Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Samo posiadanie mózgu nie wystarczy - trzeba jeszcze umieć go używać. To wnioskowanie nie trzyma się kupy. To wyłącznie wytwór CHOREJ wyobraźni - chyba nadszedł czas aby wreszcie ktoś to otwarcie publicznie powiedział. Przykro mi :-( A co ma do tego Robert? I dalej nie rozumiem co ma do tego moje miejsce zamieszkania? Nieudolne strasznie te intrygi - tu są dorośli ludzie o na prawdę sporym poziomie IQ (o ile wiesz co to oznacza), a nie banda durnowatych małolatów, która da sie wkręcać w tę grę bu ha ha ha. Nie bywam generalnie niegrzeczna, ale skoro nie docierają łagodne słowa perswazji to nie ma innego wyjśćia - więc mówię - CZEP SIĘ INNEGO TRAMWAJA !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dodam tylko,ze jak się komuś to forum nie podoba to niech sobie poszuka innego albo założy swój wątek i tam obrzuca się błotem albo szuka wsparcia. Przecież to takie proste!!!Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma i trzymać nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak jest-racja
ten wątek po prostu powinien byc zamkniety, bo tak jak piszecie, jest tylko dla wybranych, ludzie spoza sa niemile widziani. informujcie ludzi o tym, ze jest selekcja, ze wsparcia szukac gdzie indziej, jak to wlasnie powiedzialas. Ja mozgu uzywam, wiec to pisze, a pani idealna chyba tylko mysli,ze uzywa, skoro nie zrozumiala, o co chodzi z jej miejscem zamieszkania-ktos pytal o kgos z Warszawy, bo sam tam mieszka. To zostal poinformowany, czego rozumek nie pojmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, słuchamy dalej :-) Nadal nie ma odpowiedzi na moje pytania :-) KCzemu wyjechałaś z Robertem, skoro jego tu dawno nie ma? Kim jest Pani idealna? Nie rozumiem bo jest ktoś z W-wy i jest omotany przez kogoś innego. O co Ci chodzi? Próbuj dalej - rozwiń się twórczo :-) Może jakiś poradnik dla detektywów :-) Selekcja? Nikt z nas - stałych Forumowiczów jej nie uprawiał, ale za to bez przerwy piszą o tym wszyscy "pomarańczowi". Mówi Ci to coś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Iza jest GURU tego topiku?????????? Dlaczego tak późno dowiaduję się o tym buuuuuuuuuuuuuuu Hehe prawda potrafi sama się obronić i tak właśnie się dzieje:D A ty co tak bardzo zazdościsz nam tego zgrania, niestety nie dasz rady rozerwać tej jakże niewiadzialnej nici, która Nas tu połączyła:D I połączy innych, którzy są fair!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty hieno forumowa, jak już jesteś tak idealna i tak oczytana w tym wątku to muszę Cie rozczarować:( Bo Twojej uwadze umknęły inne ciekawe rzeczy :D Nie wiem dlaczego nie zauważyłaś,że ja tu pomagam Izie w spiskowaniu, 1-2-3 ktoś wymyśla intrygi,a Dudzia to już w ogóle w FBI działa i nam sprzedaje rożne informacje,a cała reszta to tylko robi dobrą minę do złej gry:D:D:D Cos jednak słabo z Twoją inteligencją skoro tego nie wychwyciłaś:D:D:D Czytaj dokładniej następnym razem bo mało potrafisz jednak wyczytać:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że powiem to publicznie, ale ... posikałam się ze śmiechu. Boże, jak mi tego brakowało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widać jednak jest jakiś pożytek z pomarańczowych mieszaczy !!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D Może niech dorzuci jeszcze wiecej do pieca to się i inni rozruszają :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la la la la la
poczulas się niepotrzebna, ze nikt Cie nie zauwaza? Swietnie sie bawisz. Jestes nijaka, to cie nie zauwazaja.Swoja droga troche mnie dziwi,ze podobno Roberta nie ma od dawna, przeciez to zaledwie chwila. A tak go lubilyscie. Widac gdzie macie ludzi. Bede nadal sledzic jak tu ludzi upokarzacie, ale w odroznieniu od Was-nie bede sie wdawac w glupie dyskusje z ludzmi, ktorzy maja malutkie rozumki i nie rozumieja, co sie nich pisze. Dodam tylko,ze wiem, ktore wpisy sa moje i obawiam sie, ze nie jedna osoba podziela to zdanie, widac,ze jest nas wiecej. zamknijcie watek, inforumujcie,ze tylko dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRACIA I SIOSTRY Z KU KLUX KLANU czy BRYGADY RR (czy obojętnie czego innego) ŁĄCZCIE SIĘ !!!!! :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesli do tego dojdzie, to ja będę kompa trzymać w kibelku:D Inaczej nie dam rady tegp czytać:D:D:D Eweline, z nimi tak właśnie trzeba, prawdą po oczach inaczej nie dociera a poziom intelektualny jaki jest prezentowany przez pomarańczowych niestety graniczy z cudem aby zrozumieć grzeczne słowa. Wobec tego będą strzały z armaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, skoro będziesz siedzieć w tak niemiłym towarzystwie i czytac jak upokarzamy ludzi to chyba jednak świadczy o poważnych problemach psychicznych, albo nawet jakiejś dewiacji bo każdy normalny człowiek by od takiego motłochu, idiotów i sadystów uciekałaby gdzie pieprz rośnie !!! :-P Masz rację - skończ monologi (nie jest to dyskusja bo do tego to trzeba mieć argumenty, których nie posiadasz). Prosiłam o konkrety - nie znalazłam nic poza dalszymi próbami mącenia i lania wody :-( To żałosne, ale i tacy ludzie się na świecie zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to my rozczarowani jednak będziemy, że pomarańcza zniknie :( Wreszcie się tu wesoło robi jak dawniej:D Powtarzam jeszcze raz, jak się nie podoba wątek to won stąd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, bądżmy brdziej wyrozumiałi dla tego biedactwa:P Przecież, tyle o sobie pisze, ma takie problemy a my tu tak z grubej rury wyrzucamy biednego człowieczka, ono potrzebuje naszego wsparcia przecież ... hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, niech zostanie z nami, poczyta i niech nam sprzeda jeszcze trochę newsów,ale niech czyta dokładniej bo tyle ciekawych rzeczy omija :D:D:D Może być całkiem wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pięknie pachnę,a nie:D:D:D Chcesz żeby mnie tu posądzono,ze się nie myję? Przecież tu wszystko wychodzi jak ktoś dokładnie czyta, albo mniej dokładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zwalczamy forumowego trutnia :) Co to za nietypowy typ, żeby tak ględzić spokojnym ludziom i ględzić bez opamiętania i wywlekać te swoje farmazońskie flaki z olejem jacy my bee, o on cacy, to trzeba być wyjątkowo sflustrowanym osobnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko to straszne
sfRustrowanym a nie sfLustrowanym BoZE czemu tyle ludzi robi ten blad :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooty30
Chce zaznaczyc iz ja tu nie mace. A wypowiedzi sooty bez 30 nie naleza do mnie:) chochliki tu rozrabiaja. No nic. Trzeba troszke poczekac az komus zlosc przejdzie na kogos ;) pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poprawić zapis w słowniku - skoro tylu ludzi.., Poniekąd ulżyło mi na duszy wespół z poczuciem owej gromadności, bo już się obawiałam, że to ja tylko taka niedoumiana jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne i zarazem śmieszne jest to, że biedaczek Robert38 nie potrafi pod swoim własnym nickiem pisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×