Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Oczywiście, że na innej planecie mieszkam, bo kurcze dzieli nas taaaaaaaaaaak duza odległość:D To nasz milusiński Ktosiu, zasluguje na pochwałę Dudzia!!!!! Bierz sie do roboty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi - wygląda na to, że my jesteśmy z tej samej planety:P Bo u mnie też słonecznie i cieplej niż wczoraj:D Ale wczoraj to taka śnieżna zawierucha była, że w pierwszej chwili myślałam, że nas tu zasypie:D A tak w ogóle, kochana najmłodsza z nas forumowiczko:D, jak nocka minęła?;) Pamiętaj, że w przyszłym tygodniu stawiam się w Łodzi na zmianę pościeli:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Widzę, że porządki idą pełną parą-mnie w tym roku praaawie wszystko minęło - tak jakoś wyszło :D Tak czy inaczej jak ktoś łaaaaadnie poprosi to chętnie pomogę jakąs pościel zmienić czy firanki wyprać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelajnaaa!:D - Mnie by się przydała pomoc przy szorowaniu okien:P To, jak - kiedy wpadasz?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alezabi - Wiesz, bo to jest tak, że Ewelina idzie po linii najmniejszego oporu:D Łatwiej jest łóżko pościelić i firanki wyprać niż wypucować okna na cacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie -firanki wyprać to wcale nie taka prosta sprawa :D Ale okienka umyć też mogę :D A co mi tam-ja dobra dziewczynka jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, bo Ty taka piękna jesteś, mądra, zdolna, fajna, wyrozumiała, uczynna - ja mam tak duuużo i dużych okien do mycia.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - kurcze... jak to dobrze, że cię mam:D:D:D Bo zostały mi dwa duże okna do umycia a nie chce mi się tego robić:P Przyjedź to dorzucę pranie firanek gratis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. ok. to w takim razie proszę się grzecznie ustawić w kolejce, wpisać na listę i przypominam, że liczba prac ograniczona. Jak zostanie przekroczony limit pobieram opłaty :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu gadu-gadu, ale ja przez ten czas zrobiłam nieco świątecznych zakupów. Zostały mi do kupienia mięsne rzeczy i warzywa. Aaaa i suszone owoce bo w tym roku oprócz tradycyjnego mazurka kajmakowego robię też zdrowy mazurem z mąki orkiszowej i owoców :-). No i do paschy sporo tego potrzeba. Teraz póki słońce się pokazało umyję ostatnie okno :-P Duch walki mnie opuścił więc jeszcze tylko oblecę kuchnię i pass. I tak za 2-3 dni nie będzie śladu po porządkach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIU - teraz pochwała za wczoraj - wprawdzie ledwo trzymałeś się już na nogach, ale fasonu nie straciłeś i jako jedyny meżczyzna zachowałeś się odpowiednio - dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff dobrze że mam swoje pomyte, bo przy mojej ilości bym zbankrutowała :D palmy poświęcone nasza już tak, jeszcze nagrodę pocieszenia w konkursie dostała bo była cała naturalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia! Chciałem tak ładnie podziękować! Już wiersz pisałem a Ty co!? "wprawdzie ledwo trzymałeś się już na nogach, ale fasonu nie straciłeś " co to kurde ma być w ogóle!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu - nie narzekaj! Dudzia ci tu taki komplement walnęła, a ty uczepiłeś się akurat nie tej części zdania co trzeba:P Jesteś w jej oczach dżentelmenem i to jako JEDYNY MĘŻCZYZNA (przynajmniej na tym forum...) i ja zresztą też tak sądzę!!!;) Eweline - to czy ja w takim razie zakwalifikowałam się na tę listę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOSIU - no była wczoraj impreza, wszyscy tankowaliśmy, to Cię podłączyłam do naszego grona. Ale jeśli Cię w ten sposób uraziłam to przepraszam - nie miałam nic złego na myśli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, mnie jesteś ciężko urazić - taką pierdołą Ci się niestety nie udało i nie będziecie mieć jeszcze spokoju ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko-wszyscy się załapią bo ja uczynny człowieczek jestem :D I bardzo luuubię pomagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi teraz głupio - lepiej wrócę do szmaty ;-) ANNIKA ma rację - wczytaj się we właściwą część zdania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Dziękuję👄:P Dobra kobieta z ciebie!;) Jak będziesz kiedyś potrzebowała pomocy to ja też chętnie firanki ci wypiorę, okna umyję:D Tylko czy... dużo masz tych okien?:D:D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelajnaaa... nie przejmuj się - ja też wczoraj nie tankowałam, bo nikt mnie na imprezę nie zaprosił:( Co za towarzystwo no!!!😠 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - no własnie-o mnie też zapomnieli, myślą, że jak matka karmiąca to już się na imprezę nie nadaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - dziękuję Ci dobra Kobieto:D Niiiee mam dużo okien i zapraszam w takim razie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... no to żem się wkopała:O Ale nie szkodzi - u wszystkich bardzo chętnie posprzątam:D Trzeba sobie pomagać! A co!:D:D:D Ktosiu - choć bardzo tego nie lubię, mogę w ramach twojej wielkiej dobroci poprasować ci koszule, co ty na to?:P Jak pomagać wszystkim to wszystkim!:D:D:D Eweline - może to zabrzmi trochę egoistycznie, ale cieszę się, że ciebie też nikt nie zaprosił na imprezkę, bo przynajmniej nie byłam sama:P Azi:D - do ciebie pierwszej kochana przyjdę z odsieczą:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×