Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine.

Starające się o dziecko. Poważne rozmowy. Zapraszam :)

Polecane posty

witam, mi co prawda już się udało ale starałam się póltora roku... wyprobowałam zioła i wiesiołka i udało się w pierwszym cyklu stosowania;)) nie wiem tylko czy to zasługa jednego, drugiego czy obydwóch specyfików... naprawdę mogę z całego serca polecić gdyż oboje z mężem nie spodziewaliśmy się takiego efektu... piłam je zaledwie 3 tygodnie.... życzę powodzenia, bo wiem co znaczy comiesięczne wyczekiwanie na okres lub raczej jego brak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morcia, na jakie badania krwi iść? i tydzien ciąży sie liczy od dnia ostatniej miesiaczki, czyli u mnie sie zaczął 5 tydzień. Boże chyba umre, a mąż za granicą mieszka a nie pracuje tzn też pracuje, ale numer teściowa chyba oszaleje ze szczescia moja mama też widze lata cała w nerwach..co za dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
Jak przyjmowac ten castagnus? Caly cykl czy tylko do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie beta hcg, kosztuje między 25-35 zł, podana jest tam tabelka z wartościami przypadającymi na dany tydzień ciąży, padanie najlepiej powtórzyć żeby zobaczyć czy hormon odpowiednio przyrasta. lekarz liczy ciążę od osatniej miesiączki... czyli jeśli jesteś np w 5 tygodniu od ostatniej miesiączki to w 3 tygodniu od zapłodnienia bo owulacja jst zwykle w połowie cyklu... a jeśli chodzi o castagnus to obniza on poziom prolaktyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ja sie staram niestety mi nie wychodzi. Od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze i jestem po owulacji ale nie wiaze tego z ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucky30
Monia jak dlugo sie starasz? Pierwsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziecko teoretycznie 3 a w zyciu 2 (pierwsze zmarlo), a staramy sie 3 lub 4 cykl. Jeszcze nei tak długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Jesli chodzi o polipy-mialam bardzo obfite krwaiwenia(podpaske zmienialam nawet co 15 minut,bo byla pelna) z duzymi skrzepami!! Myslalam,ze jest ok,ale po zmianie ginekologa okazalo sie,ze mam przerosniete endometrium,ktore w calosci wypelnialy mele polipy!jestem z kuj-pomorksiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Juz jest ok:) Okresy wrocily do normalnosci,mam mniejszy bol podczas okresow-wystarczy tylko 1 tabletka,nie 3;) Ale dzidzi jak nie było,tak nie ma.. Ale wierzę,że w 9 cyklu się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to juz 8 cykli sie staracie. Mi jak w nastepnym nie wyjdzie to sobie odpuszcze szkoda nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
ja znooje ze to ze nie moge zajsc w ciaze to skuek tego ze jak bralam tbsy to przez okolo 1 rok praktycznie co miesiac mialam jakies stany zapalne pochwy, jajnikow, grzybic, dlatego tez przestalam brac tabsy, od tego czasu jak reka odjal. Ale boje sie ze moge miec wlasnie jakies zrosty czy cos podobnego i dlatego nie moge zajsc w ciaze:( do tego zawsze jak mam okres to boli mnie bardzo mocno przez 3 dni lewy jaj nik- lekarz robil usg i powiedzial ,ze nic na jajniku nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
* a ja znow sie boje- mialo byc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wie mco wam napisac jak sama juz podejrzewam ze sie nie udalo. Musicie probowac dalej napewno kazdej z nas jest pisane macierzynstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczyny kupcie sobie testy owulacyjne, one moga wam bardzo pomóc w ustaleniu który dzień jest tym dobrym dniem na zajście w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5dc-36,5 6dc-36,5wspolzycie 7dc-36,5 8dc-36,8nieprzespana noc, wspołzycie 9dc-36,6 10dc-36,5 wspołzycie 11dc-36,6 2 lampki szampana 12dc-36,7wspolzycie, 2 lampki szampana 13dc-36,6 14dc-36,6wspołzycie 15dc-36,4 16dc-36,6 2 razy wspołzycie 17dc-36,6 bol lewego jajnika 18dc-36,7wspolzycie 19dc-36,6 20dc-36,8wspolzycie, wyliczeniowa owulacja 21dc-36,8 22dc-36,8 23dc-36,8 pobolewa brzuch dołem 24dc-37 25dc-37 To jest moja temp i chyba niepotrzebnie ja mierze bo nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :):) Ale się od wczoraj rozpisałyście - zaraz będę musiała usiąść i nadrobić zaległości.... Malineczka - sorrki, że wczoraj tak zniknęłam szybko ale u mnie rozszalała się burza i musiałam wyłączyć kompa, żeby go nie trafił szlag :(:( Ja za kilka dni skończę 32 lata, po ślubie jesteśmy 2latka i zaczęliśmy się starać zaraz po...Niestety :(:( Najpierw okazało się, że pochrzanił mi się totalnie okres, musiała mi go gina wyregulować, potem badanie prolaktyny, tsh i nasienie M - wszystko było oki. Brałam przez 3 m-ce bromergon na wspomaganie owulki - NIC. Potem przez kolejne 3 m-ce clostilbegyt i też NIC. Ale przez te pół roku pani dr nie zrobiła mi usg- tzn nie w tych dniach, kiedy ewentualnie przypadałaby owulka....W maju ub. roku miałam robione hsg - też oki....A od sierpnia 2009 zmieniłam lekarza, jeżdżę do Łodzi i przez 3 m-ce też miałam podawany bromergon, a od lutego biorę bromergon i clo 0d 2 - 5dc i coś się ruszyło.....Owulka pojawiła się, no ale niestety dalej zero efektu.... To chyba na razie tyle. Zmykam poczytać trochę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:)Cześć Miska;) No to jedziemy na tym samym wózku.. Ja też staram się od początku malżeństwa!! I najgorsze jest to,że oprócz polipów w macicy niby wszystko ok.. Mam piękne,regularne owulki,okresy co do dnia i nawet godziny:O mnóstwo śluzu w owulację,mąż zdrowy,a dzieciaczka nie ma...:( No ale dziś 9 d.c i jutro zaczynam działać kochane.Już czuję lewego jajnika,a więc muszę brać się do dzieła.Maz ma jutro wyczekany urlop i jedziemy do Krakowa,do aquaparku i takie tam:) Musimy się wreszcie wyluzowac! Piszcie Kochane co u Was.Musiałam znależć temat na 4 stronce:O Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
witajcie:) a propos owulki- wlasnie ja czuje tylko zastanawia mnie jedna rzecz- jajnik boli mnie juz 3 dzien . Nigdy tak nie mialam podczas owulki- zawsze okolo12 godzin i tyle. śluzu jak zwylke plodnego nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hddd..ja czasem też czuję jajnik kilka dni przed prawdziwą owulką..powinnaś zacząc działać i jeszcze tak przez kilka dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
dzieki Rebeka:) zastanawiam sie tez czy przyczyna tego ze nie moge zaskoczyc jest wlasnie brak sluzu poldnego, wiadomo, ze jesli nie ma sprzyjajacego sluzu to plemniki nie przezyja dlugo i nie dojda tak gdzie trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziunia
Witam was wszystkie dziewczyny starajace sie o dzidziusia.Ja rowniez sie staram od roku czasu i nic nie wychodzi.Bardzo pragne dziecka,ale niestety cos nam to nie wychodzi.Poradzcie cos co miesiac spuznia mi sie okres o kilka dni bylam juz wczesniej u ginekologa zeby mi przepisal jakies tabletki,lecz wtedy mialam tylko (30-32),a teraz mam 40 i co miesiac mam wiecej.Jakie badania powinnam zrobic zebby zobaczyc czy ze mna i z moim narzyczonym jest wszystko ok??? Z gory dziekuje za odpowiedz i czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny troche pozno :/ cały czas zastanawiam sie nad tym castangusem i olejem z wiesiolka czy nie sporubowac bo w sumie raczej mi nie powinno zaszkodzic gdyz to sa tylko tabletki ziołowe a jeszcze dostepne bez recepy więc raczej nie sa zkodliwe juz nie moge sie doczekac tych badan moze wkoncu cos ruszy a jak to nie pomoze to juz niewem naprawde ale dziewczynki nie mozemy tracic nadzieju uciekam spac dpbrej nocki zajże do was tu jutro kachane:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_rebeka_ to powodzenia działac i działąc hehhee własnie co do stronki to mało cos kochane piszecie musimy sie wsperac razem tu zawsze to cos udanych i owocnych staranek wszystkim wam zycze i do dzieła dobrej nocki:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Faktycznie mocno się rozpisałyście :) Nawet nie wiecie jak ja wam zazdroszczę ,że macie cykle ,owulki i śluz... ja nie mam ...mam za to plamienia już od miesiąca :( i czekam ...czekam...czekam...wyć mi się chce!!!!! Nawet kochać mi się już nie chce , bo i po co ???? Czuję się obrzydliwie :( bezradnie ... Co robić ??? Dajcie mi dziewczynki kopa w dupę , bo nie potrafię się sama zebrać w garść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONA FASOLA to ja nie masz okresu czy jak???ja tez mam okres regularnie ale nie jestem juz pewna czy mam wogóle ta owulacji:/bo cóz z tego jak mam okres zawsze co do jednego dnia wyliczony jak moge nie miec owulacji i niewem czy nie poprosic ginekologa o monitoring a ty CZERWONA FASOLKO co myslisz o tym leku Castagnusie?? ja niewem moze sprubuje cały czas sie zanstanawiam nad tym moze to pomoze niktóre koboetki staraja sie po rok ,1,5 a nawet i 2 latka i jak zaczely stosowac te tabletki to zaszly szybko no ale to tak jest jednemu pomaga a drugiemu nie :/ ale kupie sobie to w tym tygodniu razme z wiessiołkiem noi zapytam lekarza czy moge to brac ewentualnie ter jak pojde na baania 2,5 roku staran i ciagłe nic :/ nie poddawaj sie kobietko bedzie dobrze juz myslałam ze nikogo tu niema bo nikt nic nie pisał i trzeba bylo szukac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My staramy się już
ponad 7 lat i nic :( Aktualnie zbieramy na ivf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staramy się już ...a co zdjagnozowali u was ze tak długo nie mozesz zajsc w ciąże???jak ty to wytrzymujesz? jak bym sie chyba juz dawno zalamała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×