołączyć.. Nie wiem ile się staram..Z 3 lata będzie,ale jestem po operacji usunięcia polipów z macicy,co miałao miejśce 8 miesięcy temu.. To mój 9 cykl starań od operacji i właśnie zaczynają się mi płodne;)) Buziaki dla wszystkich staraczek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bucky30 wiesiołek jak i cantagnus jest dostepny brz recepty _rebeka_ no to dlugo sie juz staracie ja z mezem tez juz 2,5 roku bedzie wciąż bezskutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak malineczkaa.. Długo i wszystko się ciągnie.. Z tym,że polipy uniemożliwiały mi zagnieżdzenie zarodka..ale już 8 cykli przepadlo:O jeszcze do września postanowiłam spróbować,a później wybieram się do najlepszego lekarza w Polsce od niepłodnoŚci..troszkę daleko,ale już i tak jeżdżę do lekarzy po 300 km,to i 600 mnie nie zbawi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
U mnie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej przezywam pojawienie sie okresu. Coraz ciężej mi psychicznie. Wkolo tyle dzieci i brzuszkow...eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja WAS rozumiem:( te rozterki,depresje,pytania "życzliwych ludzi"-kiedy Wy... Niestety sama powoli dzięki modlitwie wychodzę na prostą. Lekarze to tylko potrafią pieprzyć o in vitro bądź inseminacji,a tak naprawdę czasem wystarczy pare miesięcy leczenia bądź zabieg konkretny i już ciąża.Co do psychiki-ja w to nie wierze. Z 2,5 roku chciałam dziecko,ale kompletnie nie myślałam o tym-był okres kiedy był.Dopiero tak od roku intensywnie myślę i też nic!!!!ahh życie:) Mam nadzieję,że topik nam się rozkręci i będziemy się wzajemnie wspierać w ciężkich chwilach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucky mam to samo!!! co miesiąc płacz i deperesja..przychodzą plodne,trochę lepiej,jest nadzieja,a im bliżej okresu,nadzieja gaśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez tak czuje wszystkie moje kolzanki w ciazy co chwile jaks jest a ja tez ciagle ni i nic:(((czasem juz trace nadzieje na to ze bede mamusia przykre to tyle czasu sie staramy i co miesiac ogrmne rozczarowanie:/ kupie sobie ten castangus czytam rozne fora i dziewczyny wypowiadaja sie bardzo korzystnie na temat tego specyfiku w polączeniu costangusa i oleku z wiesiołka robi to cud ale ide tezza 2 tygodnie do endokrynloga zobacze co on powie ale branie tych specyfików nie zasszkodzi przeciez a moze pomóc czego nie robi koboeta by byc mamą wkoncu!!! castangus w aptece bez recepty kosztuje ok 12 zl wiem dziewczynki co czujecie ciazy brak i brak a latka leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczkaa z tego,co wiem,castngus tez moze namieszać..Najpierw pójdź do endokrynologa,zobaczymy,co powie,może zapytaj go o ten castangus? A wiesiołek daje ogromne ilości śluzu-wiem,bo po operacji parę razy stosowałam,brakowało mi jakoś śluzu.Teraz po 8 miesiacach wrócił mi śluz i już go nie stosuję.Także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
No wlasnie najgorsze sa pytania ludzi i ogladanie szczesliwych kolezanek w ciazy lub z dziecmi. A mnie juz latka bardzo leca i nic. Tak bardzo bysmy chcieli juz dzidziusia. Caly cykl to wielka nadzieje, a potem gorzkie rozczarowanie. Mimo ze starmy sie juz 10 mc to dopiero 4 cykl mierze tempke a kochamy sie regularnie co 3 dni. Podobno regularnośc pomaga plemnikom. Przez ostatni rok bardzo wydłuzyly mi sie tez cylke. Moze ja zachodze w ciąże i nastepuje samoistne poronienie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
do Rebeka------ witaj:) jesli chodzi o polipy moglabys wyjasnic , skad sie takie cos bierze? dalas mi troche do myslenia odnosnie niezagniezdzania sie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie zero objawów, serio nic, a tu dzis taka bomba!Poryczalam sie jak zrobilam test, 2 krechy, nie moge uwierzyć, bardzo sie boje, maz zagranicą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze juz niedlugo bedziemy na tym topiku pisały o swoch 2 szczesliwych kreseczkach na tescie zycze sobie i wam tego!!!!!! i mam nadzieje ze nasz topk przetrwa .A z jakiej czesci polski jestecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
poludnie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
About me--> Gratulacje! Nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze, dasz rade :) Trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
pozdrowienia z Opolszczyzny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my z mezem staramy sie od1,5 roku własnie jestem w trakcie badan hormonalnych : zlecila mi w 10, 13 i 21 dniu cyklu czekam na te ostatnie i moze wkoncu bd wiedziala co jest grane. Meza stez skierowali na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, dzieki dziewczyny ja jestem z górnego śląska, z meżem żyjemy na odległość, nie staraliśmy się wogóle, poprostu od roku nie brałam tabsów ale przy płodnych kazałam mu uciekać. Ostatni raz widzielismy się 3 tyg temu, wiem że miałam owulkę bo to zawsze dobrze czuje, no i wtedy pamiętam nawet te 2 sexy haha to było dokładnie 16-17 Maj, wtedy nie uciekał, dzis 31 dzien cyklu, czy to znaczy ze jestem w 3 czy w 5 tyg ciązy??? Aha dziewczyny, moja rada nie starać się na siłę, im więcej się myśli tym gorzęj tak mi się wydaje.. Mąż dopiero za 2 tyg przyjedzie, sama nie wiem czy rodzic tu czy w Niemczech...Nic juz nie wiem, boże ale szok szok szok mąż nic nie wie i chyba poczekam z tym aż przyjedzie, bo zawsze chciałam mu kupić jakis prezencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
about me- gratuluje pewnie jak sie otrzasniesz z szoku to bedzie impreza:)) a co do meza to lepiej powiedz m u jak przyjedzie bo sie nie bedzie umial na pracy skupic- :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×