Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość m@riusz39
Dudzia może jakieś sex-party ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już nie pisała nasza Exportowa. Ani nie posyłała umyślnym wiadomości co u Niej. Ja też dzisiaj Dudzinko idę w Twoje ślady, choć nie zamierzam przesadzać z porządkami, tym bardziej, że na święta kierunek rodzice. Tęsknię już za nimi i za siostrą, podobnie jak za górską, wiejską przestrzenią. Człowiek tu sam jak ufoludek. Zafortyfikowany w miejskiej warowni i obowiązkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARMEL.A - jaka sama - a Mee to co? Ja to jestem tu jak palec :-( EKSPORTOWA - cały czas bez netu, ale jak już go posiądzie to dopiero da nam popalić :-D Ja miałam tyle planów i co? Od rana nawijam z ALEBAZI przez telefon, a w przerwach siedzę i czytam książkę. Ale świeci piękne słoneczko to i nastrój nieco lepszy i chyba nawet okna przetrę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
U mnie leżą dwa pamiątka po jakieś babskiej imprezie Dudzia pożyczyć Ci? Jeden olbrzymi nieużywany drugi normalny, ale ten pamięta nasze wspólne zabawy:-) Właśnie je znalazłem były schowane pod czystą pościelą prawie o nich zapomniałem. Ale mnie wzruszyło coś innego, podczas sprzątania znalazłem jej ulubiony sweter, jak dobrzy było by ją przytulić i poczuć w ramionach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jakbym byla wywolana:D Dziewczyny mnie uduszą, gdy zobaczą że dopiero teraz o nich pisze:( To tak MPE pochrzanili aderzy i z entem pojechali do starego mieszkania, co oczywiscie wszystko pokomlikowalo i net ma mieć juro:( Bardzo teskini i wszystkich pozdrawia-to w duzym skrocie:) Natomiast Chrupeczka, ta tez mnie prosiła o przekazanie, że pakiet sie skonczyl i czeka na nowy modem do netu. Oczywiście pozdrawia i rowniez teskni-to tez duzy skrót:D Ufff chyba nie zabiją mnie teraz:P A ja juz po umyciu jednego okna i ostatniego, mlody swoje sam myje a ja bede nadzorowac,bo tu jest masa roboty, gdyż jak już wiecie mamy takich towarzyszy, ktorzy masakrycznie brudza- juz mu wspołczuje hehe Postanowilam dziesiejszy dzien poswiecic na porzadki, to ostatnia sobota przed swietami wiec nie ma na co czekać:D Tylko moja ręka już sie zbuntowała:( Ale porozmawiam z nia czule, to moze wszystko przetrzyma:D Milego dnia zycze, troszke padalo a teraz słonko sie pokazalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale tu dziś "ciekawe " tematy od samego rana:D No i chyba wszyscy w trochę lepszym nastroju niż wczoraj :) Martyna, dzięki - spędziłam miły wieczór z Tobą :)Ale "siła wyższa" sprawiła,że musiałam uciekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też walczę w chalupie. Nawet za okna się złapalam bo jak Was czytam to mi sie głupio zrobiło, że ja taki brudas :-D M@riusz - to ja poproszę o ten wielki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, zadziwiasz mnie!!!!!!! W taka pogode bedziesz okna myla?????????? No i ten najwiszy.... hmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - miał być śnieg, ale nie ma, tylko co jakiś czas przychodzi gradowa nawałnica, ale w przerwach pomiędzy tym świeci piękne słoneczko i ja wtedy te okna ... :-) Myślisz, że z tym wielkim to ja przesadziłam? hm, nie znam się na tym, ale przynajmniej nieużywany :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M@riusz - czy bardzo długi jest ten wielki? bo ja mam zaledwie 157 cm wzrostu i obawiam się czy mi gardłem nie wylezie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
jakie 40 cm, to dasz radę! (strasznie mnie pociągają takie niziutkie kobiety;-)) Dom posprzątany, pościel przebrana, córka uciekła do rodziców, zostałem sam. Dudzia szkoda że mieszkasz tak daleko, posiedzielibyśmy wieczorem razem nad jakimś dobrym filmem z butelką wina! A tak to mi pozostaje - nic mi nie przychodzi do głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Jak tak czytam ,ze wszyscy robią porządki to aż mi głupio. Nic konkretnego dzisiaj nie zrobilam , absorbuje mnie strasznie taki jeden mały szkrab... Eweline, też mi było miło, ale padłam... Od jakiegoś roku mam duze braki snu :) Pozdrawiam zapracowanych i tych co nie robia dzisiaj nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotnie pochmurne popołudnie :) Widzę że nie tylko ja zabrałam się za ostatnie porządki :) Okna umyte w ubiegłym tygodniu :) ale dzisiaj już nic z tego nie widać. Pogoda u mnie typowo marcowa :) tylko że w tym garnku dużo wody :) . Dzisiaj nawet padał zapowiedziany śnieg :) Nie wiem jak u kolegi za górą , ale u mnie ładnie popadało śniegu :) Dudzia jak chata wolna, to faktycznie trzeba było imprezę zwołać :) W sumie jak bym wsiadła w pociąg w B-B to za cztery godziny jestem :D Miłego popołudnia dla wszystkich, tzn dużo odpoczynku po dzisiejszym sprzątaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę ale tu się szerzy rozpusta:D Wobec tego ja się wypisjuę z tego świntuszenia:D Wieksza cześć porządków zrobiona, na reszte sił mi brak:( Ale jutro tez jest dzień i do tego brudna niedziela... Dudzia, czy u Was tam nany jest ten zwrot...*już chyba to przerabiałyśmy przed świetami Bożego Narodzenia) Bo wiesz, my niby tak blisko a jednak tak daleko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Samodzielna mama toć ty z moich stron? Bielsko biała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec sprzątania na dziś :-) A teraz najprzyjemniejsze - będę ustalać menu na Wielkanoc :-) O! i zrobię sobie grzane piwko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzane piwko, Dudzia genialny pomys, bo ja mam jeszcze ten dodatek kamisa, co mi nie smakowa, ale dziś chyba będzie jak znalazł, tylko muszę wyjść kupić piwo, a tak mi się nie chce... a moze jest ktośchcetny, kto bedzie akurat blisko mnie przechodził.... :P O bruddniej niedzieli, pozniej napisze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI - ja mogę skoczyć po piwko, ale ... zrobisz mi jutro na śniadanko jajeczniczkę? tylko proszę mniej cebulki niż ostatnio :-P SM - chata wolna, ale ja już nie raz wykręcałam imprezkę i co? Nikt nie przyjechał :-( Miala być taka ekipa na Sylwka i w końcu siedziałam samiutka. Ba, w akcie desperacji nawet ostatnio pojechała do Isatebnej żeby było Wam bliżej. I tak mnie wszyscy olali :-P. (choć mimo to wybawiałam się na maksa - ach te wspomnienia - znów mam motyle w brzuchu :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Dudzia byłem na kuligu w Istebnej ale jakoś nie było okazji się poznać ani spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GÓRY !!!!!!!!!!! uwielbiam je !!!!! muszę do Ciebie przyjechać !!!!! U Ciebie jest tak cudnie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×