Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Suchaj MARIUSZ ja mam 41 lat i mi się niedobrze robi,ale Ty baw się dobrze,na dialog ze mną nie licz ,ja trochę inaczej świat pojmuję niż mierzenie komuś palcem ...ble AAaa żeby nie było i jie słucham co masz do powiedzenia bo taki ktoś to niech sobie wsadzi swoje komentarze w buty.I pierwsza tu byłam(pamiętaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście Kobiety :D za tego gargamela wpraszam się do każdej na obiad :P to od kogo zaczynamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee - przepraszam cię bardzo, ale kto piszczy na "tego wdowca", bo nie rozumiem?:O Hmm, nie wiem... ale uważam, że teraz to trochę przesadziłaś... Dudzia ewidentnie olała gościa, a ja już wcześniej wyraziłam swoje zdanie na temat tego pana... Naprawdę nie bardzo wiem co mają znaczyć twoje słowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Cię uprzejmie Anniko Mo,ja uprzedziłam ,ze nie czytałam,buziaki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - A no tak się składa, że akurat nie mówiłeś:P Ale dzięki, dzięki:D:D Nic się nie stało, już mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee - Ależ ja się nie gniewam... po prostu wolałabym, abyś następnym razem przeczytała wszystko dokładnie od początku do końca, żeby nie było więcej takich sytuacji... A co do tamtego pana - zgadzam się z Tobą w zupełności. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anniko forum po to jest by wyrazić swoje zdanie,pozwól ,że będę pisała co zechcę.Nie mam zamiaru i nigdy nie miałam nikogo obrażać,wyrażam tylko swoje oburzenie(wolno? wolno).A z czytaniem nie mam problemów,szybko i ze zrozumieniem mi to idzie. Przepraszam oburzonych,UNIŻENIE...i kończę ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłóćcie się o kogoś takiego. Temu M@riuszowi tylko fora się pomyliły, bo powinien poszukać "samotnych sexualnie":D a my tutaj przecież nie od razu wiemy z kim mamy doczynienia... Wszystko wychodzi w praniu a Dudzia zrobiła to co uznała za stosowne, ominęła aby się nie ubrudzić:D I myślę, że na tym powinniśmy zakończyć ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - widzę,że okna myjesz sama:D Podpadłaś :D Jak mogłaś ? Przecież nie od dziś wiadomo, że do blondynki mi daleko ( z góry przepraszam blond Panie :D) Alebazi -oczywiście, że pozytywne chociaż z tym Gargamelem to się zastanowić muszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - ojejku, nie bądź taka wrażliwa:P Jak chcesz to napiszę sto razy PRZEPRASZAM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHA OK:D SPECJALNIE DLA CIEBIE: 1.PRZEPRASZAM 2.PRZEPRASZAM 3. PRZEPRASZAM 4.PRZEPRASZAM 5.PRZEPRASZAM 6.PRZEPRASZAM 7.PRZEPRASZAM 8.PRZEPRASZAM 9.PRZEPRASZAM 10.PRZEPRASZAM 11.PRZEPRASZAM 12.PRZEPRASZAM 13. PRZEPRASZAM 14.PRZEPRASZAM 15.PRZEPRASZAM 16.PRZEPRASZAM 17.PRZEPRASZAM 18.PRZEPRASZAM 19.PRZEPRASZAM 20.PRZEPRASZAM 21.PRZEPRASZAM 22.PRZEPRASZAM 23. PRZEPRASZAM 24.PRZEPRASZAM 25.PRZEPRASZAM 26.PRZEPRASZAM 27.PRZEPRASZAM 28.PRZEPRASZAM 29.PRZEPRASZAM 30.PRZEPRASZAM 31.PRZEPRASZAM 32.PRZEPRASZAM 33. PRZEPRASZAM 34.PRZEPRASZAM 35.PRZEPRASZAM 36.PRZEPRASZAM 37.PRZEPRASZAM 38.PRZEPRASZAM 39.PRZEPRASZAM 40.PRZEPRASZAM 41.PRZEPRASZAM 42.PRZEPRASZAM 43. PRZEPRASZAM 44.PRZEPRASZAM 45.PRZEPRASZAM 46.PRZEPRASZAM 47.PRZEPRASZAM 48.PRZEPRASZAM 49.PRZEPRASZAM 50.PRZEPRASZAM 51.PRZEPRASZAM 52.PRZEPRASZAM 53. PRZEPRASZAM 54.PRZEPRASZAM 55.PRZEPRASZAM 56.PRZEPRASZAM 57.PRZEPRASZAM 58.PRZEPRASZAM 59.PRZEPRASZAM 60.PRZEPRASZAM 61.PRZEPRASZAM 62.PRZEPRASZAM 63. PRZEPRASZAM 64.PRZEPRASZAM 65.PRZEPRASZAM 66.PRZEPRASZAM 67.PRZEPRASZAM 68.PRZEPRASZAM 69.PRZEPRASZAM 70.PRZEPRASZAM 71.PRZEPRASZAM 72.PRZEPRASZAM 73. PRZEPRASZAM 74.PRZEPRASZAM 75.PRZEPRASZAM 76.PRZEPRASZAM 77.PRZEPRASZAM 78.PRZEPRASZAM 79.PRZEPRASZAM 80.PRZEPRASZAM 81.PRZEPRASZAM 82.PRZEPRASZAM 83. PRZEPRASZAM 84.PRZEPRASZAM 85.PRZEPRASZAM 86.PRZEPRASZAM 87.PRZEPRASZAM 88.PRZEPRASZAM 89.PRZEPRASZAM 90.PRZEPRASZAM 91.PRZEPRASZAM 92.PRZEPRASZAM 93. PRZEPRASZAM 94.PRZEPRASZAM 95.PRZEPRASZAM 96.PRZEPRASZAM 97.PRZEPRASZAM 98.PRZEPRASZAM 99.PRZEPRASZAM 100.PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę cię bardzo kochana👄 Nawet ponumerowałam, żebyś nie zaprzątała sobie tej swojej ślicznej miedzianej główki liczeniem:P:D Słońce ty mojeeee!{kwiat] hehe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika -niemożliwa jesteś :D:D Ale właśnie dobrze zauwazyłaś "miedzianą główkę" więc proszę mi tu kawałów o blondynkach nie przerabiać na mnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje święto tzn. imieniny to w maju są, a dokładnie 26 :)Więc jak coś to zapraszam. Tylko proszę uważać na autobusy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline... znaczy się, że autobusy wtedy jeżdżą????????? I nie bedzie problemu z dojazdem:D "nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje z tym forum, jakies dziwne hasla trzeba wpisywac, stopka dwurotnie widoczna!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie sie poprawiło, ale nie rozumiem nic z tego, bo nadala jest inaczej niż było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Nie ma problemu:) W takim razie wbijam do ciebie 26 maja:D A o mój dojazd nie musisz się martwić - od czego są samochody?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×