Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ktosiu, jeśli umiesz czytać miedzy wierszami, to ja Tobie też juz napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
z tego co zauważyłem to napisałaś że jeśli będę zaglądał to zmniejszy się żal i tęsknota - ale ja taką prawdziwą przepowiednie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
P.S. Chyba muszę zmienić pseudonim bo głupio czuje się z anonimowością "ktosia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) witam starych i nowych samodzielnych Ktoś bardzo głośno wołał i ktoś szukał przypowieści o ośle Więc jestem razem z przypowieścią, choć nie pamiętam czy to dokładnie ten sam tekst, ale sens ten sam na pewno :) Było to daleko stąd na pewnej farmie. Któregoś dnia osioł farmera wpadł do głębokiej studni. Zwierzę krzyczało żałośnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawiał się, co zrobić. W końcu farmer zdecydował. Zwierzę było stare a studnię i tak trzeba było zasypać. Nie warto było wyciągać z niej osła. Zwołał wszystkich swoich sąsiadów do pomocy. Wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię śmieciami i ziemią. Z początku osioł zorientował się, co się dzieje i zaczął krzyczeć przerażony. Nagle, ku zdumieniu wszystkich, osioł uspokoił się. Kilka łopat później farmer zajrzał do studni. Zdumiał się tym, co zobaczył. Za każdym razem, gdy kolejna porcja śmieci spadała na ośli grzbiet, ten robił coś niesamowitego. Otrząsał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak sąsiedzi farmera sypali śmieci i ziemię na zwierzę, ono otrzepywało się i wspinało o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osioł przeskakuje krawędź studni i szczęśliwy, oddala się truchtem! Życie będzie zasypywać cię śmieciami, każdym rodzajem brudów. Sposób, aby wydostać się z dołka, to otrząsnąć się i zrobić krok w górę. Każdy z naszych kłopotów to jeden stopień ku wolności... Z czasem u mnie dalej krucho, ale jak ten osioł ciągle walczę i dlatego mnie jeszcze nie zasypali :) Nowa koleżanko i nowy rodzynku czas najwyższy zastanowić się nad tym czy ma sens ciągłe smucenie się ? Wiem że musi Wam być bardzo ciężko, ale życia nie zatrzymacie - bo się po prostu tego nie da zrobić. Musicie zauważyć ile jest wokoło Was jeszcze rzeczy które potrafią cieszyć. Macie dzieci i to dla nich powinniście się każdego dnia uśmiechać :) Choć mnie też nie omijają ciężkie momenty to staram się szukać nawet małych rzeczy które mnie cieszą. Ładuje wtedy akumulatory. A prawo do żalenia się tutaj ma każdy. Ale gwarantuje wam że zawsze znajdzie się ktoś kto pocieszy czy postawi do pionu. A wiem o tym bo dość długo jesteśmy tutaj. Ludzie przychodzą i odchodzą ale form jeszcze żyje i mam nadzieję że długo będzie, bo widzę że jest bardzo potrzebne. Pozostałe 🌼 mocno was pozdrawiam, czytam , ale powiem szczerze że powoli nie nadążam. Za dużo się u mnie dzieje ostatnio. ale myślę o was stale i jak co to w drugim obiegu staram się pomagać jak mogę a i z waszej pomocy korzystam Dla wszystkich gorące uściski Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
że co ,że co? Kurcze musimy tu znalezc sposób żebyś te umiejętnośc kształciła bo to bardzo fajna sprawa. Mam gg 13106781. Skypa mam,ale niestety u rodziców dysponuje takim netem, że nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jeden kwiatek nie rozkwitnął 🌼 🌼 a ktosiu koniecznie bo kojarzysz mi się z ktosiem z takiego programu z myszką miki dla dzieci nie wiem czy kojarzysz ? no chyba że chcesz być ktośkiem - czyli tym który daje podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu, nie zmieniaj niczego,tak jest dobrze:) Pisałam Tobie, że w pierwszej kolejności musisz sie otworzyc,bo jestes zamknięty na świat i innych ludzi:( Takie jest spostrzeżenie moje, po Twoich wpisach. Ale naprawde, proszę Was abyscie nie brali mnie za wyrocznię, to naprawde dzieje sie po za mna. Jesli cokolwiek bede "wiedziała", to podziele sie tymi wiadomosciami z kazdym,kogo bedzie to dotyczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
to widzę że się dowiedziałem opinii na temat zmiany pseudonimu :) Samodzielna Mama 35 - zmień Alebazi1 - zostaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Witaj Samodzielna Mamo Przede wszystkim duże podziekowania dla Ciebie i to podwojne. Po pierwsze - za to forum bo to chyba Twoja zasługa, że tu wszyscy jesteśmy bo Ty je załozylaś, prawda?A po drugie za dobre słowa. Jeśli dzieje sie u Ciebie cos pozytywnego to uchyl rąbka tajemnicy bo mnie się wtedy włącza dobry humorek -jak u kogos dobrze się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiu czyli wszystko prawidłowo, jak w życiu decyzję musisz podjąć sam :) eweline oj nie ma za co , ot zwykłe ludzkie słowa, bo czasami takich nam brakuje, forum było przypadkiem, nawet kiedyś pisałam że nie wierzyłam że długo będzie trwało, a że jest to super i super są ludzie na nim :) Niestety moje sprawy nie są zbyt pozytywne, ale ja jak napisałam umiem już czerpać energię z małych radości i tego Tobie też życzę :) A miałam jeszcze dodać, że kiedyś mieszkałam blisko Ciebie, teraz trochę dalej . A ktoś pytał o ludzi z Krakowa, kiedyś też były osoby , ale dawno nas nie odwiedzały ja zmykam do łóżeczka dobrej nocy wam życzę i dużo małych iskierek radości bo z nich kiedyś powstanie duża gwiazda :) p.s. ale nie myślcie że tu wam obiecuje gwiazdkę z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
"ktosiu" ma na imie mariusz tak dla formalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Samodzielna Mamo, a gdzie mieszkasz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale na forum raczej uzywamy nicków... w drugim obiegu nazywamy sie nie jednokrotnie wariatkami i innymi przymiotnikami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
czyli mogę mówić jak chce i nikt się nie obrazi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
aaa Eweline48 pisałaś że poprawia Ci się humor jak komuś coś się układa - podaj meila to wyślę Ci w najbliższym czasie parę "poprawiaczy nastroju" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna, sorki, że Cie nie przywitałam, ale klikałyśmy w drugim i tak mi się zdawało, ze wszysto jest jasne:D Aaaaaaaaaaaaaaaaanimalze zapomniałam, MAXX66 zwracam honor, przedstawiłeś sie nowym osobom już na samy początku, wybacz mi ten błąd:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Ale takie rzeczy to tylko w drugim obiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ktosiu, tylko w drugim obiegu jest to przyjmowane bez problemowo, choc Dudzia moze bedzie miala cos temu przeciw,bo kiedys napisalam jej,ze jestem obrazona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Dla poprawy humoru wszystko ewelas1@poczta.onet.pl ciekawe co to za poprawiacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
to teraz poprawiaczy humoru do Koleżanki pewnie napisze masa skoro tyle danych na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
myślałem że ten adres będzie w drugim obiegu więc sam o niego ładnie zapytałem :) ale stwierdziłem że już Wam nie przeszkadzam z romansowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj, Ktosiu, nie przesadzaj, drugi obieg, drugim obiegiem,a forum na 1 miejscu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
ale niiie bij!!! ja tylko pytam :) Wy jesteście dwie, a ja co? Mam sobie z Wami sam poradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
Jak napisałam dla poprawy humoru wszystko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
ja już może od Was pójdę bo wchodzimy na dość ciekawe tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweline48
no wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3-ktoś
Eweline widzę że te załączniki obecnie nawet potrzebne nie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×