Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine.

Starające się o dziecko. Poważne rozmowy. Zapraszam :)

Polecane posty

Gość thaisse80
No ja jak odpuscilam to tez nie tak szybko zszlam. u mnie wygladalo to tak, ze po prostu przestalam myslec o ciazy z uwagi wlasnie na nowa prace i zbyt wielkie zaangazowanie w nia z mojej strony. jak pojawily sie pierwsze objawy to wzielam je za cos innego. jak lekarz powiedzial ze jestem w ciazy zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kad bylam z chlopakiem a terz z mezem od 207 roku jak jeszcze nie miesszkalismy razem dopiero rok przed slubem zamiekszkalismy razem nie stowalam zadnej anty koncepcjii tylko prezerwatywe a mimo tego w ciąże zjasc nie umiem jeszcze jak bym odstawial pigulki to jest większe prawdopodobinstwo ze bym w ta ciaze zaszla ale nie stowalam a i tak brak ciazy czasem to juz sil brakuje i wiary w to ze bede mamusia kocham poprostu dzieci nie rozumiem tych matek ktore rodza jedno za drugim oddaja wyrzucaja na smietnik a niektre kobiety pragna a nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostalam@ po raz kolejny i pierwszy raz od dluzszego czasu plakalam z tego powodu ja tez zaczelam niedawno nowa prace moze mialam nadzieje ze wlasnie to wplynie na myslenie i nawet tak bylo ale im blizej@ tym gorzej testy stresy bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno wiem co czujesz bo ja mam dokladnie tak samo i czasem mysle sobie czy ja wogole kiedy kolwiek bede miala takie brzuszek jak moje kolezanki ale dobrze ze jest to forum mozna razem siebie wsperac jakos wiem moze to malo ale zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta prawda ...biednemu zawsze wiatr w oczy... Jak sobie pomyślę , że niektórzy starają się o dziecko 2-3-4 lata to robi mi się słabo ... ja już od 20 roku życia męczę się z instynktem macierzyńskim ,ale zawsze było "coś" co przedłużało podjęcie decyzji o zaczęciu starań... z perspektywy czasu patrząc - jakie to było GŁUPIE... dla własnej niejednokrotnie wygody ta decyzja odsuwała się i odsuwała a teraz proszę , masz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam wyrzuty sumienia bo mam przeciez dzieci i kocham je nade wszystko ale moj maz nie ma dzieci a tak bardzo chcialabym miec tez taka wspolna czesc nas obojga kochamy dzieciaki nasze i cudze i nic sie nie dzieje ostatnio podjelismy decyzje ze w przypadku medycyny ostatnim rozwiazaniem bedzie inseminacja moja siostra miala in vitro 5 razy nie wyszlo a wiem jak to przezyla i jaka kuracje hormonalna przeszla ja nie chce wtedy juz mowie pas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
ja po odstawieniu tabsow co miesiac mam okres rgularnie wiec nie wiem co jest grane... jedyne co mnie zastanawia to to ze w zadnym cyklu nie mam plodnego sluzu a owulacje mam bo regularnie 2 tyg przed okredem boli mnie podbrzusze i jajnik. A ciazy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po odstawieniu w grudniu normalny cykl mialam dopiero w marcu dopiero wtedy cos drgnelo wiec realnie staram sie od marca do bani to wszystko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhd tez tak mialam przed kilka cykli ze nie mialam sluzu plodnego i niewem czy wogole byla owulacja wtedy chodz tezk luło mnie podbrzusze i to nieraz mocno a od ostaniego czasu znow mam sluz takie ciagnacy niewem od czego to wyika i tez nie umiem zjasc w ciążę:/a czy kto leczy sie na niedoczynosc tarczycy moze???? i tez nie umie zajsc dlugo w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno nasz rację , to wszystko do bani!!!! I nie płacz :) Ja już tyle razy beczałam przez to wszystko , że nie zliczę... to nic nie daje , jeszcze bardziej się nakręcasz wtedy , wyjesz w poduszkę a problem i tak pozostaje,i tak nadal będzie...masz przynajmniej szansę obliczenia jakiegoś cyklu , owulacji ,terminu miesiączki itp. tez chciałabym wiedzieć takie rzeczy :( Jak długo brałyście tabsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
ja nie boire tabsow od listopada ... to juz pol roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
a bralam 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudokaczuszka
ja staram sie z mezem juz 5 lat i zadnych szans nawet na in vitro. tak nam ladnie ostatnio pan doktor powiedzial. ale grunt to pozytywne myslenie jak to ksiadz w kosciolku mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 7 z przerwami musialam odstawic bo zaczely sie u mnie migreny co grozi udarem:( ale dobrze mi bez nich do tego po drugim dziecku mam nadzerke i lekarz chce ja zrobic dopiero po ciazy bo przed nie jest wskazane moja szyjka przeszla dwie ciaze i porody i nie da rady inaczej ale jest pod kontrola i poki co jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ile ja bym dala zeby byc w ciąży moje marzenie i niewem czy ono sie kiedykolwiek splełni:(((czasem to juz sie nie da rady na serio za 2 tygodnie badania moze bede wiedzial wtedy cos konkretnego i wtedy terapia chcialbym do konca roku zajsc w ciąże ale czy mi sie uda mezowi to niewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po poronieni jestem
ja w pazdzierniku poronilam.... w ciaze zaszlam po 1 stosunku:)naprawde, teraz jest czas ze mozemy mam juz 30l.. i znow to odkladam ale tak se mysle moze dzis sproboje:)mi zawsze sie wydawalo ze to takie proste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam 7 lat...I mi też jest bez nich dobrze po mimo wszystko...Jakbym wiedziała,że tak to będzie wyglądało ... D Z I E W C Z Y N Y D A M Y R A D Ę !!!!!!! pseudokaczuszka - jesteś naprawdę dzielną kobietą , chciałabym mieć tyle wiary co ty :) malineczka - jeszcze 2 tygodnie i będziesz wiedziała na czym stoisz ...dziecko jest twoim marzeniem???? Uwierz mi , moim również!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 28 a moj maz 29 i tez staramy sie staramy sie i nic no ale mysle ze badania i iewntualne lecznie pomoze wazne jest zeby sie nie poddawac bo to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to właśnie wygląda ,powszechnie wiadomo , iż sprawiedliwości na świecie nie ma , też tak myślałam , odstawię tabletki i zrobimy sobie dzidziusia , a tu taki wał !!!!! Może to zabrzmi absurdalnie , ale teraz już wiem , ci co "wpadają" w niechciane ciąże mają naprawdę olbrzymiego pecha :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po poronieni jestem
kiedys kobiety rodzily po 8, 10 dzieci i nikt sie nie badal nie bylo usg i dzieciaki byly zdrowe i byly przedewszystkim a dzis ciezko jednego zmajstrowac za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONA FASOLA dzieki za tak miłe słowa dziewczynki jesli bedziemy tu to bedziemy sie nawzajem wspierac damy rade!!! i wszystkie bedziemy wkrótce mamuskami takimi jak nigdzie indziej niema wspałnialymi mamuskami!!!!ja np mam kolezanki kote nie rozumieja mnie jedna 2 pytan sie a czemu jeszcze nie macie dziecka,a czemu na was juz pora lata leca jak slysze take slowa to mnie szlak trafia zeby tylko wedzialy jak to jest nie moc zajsc w ciążę trzeba to przezyc jednak okazuje sie ze czasem to nie jest takie proste zajsc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos napisal na poczatku ze bardzo chce ale sie waha i ze moze dziala podswiadomosc u mnie wlasnie tak jest moi chlopcy maaja 12 i 8 lat i jest fajnie a takie malenstwo wszystko zmienia i ja bardzo bardzo tego chce ale czasem sie zastanawiam czy juz czy moze lepiej ze nie wychodzi moze u mnie dziala podswiadomosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mówisz malineczkaa!!!! Nie poddamy się !!!! Dopiero teraz uświadomiłam sobie - jak to dobrze , jakie to szczęście ,że w ogóle .... mam z KIM sobie dzidziusia zrobić :) :) :) Bo znam kobiety które też pragną dziecka a nie mają z kim to dopiero katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
znam te pytania- a kiedy wy????? odpowiadam- ze sama bym chciala wiedziec... pytania sa ucinane i wiecej ich nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikola2333 o to wlasnie chodzi ze np ja nie mylse juz dawno sobie dalam spokoj mam innap prace duzo pracy ine zajecia i momo tego niema ciąży to nie jest tak do konca ze przestanie sie mysleci nagle ciaze jest nie sprawdza sie to zawsze czasem nie wystraczy nie myslec trzeba udac sie do 1,2 lekarza badania leczenie a to trwa i to tez nie jest powiedziane ma kolzeanki ktore non stop mowily ze chca i cha miec dziecko i teraz maja wiec to tez nie jest głownie problem z blokada tak mi sie wydaje wazne zeby miec kogod ktos nas wspiera a forum jest tego idealnym przykladem tu mozna porozmawiac,zwierzyc sie dowiedzec sie czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgda989
Witam DZiewczyny,nawiążujac do tematu chcialam sie was zapytac....staramny sie z mezem o dzidzie.powinnam dostac okresu 2.06 przed ta data tydzien wstecz poszlismy do konca i przed wczoraj tez.... dostalam dzis okresu ale dosłownie mała plamka na caly dzien,mam regularny okres nigdy mi sie nie spoznial Czy to moze oznaczac ciąże? bardzo was prosze o odpowiedzi.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgda989 jutro mozesz dostac ja mialam tak juz kilka razy ze 1 dzien nie blyo doslownie nic a na 2 dzien jak zaczelo lac sie zemnie to maskra jakas i jakigo rodzjau to bylo plamienie???bo jezli krew raczej to nie jest ciaza poczekaj do jutra niema co sie nie potrzebnie denerwowac okres sie porpstu moze spozniac z róznych przyczyn i nie jest powedzine ze to jest akurat ciąże bo to nie jest zaden objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spac dobrej nocki zycze wszystkim jutro tu zajrze mam nadziej ze nasze grono sie powiększy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×