Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dzień dobry Ludzieńki ,witam w fantastycznie słoneczne popołudnie. Mariusz co do Twojego pytania-nie wiem co mój mąż powiedział ,bo jak odchodziłam od niego to nie słuchałam go już wcale :P. Umyłam okna ,teraz czas na kawę z Karmelką ,która właśnie wyszła z pracy i jedzie na małą czarną.Szkoda ,że nie mieszkacie bliżej.Bardzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwile wychodze. teraz sa ferie, dzieciaki sie nudza, wiec podrzucamy je sobie wzajemnie. wczoraj mojego nie mialam, dzis za to mam syna kolezanki od rana.mial isc dawno temu do siebie, ale jak sie dowiedzial,ze ciocia robi lasagne, to zostal, jak zjadl, to tez nie chce pojsc, bo czeka na dokladke i ostatecznie odprowadze go za jakis czas, bo lece na poczte. czekam na paczke z Polski, a tu nie dosc,ze listonsz nie zwsze awizo zostawia, to paczka moze byc na kazdym urzedzie w miescie-brak rejonizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnieee... Dam radę:D:D:D A żadnego awiza nie będzie, bo będę z niecierpliwością czekała na paczkę w domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Ja dopiero teraz czytam, co za głupotę palnęłam haha:D Ale nie przejmuj się, mam tak czasami:P Zmęczenie wychodzi... :) Ale dziećmi zajmę się chętnie :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że jestem:) Właśnie przeczytałam Twą wypowiedz i aż napisać postanowiłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?:D A która to moja wypowiedź skłoniła cię do napisania?:P Bo rozumiem, że gdyby nie ona - nie napisałabyś wcale:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE chce podesłać mi swoje dzieci, a to będą, jak rozumiesz, ciężkie paczki i będę sama musiała iść po nie na pocztę:P Może ty też chcesz, żebym Jasia przygarnęła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - wiesz chyba bałabym się powierzyc Tobie moje dziecko:D:D:D Ale wiesz jak nie będę miała wyjścia to wtedy tak, ale tylko z kamerką :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dzięki:D:D:D Aż taka roztrzepana to ja nie jestem, żeby narazić dzieci na jakieś niebezpieczeństwo:P Ze swoim jakoś sobie radzę:):):) Głupol jesteś!!! Ładnie tak publicznie oczerniać koleżankę??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Piszę to już kolejny raz i wszyscy mnie ignorują :(((( Tylko jedna Eweline była łaskawa porozmawiać ze mną :) Dobra, pchać się nie będę :) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martyna:) Ja chętnie pogadam z tobą:P Jak widzisz - mnie teraz nawet Ewelina olała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina boi się powierzyć mi dziecko, a sama wystawiała go w mrozy na balkon haha:D:D:D Pseplasam Ewelasku, musiałam:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anika :) Czyli takie to tutaj obyczaje :) Eweline pewnie kąpielee teraz uskutecznia, ja tez muszę , ale jeszcze wrocę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK:) Mój smyk też jeszcze nie wykąpany i zaraz się za to zabieram:P Ale wrócę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna -witam ponownie:) Annika - wiem, wiem, ale tą kamerkę i tak na wszelki wypadek schowam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytalam jeszcze wszystkiego, ale brak mi Chrupeczki. dziewczyny, napiszcie, co u niej. Wysle jej pozniej sms, ale martwie sie. Wiem,ze podobnie jak ja, byla bez netu, ale znajac jej perypetie, spokoju pewnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - Tak, tak się tłumacz:P Wieczorem wystawiałaś Jasia na balkon, a wtedy temperatura była na minusie:D No i cicho!!!:D:D:D A później jeszcze, małpo jedna, powiedziałaś, że to ja wyglądam na taką, co wystawia dzieci na mróz:D:D:D Już ci to wybaczyłam, spokojnie;) Ale wciąż pamiętam!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrnęłaś do końca czego??:D Dniaaaa?:P No to -> klaszczę, klaszczę, klaszczę haha:D A ja mówię dzień dobry:D:D:D Nieeee nooo... nie będę się wygłupiać, idę spać:P Co tu robię o tej porze? A, uczyłam się do matury i postanowiłam, że zajrzę jeszcze:) Głowa mnie już boli:O Tak więc mówię: DOBRANOC:D:D:D Eweline - Dziękuję👄🌻 Wiesz za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MPE - Rozumiem, że wszystko przeczytałaś, tak?:) Winszuję:D Czasami wolno myślę:P DBRNC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha_____________
Cześć dziewczyny :) Mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×