Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Annika -ja tez się często smieję do kompa i w domu na mnie trochę dziwnie patrzą :D Wiesz u mnie dużo sprzątania się nazbieralo także wkrótce wysylam Ci zaproszenie do mnie :D I nie bede miec focha, że przez chwilę mnie nie bylo, a juz do Dudzi się chciałas wbić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - no to mi ulżyło, że nie masz focha:P Dudzia - chciałam dodać, że nie interesują mnie starsi panowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten mój B zepsuł mi już humor:( Bo to jest takie duże dziecko, co tylko siedzi przed telewizorem i gra na na konsoli!!! Teraz akurat grał w GTA SA i o coś go zapytałam, to powiedział żebym się odpier****ła... No ładnie:O Ale jak tak dłużej o tym myślę to ja też robię się maniakiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja idę spać:) Dobranoc wszystkim!👄 A ty się na mnie nie gniewaj Dudzia:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzia annika eweline dziekuje wam za slowa otuchy................ ja wiem ze nie mi jednej zdarza sie cos takiego ale ja szczegolnie to przezywam bo przeciez sie nie puscilam jak jakas gowniara ze tak powiem.......... zanim to sie stalo bylam dziewica............... ten potwor zabral mi to co mialam w sobie najcenniejszego............ i chcialabym to czasem wykrzyczec ludziom ktorzy o tym nie wiedza w twarz............. dudzia to ze kazali ci w ciazy stac w autobusie to juz jest prawdziwa podlosc......... ciekawe jak by postapili ze mna........ annika to ty tez nie masz za wesolo z rodzicami swojego narzeczonego........... nie rozumiem jak tesciowa moze byc tak podla w stosunku do ciebie................. wspolczuje ci bo wiem jak to jest kiedy rodzice odwracaja sie do ciebie plecami.......... dobrze ze mam babcie racja............ 123 ktos wierz mi ze na moim miejscu tez bys sie przejmowal............. a gg dziala ale nie pamietam hasla do konta............. chyba musze zalozyc nowe.......... izabelko jak tylko przypomne sobie haslo lub jak zaloze nowe konto to od razu do ciebie napisze........... moja mama dzwonila dzisiaj do babci i pytala o mnie ale ja akurat bylam u lekarza................. chciala ze mna rozmawiac......... nie wiem czy jestem gotowa na rozmowe z nia............... boje sie tego co ma mi do powiedzenia...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susie - najcenniejsi jesteśmy my jako osoby, a nie coś tam - co owy zabrał. To slogan. Jeżeli w tym odebranym cennym zamieszczasz utraconą wiarę w człowieka, to mam nadzieję, że ją przywrócisz, a bezsprzecznie jesteś wartościowa jako człowiek, kobieta. Alebazi - podziwiam Twój zapał. Trzymaj tak Dobra Kobieto. Annika - dziwnie mi się czytało Twoją historię z teściową. Wybacz, ale nie uznaję takich przepychanek słownych i złośliwości. Źle to brzmi, nie ma się czym chwalić. U mnie nie znajdziesz zrozumienia dla niby pokrzywdzonej siebie w tej sytuacji, bo sama nie jesteś bez winy. A słowa partnera na dobranoc dla Ciebie..hmm zostawiam bez komentarza. Tu powinnaś reagować, bo to jest hamskie. Zabrzmiało mentorsko, przepraszam, ale ja wiekowa pani jestem i dodatkowo nauczona szacunku do starszych. Mariusz - pomóż mi swoją wiedzą, jak mam zapisać zdjecie, by można je było zamieścić linkiem tak jak Ty to ostatnio wkleiłeś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - ja czasem strzelam focha więc na to wychodzi, że nie jestem fajną zołzą :-( ANNIKA - od razu nie chcę - jaka kurna wrażliwa :-D. Taka pyskata czasami by mi się przydała bo ja to pierdoła jestem i zbyt czesto chowam przysłowiowy "ogon" pod siebie. Oczywiście nie gniewam się na Ciebie bo i a co? Tyle Twojego co sobie pogadasz :-D :-D SUSIE - ja nadal trzymam kciuki. Co do Twojej mamy to masz prawo się obawiać, ale we mnie się jakaś iskierka nadziei pojawiła. Jesli nie czujesz się gotowa bo może wystarczy jak na razie ją wysłyuchasz i bez względu na to co powie, Ty powiedź jej po prostu, że bardzo za nią tęsknisz i że Ci jej bardzo brakuje. I tylko tyle na razie. :-) Starsza Pani KARMELO - no ja sikam po nogach jak Ty tak piszesz. Masz sporo racji, ale wierz mi - czasami pewnych spraw nie da się rzemilczeć i to mówię ja - również wiekowa Pani i takżze nauczona ogromnego szacunku dla starszych. Własnie z powodu takiego wychowania zawsze daję sobie wejśc na głowę i nie potrafię odpysknąć np mojej teściowe ;-) - a za te "ciepłe" słowa, które od niej usłyszałam po rozstaniu z jej wspaniałym syneczkiem to ja ją opluć powinnam i więcej nie spojrzeć w kierunku takiej baby. A ja co? Staram się być miła i grzeczna (jak to ja), rozmawiam z nią w miarę normalnie, spotykamy sie, goszczę ją w swoim domu - ale tylko ja wiem co się we mnie w środku dzieje ;-) Dobra, koniec przynudzania - mamy cudny słoneczny wtorek więc życzę miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinko - starszym paniom wolno chyba też szaleć tanecznie na trawniku, jaskółczyć po balustradach i wymyślać nocne kąpiele (jak dobrze pamiętam z tego co niedawno napisałaś) w błotnistym oczku wodnym.. czy cóś koło tego.. Moja Droga - wówczas to ja małolata jestem, ale w innych tematach - nie ma..wychodzi jak nic starsza pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak się miło zrobiło, za przyczyną wyznania Dudzi, w mojej wiekowej duszy i w sercu, dziękuję Ci Dobrosłowa Istoto. Pragnę donieśc, że cierpię na to samo schorzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzinko, będziemy się leczyc tej wiosny z naszych schorzeń, na 3 spotkaniu w jakimś zacisznym sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Karmela - to co napisałam to nie było chwalenie się... po prostu musiałam to z siebie wyrzucić... Moja wina? A niby w czym? Ja siedzę zazwyczaj cicho, ale nawet mi kiedyś nerwy puszczają! Co ty byś zrobiła, gdyby ktoś przyszedł do ciebie i zaczął ci celowo robić bałagan? Moja teściowa jest strasznie wredna, wiecznie klnie, krzyczy, wyżywa się na wszystkich, bo coś jej w pracy nie poszło, a najczęściej na mnie! Nie znasz jej, chętnie bym was zapoznała... Moja droga, ja nie powiedziałam, że nie mam do niej szacunku... Po prostu chciałam dać jej do zrozumienia, że ja też na ten szacunek zasługuję. Jej zachowanie było bezczelne i nie mam zamiaru tego tolerować bez względu na wiek... Bo potraktowała mnie bez szacunku i w dodatku jak gówniarę! Do ciebie, oczywiście, też mam szacunek:) ty pani wiekowa:P MUSIAŁAM GDZIEŚ WYRZUCIĆ ŻAL I ZŁOŚĆ A co do mojego B - Karmelka, to nie było na dobranoc tylko w trakcie jego grania... Zareagowałam, oczywiście, i przeprosił mnie później. No, niestety, tak mówią do siebie jego rodzice... Tak został nauczony w domu i myśli, że wolno mu się tak do mnie zwracać. Próbuję go tego oduczyć i widzę pewną poprawę, ale jak w coś gra to jest w zupełnie innym świecie i świat zewnętrzny zaczyna mu przeszkadzać, zwłaszcza gdy ten świat zaczyna coś do niego mówić:P No wiem, że nie jest to przyjemne... Kiedyś rozmawiałam o tym z jego mamą (bo kiedyś częściej był wulgarny wobec mnie) i zapytałam co mam zrobić, bo nie mam zamiaru słuchać więcej tych wyzwisk, to powiedziała mi, że jego się już nie zmieni bo MA TAKI CHARAKTER!:O I to mówi jego matka! Czy twoim zdaniem to kwestia charakteru czy wychowania? Zaznaczam, że on i jego ojciec są podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - uff, to dobrze, że się nie gniewasz... całą noc nie mogłam spać z obawy, że się na mnie obraziłaś:D:D:D No wiesz... owszem, jestem trochę pyskata, ale tylko wtedy, kiedy trzeba;) Jeśli ktoś mi okazuje SZACUNEK to ja jemu odpłacam tym samym... A do ciebie to nie pyskowałam, tylko się przekomarzałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trochę może mnie z tą teściową poniosło... Ale nie mogłam patrzeć już na to, co robi... Bo gdybym ja coś takiego u niej zrobiła, dopiero by było gadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - Mariusz nie kłamał z tym jeziorkiem z Krakowie. To są tzw Krzemionki. Dawniej to był kamieniołom, w którym pracował Karol Wojtyła. Obok - Skałki samego mistrza Twardowskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... Dudzia! Ty chcesz mnie wynająć, żebym napyskowała twojej teściowej!:D Teraz już wiem, dlaczego stanęłaś tak trochę w mojej obronie:P Ale nic z tego, skarbie, do czyjejś teściowej nie będę pyskować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Lubaniu też jest takie jeziorko:) też kamieniołomy:) Kąpać się niby tam nie można, ale my tutaj nie przestrzegamy tej zasady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle Lubań to bardzo ładne, turystyczne miasteczko:) Radzę przyjechać i się przekonać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piękne to jeziorko w Krakowie - mam zdjęcia przed oczami:) I trochę większe chyba niż te u nas, ale nasze też jest piękne, choć małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Dudzinko, małe jest piękne;)👄 Zrobiłam pomidorową, może ktoś ma ochotę?:P Eweline, pospiesz się to może się jeszcze załapiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ, proszę, Dudzinko:) Masz pełną miskę:D Podałam ci z makaronem, ale może wolisz z ryżem??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki tutaj straszne, prawda Dudziu? Wszyscy siedzą w pracy, tylko ja mulę cztery litery przed kompem... Bo jak rozumiem - ty też w pracy jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - jakby nie było -fajna, czy niefajna, ale zawsze to zołza :D Annika czym ja sobie zasłużylam na to zaproszenie na pomidorową? Mam nadzieję, że na forum nie wyszło jaki ze mnie łakomczuch i to zbieg okoliczności :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×