Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Chciałam dodać, że ja nie jestej przygłupia tylko coś się dziś chrzani na kafeterii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem już spowrotem;) Eweline - Dziękuję ci kochana za komplement:):):) Aż w szoku jestem, że ty to napisałaś:D Nie spodziewałabym się po tobie takiej uprzejmości:P No i kiedy mnie w końcu przygarniesz, kiedy, kiedy, kiedy??:D Mariusz - w zupełnie niczym nie ma racji...? Bo to by oznaczało, że jestem jednak brzydka haha:D:D:D No i dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuudzia Ty chyba nie zgadzasz się z tym, że to ja popsułam :D Annika - wiesz zołzy też czasem potrafią powiedzieć coś miłego :D A Mariusz wykazuje typowe męskie cechy :D Bardzo dobrze wie, że mu się oberwie i robi wszystko żeby tak było :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - No to jesteś najfajniejszą zołzą jaką znam:D:D:D A mój synuś w tą sobotę o 9:05 skończył 11 miesięcy - zapomniałam się pochwalić:) Jeszcze niecały miesiąc i pierwsze urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do kafe - to chyba nie ty popsułaś;) Myślę, że chyba ja:P Biorę to na siebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamarło to forum... niedługo już nikt nie zechce tu zaglądać... takie pustki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - już jestem :D Fajnie, że uważasz, że jestem fajną zołzą :D :D Bardzo się cieszę z tego powodu bo niefajną zołzą to bym nie chciala być :D Aleeee zaraz -Ty pewnie taki podlizzz robisz bo chcesz żebym Cię przygarnęła :D :D Co za podlość :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - No to mnie masz:P Więc kiedy w końcu przygarniesz do siebie biedną, małą sierotkę...?:D Hmmmm??:P A no właśnie zauważyłam, że wypłoszyłam całą ekipę:D Kurde, ja to jednak dobra jestem!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Nie wiem czemu, ale jak czytałam to co tutaj przed chwilą napisałaś, śmiałam się do samej siebie i mój B patrzył na mnie jak na głupka:P ... A synuś śmiał się razem z mamą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, dzieki za przekazanie wiadomości dla Susi:) Właśnie tak jest ja Dudzia napisała, nie umiem się przytulać, ale dzis po przeczytaniu Twych słów Susi, miałam na to nieodpartą chęć:) Mam nadzieję, że Ktosiu pomoże ewentualnie przy instalowaniu gg. Ja tu e-maila nie podam, wiec tylko droga komunikatora mi pozostaje z Toba. Łatwo jest napisać ignoruj tych ludzi,ale wiem że trudno jest to zrobić. Nie bede moralizowac, bo już wszystko dziewczyny i chłopaki napisali wczesniej co należy. Rozmawiałam dzis z koleżanka w pracy na Twoj temat,ale niestety, nasza rozmowa wymaga jednak intymnosci wiec nadal czekam, na widomość z gg :) Jak miło jest czytać gdy młodież szaleje na forum... No a co się stało z resztą.... pierniczków:P :D Coś brak mi nadal weny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciarnia Ale się trafiło towarzycho - zołzy i psuje :-D Ja dopiero dotarłam do kompa, ale fajnie, że dyżurni są :-) Ja nie mam gg, ale ma skypa gdyby ktoś mnie nagle zapotrzebował :-P No i niektórzy mają mojego maila więc po nitce do kłębka - tylko .......kto będzie chciał wdawac się w dyskusję z taką staruchą :-D Lecę na razie bo dziecko mi zaraz zrobi basen z łazienki, a przeciez wczoraj się urobiłam po same pachy i na tydzień musi wystarczyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - reszta pierniczków jest na imprezie;) Dzieciarni nie chcieli zabrać:D Eweline - pozwolę sobie zauważyć, że Alebazi zalicza cię jednak do grona młodzieży, tak więc wtedy co strzeliłaś focha powinnaś się raczej baaać!:D Dudzia - może ty mnie do siebie przygarniesz?:P Bo Ewelina chyba miała mnie dość i zwiała:D Wtedy będziesz miała spokój, ja zrobię wszystko za ciebie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo ANNIKA - prrr !!! A jak se znajdę faceta to też mnie wyręczysz w "kontaktach" z nim? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no - bez przesady:P Jak znajdziesz sobie faceta to się ulotnię i poszukam sobie nowego legowiska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×