Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudzia, a ja nie widziałam żadnego twojego zdjęcia:( Proszę przesłać mi jakieś na maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Jak nie jeżdżą? Mój jeździ:D Tyle tylko, że.............. ja prawka nie mam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANNIKA - ja nie mam fajnych fotek, a skoro Ewelina gdzies takowe namierzyła to niech Cię pokieruje :-P ALEBAZI - dzięki - na Ciebie zawsze można liczyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro ja taka fajna jestem to czemu ograniczać się do Forum - może warto oplakatować parę miast w Polsce :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, ja teraz ćwiczę układ Shakiry "waka waka" - ktoś mnie kiedyś do niej porównał, ale chyba dużo musze jeszcze musze ćwiczyć i czeka mnie sporo operacji :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mam fotki:) Pozwoliłam sobie zajrzeć na nk.pl, ale raczej nie będę tu dawać namiarów na Dudzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego jest drugi obieg? A może Tobie się pomylilo i to mój mąż najcudowniejszy na świcie Cię tak zauroczył? Ja to ta w czerwieni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia - Zostałaś namierzona:D:D:D Azi - nie uciekaj:(:(:( Przecież ja cię baaaaardzo kooooocham👄😍:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój srajtek skacze w hełmnie strażackim i z wężem od odkurzacza, do którego podłącza oryginalną strażacką końcówkę od węża. :-D zaraz się z niego posikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagotowałam gar fasolówki - zapraszam - dla wszystkich wystarczy. A co się potem będzie działo :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×