Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dziś byliśmy w dolinie Chochołowskiej :) o dziwo nie padało. w jedną stronę jechaliśmy rowerkami i maszerowaliśmy a w drugą część jechaliśmy bryczką i kawałek spacerkiem. Przyjemnie się zmęczyliśmy. Jesteśmy zadowoleni. Co do "tamtych" dziewczyn to mam nadzieję, że nic takiego już mi się nie przytrafi. Z nerwów od razu wykasowałam ich numery telefonów. Do tej pory jest mi przykro.... ale cóż. Nie ja pierwsza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam cos powiem. jak się nic nie zmieni spotkam sie z Macchiato79 - i co wy na to? najpierw samotna mama 78, teraz macchiato79, zazdrościcie mi co :) cieszę się że poznaję super mamy w realu bo to zawsze fajniejsze niż pisanie i uśmiechanie się do komputera pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwe szczęściary, ja o realu mogę pomarzyć co najwyżej. Ale jak będzie się ktoś wybierał w okolice Torunia, Malborka lub Trójmiasta, to taką odległość jestem w stanie pokonać. W związku z ogólną chęcią do spotkań samotnie wychowujących rodziców mam pytanie: czym przyjaźń z "samotnymi rodzicami" rożni się od przyjaźni z innymi rodzicami? Chce Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mosew, macchiato choć nie lubię tego słowa, ale Wam zazdroszczę. Jak się chce to można wszystko. kallipo może na się też kiedyś uda z kimś spotkać Szkoda że jesteśmy tak porozrzucane po całej Polsce Przyjaźń z samotnymi rodzicami różni się np tym że nie mamy tyle wolnego czasu na spotkania, bo albo trzeba kogoś znaleźć na ten czas do opieki nad dzieckiem, albo iść z nim. Chyba że jest na tyle duże ze zostaje same. Miłego dnia dla Wszystkich Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandoramarecka
jest tu ktos ? taka cisza od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracujemy :-) , jesteśmy jedynymi prawdziwie nie do zastąpienia , przynajmniej dla naszych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witajcie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
samodzielna mama 35 u mnie nadal dobry humorek:D A Cie trapi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A co Cie trapi?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Raczej niczego innego bym sie nie spodziewala. Taki schemat... Chyba u kazdej z nas, albo prawie. Moj syn powiedzial temu dosc, i ja tez:D Mamy swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słonko jeszcze tego nie rozumie, a ja zawsze czuje się jak barykada za którą się chowie, może kiedyś się to skończy, tylko czy ja do tego dotrwam Choć nie lubię tego słowa to zazdroszczę Ci tego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa zmorą ostatnich dni jest brak czasu na cokolwiek włącznie ze snem , nie ma czasu na smutki ale na wszystko inne również nie , może następny tydzień będzie lżejszy , dzieci napaliły się na piknik lotniczy w 32 bazie lotniczej , w niedalekim Łasku . Łask to głęboka prowincja ale więc i program pewnie będzie skromny , ale na pierwszy raz może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie dziołchy! ;) Ja również tryskam dobrym humorkiem. Dziś miałam wracać do domu. Bilet kupiłam tydzień temu... Ale nagle mnie tknęło żeby zostać do poniedziałku. mam jeszcze tydzień urlopu, podoba nam się tu więc po co się spieszyć :) I zostaliśmy ! A z mosew oczywiście wczoraj się spotkałam - fajna kobitka! Mam nadzieję, że wszystkie takie jesteśmy na kafe. A spotkanie takie bardzo dobrze robi. Samodzielne mamy rozumieją się bardzo dobrze! Apeluję więc do WAS moje kochane forumowiczki stwórzmy jakąś mapkę. Żeby każda z nas mogła spotkać się z którąś raz na jakiś czas chociaż :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich z Zakopca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wpadłam na chwilke by się przywitać po urlopie :) Co prawda miałam być tydzień ale było fajnie więc zostaliśmy troche dłużej. Wszystko było by ok.- tylko już nie mogłam wytrzymać bez kontaktu z Wami ( brak zasięgu ) Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodz. mama 35 jutro prześle to co obiecałam bo dziś przez to zamieszanie z powrotem już padam. Dobrej nocki wszystkim, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Margaret95 ty też przedłużyłaś urlop :) Cieszę się, że dobrze się bawiłaś. Ja na szczęście mam neta w hotelu i na bierząco zaglądam na kafe. Milutkiego dzionka dziewczny - dziś w całej Polsce świeci słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buuuaaaahahahahahahaaaaaaaaa
Co za popieprzone baby, dziecmi sie zajac a nie tylko komputer, i to nawet na urlopie. Nierowno macie pod sufitem idiotki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich U mnie też słonko Byłyśmy rano malować na plenerze u Kossaków, dla mnie malowanie potrafi być lekiem na całe zło Miłego dzionka Ty powyżej co tu robisz, chyba bardzo się nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macchiato79 Przedłużyłam bo tak fajnie było z dala od miasta i tego całego ruchu,a tam zasięgu nie miałam bo to dolina pomiędzy skałami :) A ja byłam dziś z synem w Zatorze obejrzeć dinozaury :) Też polecam-fajnie można dzień spędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×