Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ciekawe jak tam Wasze smrodki bo mój właśnie zasnął - taki jest kochaniutki :-) Ma ktoś może Nutellę - chociaż łyżeczkę ... no .... łyżkę ! może być szarlotka lub serniczek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy razy odwaga. Jej właśnie będziesz szczególnie potrzebować w ciągu tego roku. Przyda się również większa uwaga. Pozwoli Ci ona dostrzec rzeczy, które mogą się wydarzyć, a jednocześnie pomoże Ci uchronić siebie i dokonać właściwych wyborów. Uważnie obserwuj też ludzi w swoim otoczeniu, pojawi się kilka osób, które będą chciały dorobić się Twoim kosztem, nie pozwól im na to. Uda się załatwić kilka ważnych spraw do końca maja lub czerwca. Zyskasz jasność w wielu sytuacjach, co pozwoli Ci dopiąć je na ostatni guzik i przejść do kolejnego etapu. Nie zapominaj o zabawie, każdemu czasem przydaje się odrobina rozrywki. Bądź stanowcza we wszystkich swoich postanowieniach. Ja też bliźnięta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba, że wolisz wg chińskiego - Pies, wg marokańskiego - Kot,a wg ALEBAZI - MAŁPA :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ANNIKA - brzmi nieźle. Oby to znaczyło, że się rozwiodę i przeprowadzę !!!!! Ja mam wokól siebie dużo Bliźniąt (łącznie ze starszym synem) i jak babcię kocham - każde kompletnie inne. To jest chyba najbardziej różnorodny i nieprzewidywalny znak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutelle jaaa mam :D tzn. moje dziecko ale prawie że moja :) widzę że tutaj jakieś takie dziwne rzeczy lecą, jakieś horoskopy czy cokolwiek innego :) Dudzia, skoro Twój syn padł to weeeź mojego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, jasnowidzem nie jestem więc skąd ja wiedziałam jaki będzie Twój wybór ? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Mariusz, ale dorzucasz dodatkowy słoik nutelli :-D Ja uwielbiam dzieciaczki - a najbardziej takie jak EWELINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też tak słodko śpi, że mam ochotę go zjeść zamiast nutelli :) Annika - zaskoczylaś mnie :) Czytaj, czytaj bo fajna, ale fajniejsze jeszcze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelajnaaaaa!!:D Jak miło, że się pojawiłaś:D Witamy, witamy:D A która jest najlepsza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA - ale Ty nic nie napisałaś o wiośnie w moim sercu :-( Jak mi skołujecie 3 letnią dziewczynkę to biorę na zawsze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - W kandydatach i pretendentach możesz przebierać jak w ulęgałkach, tym bardziej, że nagle zaczną się pojawiać w Twoim życiu również cudzoziemcy. Za sprawą Jowisza, który także znajdować się będzie w Twoim znaku, masz szansę na zagraniczny mariaż, o ile oczywiście zechcesz mieć na to ochotę, bo kaprysić będziesz nie do zniesienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj będę kaprysić bo porządnie dostałam w dupę od życia :-( EWELINA - jak się rozkręcilaś to jeszcze fotkę mamusi podeślij :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to cudo potrafi dać w kość :D :D Annika "Niewolnica"np "Zagadki"Zresztą wszystkie fajne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×