Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

MPE - no właśnie nie, ale ..... wiadomośc z ostatniej chwili - moja absolutnie bezkonkurencyjna i niezastąpiona mamcia właśnie mi ją nabyła w sklepie ekologicznym :-) MARTYNA - ciekawy wniosek z naszą sympatią do Maxxa. No to robimy głosowanie - kto lubi MAXXa? JA - oto pierwszy głos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx - Po co pod cukiernią?:) U mnie będzie z 5 rodzajów ciast chyba i 2 wafle, więc zapraszam serdecznie:D Całą resztę bandy również:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wam sie cos pomylilo :) dobre duszyczki tyczylo sil wyzszych a nie was :) jak ktos juz wczesniej zauważyl widac osoby ktore potrafia i chca wyrażac swoje zdanie a nie tylko przytakiwac nie sa tu widziane. Poczytalam troche i widze , ze nie tylko ze mna max mial problem...a to chyba raczej juz swiadczy o nim a nie o mnie :) Dziewczyny, troche obiektywizmu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE - TAK TYLKO WSPOMNĘ, ŻE TEJ MARTYNIE CHYBA NIE CHODZIŁO O WAS TYLKO O DOBRE DUSZYCZKI, KTÓRE NIE LUBIĄ MAXXA, BO POZWOLIŁY SIĘ JEJ ZALOGOWAĆ I DALEJ GO DRĘCZYĆ:D CHOCIAŻ RAZ, JAKO JEDYNA, PRZECZYTAŁAM ZE ZROZUMIENIEM:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Polko - Ależ nie zawracaj sobie głowy, ja naprawdę bardzo chętnie wszystkich was ugoszczę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, jak sie komus nudzi, wiesz swieta, nie ma do kogo geby otworzyc, bo wszyscy sie juz poobrazali i maja dosc, to sie wchodzi na forum i ludziom truje. Zyjmy dalej, nas temat nie dotyczy, my maxxa lubimy, a jak ktos nie-jego sprawa. przeciez to,ze Martyna maxxa nie lubi nie znaczy, ze my tez jej nie musimy lubic, albo skoro z nia porozmawiamy, to nie mozemy z maxxem. Ale skoro Martyna tak temat ciagnie, chyba jednak nudzi jej sie. Nie zawracajmy sobie glowy. Chcesz Martyna-rozmawiaj, ale nie sklocaj. A ja mam dla Was cale 20-nalozylam farbe na wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze Cię rozczarować, ale na święta tortu nie robię - pascha, 2 mazurki i baba drożdżowa - ja jestem strasznie tradycyjna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tort na kiedy?? Wiesz jak mi zalezy ;) I w koncu uchylilas rąbka tajemnicy, a z nieslodkosci, co robisz? A Ty maxx bierz krzeselko i juz pod Zalewskiego, zebys jutro byl pierwszy w tej dlugasniej kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi nie che się piec ciastka bananowego, a to taaaaakie pyyyyszne ciachooooo:D Żałuj Azi, żałuj:P MPE - No to dobra, niech będzie... przyjadę do ciebie z tymi wszystkimi ciastami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika chyba jednak nie doczytalas , odpowiedzialam tylko na zlosliwosci maxa i nie mam zamiaru ani sie nim interesowac ani wiecej juz o nim pisac, ta przyjemnosc pozostawie wam :) szkoda tylko ,ze tak bez zdania racji naskoczylyscie na mnie...zupelnie nie rozumiem tej postawy, nie macie prawa oceniac osoby ktorej nie znacie,ale piszcie sobie co tylko chcecie, jezeli to wam sprawia przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuudzia!:D - Wiesz, chyba masz rację, to nie jest najlepszy pomysł:P A TORTA robię ja!!!!! Ale tydzień później, bo mój SYNUŚ kończy roczek:):):) Jak ładnie poprosicie to wyślę wam po kawałku:P Maxx - No to zapraszam w imieniu Matki Polki, bo cała impreza odbędzie się u niej:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna, dziewczyno - Nie rozśmieszaj mnie! Powiedz, w którym momencie cię oceniłam????:O Po prostu siejesz zamęt, a my tutaj takich nie potrzebujemy... Jeśli wciąż będziesz pisała tak, jak do tej pory - będziemy cię zwyczajnie ignorować! Więc jak coś - to się nie dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim:) Ale tu świątecznie się zrobilo:) Wszyscy pieką,gotują, a mnie się nie chceee nic, a nic. Jakoś te Święta w tym roku mnie nie przekonują:( Ale co tam - następne może będą lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×