Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

następna nie czytała !!! :-) EWELINA - moje pierwsze "samotne" święta to też była Wielkanoc i to niecałe 2 miesiące po rozstaniu z mężem. I było dobrze :-) Trzeba przeczekać i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annika , nawet zrobilas to w ostatnim poscie, czego nawet nie zauwazylas :) weszlam na forum samotnych rodzicow i o tym chcialam rozmawiac, widac bledna nazwa, przepraszam osoby ktore sa tutaj wyjatkami bo nie dotyczy to oczywiscie wszystkich. Życzę pogodnych Swiąt Wielkanocnych , wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziunia kochana - dzięki:) Ja też jakoś dam radę-muszę bo mam mojego Skarbka i to mnie trzyma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweline - jakie samotne święta?:) Wszyscy jedziemy do Matki Polki Eksportowej!:D Nie zapomnij zabrać z sobą czegoś dobrego;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wcielo mi posta. Pisze od nowa. Ja lubie maxxa! Włosy w porzo-od lat koloru nie zmieniam, wiec i tym razem bez szoku. Tyle,ze chlopaki wrocili z zakupami-masa slodyczy, a podobno to ja kase na bzdety wydaje. mamy kawke, za chwile mlody spac, a ja do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie:D Ale jak się tak sprawy mają to ja zrobię sałatki żeby na lenia nie wyjść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro kupuje ten makowiec, wiec dzis nie bedzie nic slodkiego:D Ale za chwilke ide robic sledziki , Dudzia, czytasz to ?? robic sledziki mniam mniam:P Do MPE nie przyjade bo za daleko i za drogo:( Jakos dam rade sama- zreszta jak zwykle i juz to przestaje mnie dziwic;) Doczytalam co napisaliscie i mlody wrocil:(takze juz raczej Was pozegnam. Do jutra,bo bede miala wiecorkiem komp dla siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię to tradycyjną warzywna, ale robię też takie Sałatka z pieczarek: 1 kg gotowanych pieczarek. (pokroić w kostkę) 7 jajek, 1 por, puszka kukurydzy , sól, pieprz,majonez Sałatka z tortellini: tortelini ugotować,szynkę pokroić w kostkę, świezy ogórek w kostkę, ząbek czosnku przecisnąć, sól, pieprz i troszkę majonezu najlepsze tortellini z grzybami dostępne chyba w Lidllu :D albo hawajska: 20 cm pora puszka kukurydzy, 20 dag szynki, seler w puszcze, 4 jajka na twardo Ułozyc warstwami dzień wcześniej, następnego dnia dodac majonez i przypawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta też jest dobra :) - 1 brokuł - 1 opakowanie sera feta - 20 dkg szynki - puszka kukurydzy - 1 zielony ogórek Sos: - łyżka majonezu - 3 łyżki jogurtu naturalnego - 2 ząbki czosnku Brokuła gotować przez kilka minut w osolonym wrzątku (nie za długo, żeby się nie rozpadł i nie był zbyt miękki), ugotowanego podzielić na mniejsze cząstki. Fetę, obranego ogórka oraz szynkę pokroić w kostkę. W naczyniu umieścić brokuła, kukurydzę i pozostałe pokrojone składniki. Polać przygotowanym wcześniej sosem, wymieszać. Alebazi, ja tez lubię sledziki. A jak robisz? Bo ja tak prosto- olej i cebulka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie ta z brokulem. A ze słonecznikiem, to jak? Uciekam, co chwila nie mam netu. Chyba bedziemy reklamacje skladac, wczoraj bylo podobnie. Czekam az pralka skonczy i ide lulu. jutro jak nie bedzie lac mamy wycieczke, jak zostaniemy w domu-kucharzenie, bo w sobote to ja juz prawie nic nie robie. Alebazi-nie odpalam gg, ale licze,ze cos mi tam zostawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:MPE zostawilam,ale niewiele tego:P Eweline, fajne te salatki, tez sobie sciagne, tylko,ze kto to bedzie u mnie jadl?? Juz niechce nosic wszystkiego do pracy.... Ja nie umiem tak jak Dudzia, jesc przez tydzien tego samego:P A te proporcje, to raczej na wieksza ilosc:) No nic,jakos to zmniejsze D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA ZE SŁONECZNIKIEM Składniki: 3 pierśi z kurczaka 1 puszka ananasa 1 puszka kukurydzy 3 jajka 1 papryka czerwona 1 paczka słonecznika łuskanego majonez Przygotowanie: Piersi z kurczaka ugotować, pokroić w kostkę. Ananasa pokroić w kostkę. Paprykę pokroić w paski. Słonecznik podsmażyć na suchej patelni, żeby się zarumienił na lekki brąz. Jajka ugotować i też pokroić w kostkę. Wszystkie składniki wymieszać razem z majonezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE MOŻNA TEŻ TAK: BEZ PAPRYKI, ANANASA I JAJEK Piersi z kurczaka pokroić w kostkę i usmażyć. Słonecznik podsmażyć na suchej patelni. Dodać kukurydzę i wszystkie składniki wymieszać razem z majonezem. Sól i pieprz do smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam o najważniejszym:D Do tej drugiej ze słonecznikiem gotuje się ryż:) Czyli ryż, kukurydzę, usmażone, pokrojone w kostkę piersi i podsmażony słonecznik połączyć z majonezem i dodać sól i pieprz do smaku:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja już z samego rana kupiłam pieczywo i wędlinę. Po pracy dokupię warzywa i koniec z lataniem po sklepach. Dziś robię mazurki i zamiatam ulicę. Może coś jeszcze ogarnę w domu, a może raczej poczytam :-) ALEBAZI - ja już teraz nie jem tyle dni tego samego bo wpadlam w manię mrożenia ugotowanej nadwyżki :-) SAŁATKA - najbardziej mi pasuje słonecznik po hawajsku bo w pozostałych są skladniki, których nie lubię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Wszyscy chyba zajęci przygotowaniami do świąt bo puuusto tu. Alebazi - tej z tortellini nie wychodzi dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Eweline - Która z tych twoich sałatek jest najsmaczniejsza? Może bym zrobiła dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×