Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ale ze mnie pijak - pól piwa i już jestem trafiona :-D. Ale pyszne jest więc wypiję do końca i najwyżej zasnę przed kompem w opakowaniu. Za to jutro będę tu pierwsza i zrobię Wam pobudkę o 6 :-P ALEBAZI - poszła po piwo i wsiąkła - pewnie wyrwała po drodze jakiegoś przystojniaka i poszła na disco :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz SM - takie starsze Panie jak my to zaraz pójdą spać, a młodzież będzie szalała do północy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak dla Dudzi, bardzo mi sie spodobalo zdanie ze modzież zostanie, a ja wlasnie weszłam i troszku posiedze w necie:D Jajecznice zawsze dostaniesz, nawet bez cebuli:P Piwo kupilam sobie sama:( Ale tez mi smakuje wiec trunkuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, Ty nie przesadzaj kobieto, bo zaraz tabuny facetów sie do Ciebie zleca i co wtedy zrobisz.. ha??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu widzisz alebazi do młodzieży jeszcze się zalicza :) czyli my takie starowinki A dzisiaj właśnie myślałam o nicku jaki tu mam, bo lata lecą a ja wsią mam tyle samo :) Nie pozostało mi nic innego jak też skoczyć po piwko do towarzystwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaa, walą drzwiami i oknami (paluchy pozostawiają, a tu świeżutko pomyte) :-D :-D KTOSIU - łapiesz się za plecy, czy za ścielenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Widzę, że dzisiaj górowało u was robienie porządków:P Czytam, a tu ciągle tylko: mycie okien, ścielenie łóżek, pranie firanek, itp:D:D:D Ja to chyba naprawdę brudas jestem, bo jeszcze nic nie ruszyłam (poza ścieleniem łóżka):P Dudziaaa - a może kąpiel w błocie by cię odprężyła? Przyjedź do mnie!:P Dzisiaj tak padało, że jutro będzie tego pełno:D:D:D A ponoć to relaksujące jest haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle się spóźniłam na zebranie:P Trudno, przeżyję to jakoś;) Dobranoc👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze jedno: Alezabi - Samodzielna mama jest już ustawiona z Dudzią, ale jak chcesz to ja mogę zmienić ci tą pościel:D Ty taka biedna, obolała, schorowana... pomogę ci bardzo chętnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@riusz39
Dudzia przepraszam ale wsiąkłem i przespałem całe zamieszanie - jutro z rana umyję Ci plecy pod prysznicem a jak będziesz grzeczna to zahaczę o inne części ciała ;-) Sprawdzę palcami czy się zmieści wiesz co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, jak Cie huknę to zobaczysz!!! Schorowana... NO WIESZ!!!! Moze i biedna, to fakt,ale reszta sie nie zgadza!!!!!!!!!!!!:D Na przyszly tydzień widzę Ciebie u mnie na zmiane pościeli!!!!!!!!!! Dudzia,no to teraz o tej brudniej niedzieli napisze, bo wczesniej zapomnialam... To jest taka niedziela, ostatnia przed świetami, podczas ktorej dozwolone jest wszelkiego rodzaju sprzatanie i pracowanie. U nas w ten dzien wszystkie sklepy sa otwarte, nawet rynek. No ale ja dawno tego nie sprawdzalam, zakupy mam zrobione juz w piatek:D wiec nie wiem,czy do dzis jest aktualne, ale kiedys tak bylo:) DOBRANOC:) młodzież dzis poszlala hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak, a najbardziej to poszalała najmłodsza z nas - ALEZABI:D:D Nie bij kochana, naprawdę, bo od jednego uderzenia od razu się rozsypię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś, to ja otwieram forum jest tak pięknie na zewnatrz, słonecznie aż miło, nawet temperatura wzrosła do ponad 15 st na plusie:D Nie sprawdziły się prognozy. No i mam nowe siły do kończenia porządków!!!! Ciekawe kiedy reszta tu zajrzy.... abym nie była taka osamotniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja znów obudziłam się dużo za wcześnie, ale tak milutko było pokotłowac się jeszcze w łóżeczku. ALEBAZI - jajeczniczka i bierzemy się do roboty. Albo nie, przedtem poczytam bo wczoraj zasnęłam :-) M@riusz - trochę dyskrecji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No cóż ja też już dawno nie śpię :) moje słonko wcześnie wstaje :) Alebazi Ty chyba mieszkasz na innej planecie :) u mnie zimno i śnieg :( Przydało by się coś na rozgrzanie :D Dudziu widzisz miałam rację, przynajmniej z jednym mi się udało - spał Miłej niedzieli dla wszystkich Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×