Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

u mojego nie całkiem byłego ten syndrom występuje w całej pełni... możesz podpowiedzieć jakaś literaturę psychologiczną lub pedagogiczną też lubię takie książki i nie tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ani ja, ani moje dziecko nie jest zabawka ktora mozna rzucic w kat gdy sie znudzi. To takie proste a jednak dla mojego szanownego meza bylo mega niezrozumiale. Ale to juz za nami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
U mnie nie do konca tak bylo, z tym atakowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Literatura psychologiczna: Dorota Zawadzka, Steve Bidulph, Michele Borba, Robert Coles, Robert Fisher. Polecam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ale wy mądre jesteście, ja nie umiem takich wywodow prowadzic jak wy, niemniej jednak na razie po tych spotkaniach w realu nabrałam pewności siebie, cieszę się że poznałam mamy które mówią mi co mam robić i jak przejśc przez to co przede mną ( rozwód i walka o dziecko) bardzo mi pomagacie dzieki, a dzisiaj sama odkurzałam auto pierwszy, dzwigałam zakupy, jutro jadę do mechanika, - same męskie zajęcia:) a mąż dzisiaj miał inne zajęcia niż przyjechać do dziecka po 10 dniach nieobecności, i jeszcze miał do mnie pretensje, ze uważam że nie ma dla dziecka czasu-a tak uważam, cóż.. mi to oczywiście nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, ale wy mądre jesteście, ja nie umiem takich wywodow prowadzic jak wy, niemniej jednak na razie po tych spotkaniach w realu nabrałam pewności siebie, cieszę się że poznałam mamy które mówią mi co mam robić i jak przejśc przez to co przede mną ( rozwód i walka o dziecko) bardzo mi pomagacie dzieki, a dzisiaj sama odkurzałam auto pierwszy, dzwigałam zakupy, jutro jadę do mechanika, - same męskie zajęcia:) a mąż dzisiaj miał inne zajęcia niż przyjechać do dziecka po 10 dniach nieobecności, i jeszcze miał do mnie pretensje, ze uważam że nie ma dla dziecka czasu-a tak uważam, cóż.. mi to oczywiście nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witaj mosew, to nie sa wywody tylko zwykla rozmowa i prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Właśnie nadrabiam zaległości na forum. Zastanawiam się jak jest z czasem u Was bo moja doba wciąż za krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
U mnie jest spokojniej, ale doba jest wypelniona wiec nie wiem co to znaczy nuda:D Nadrabiaj, nadrabiaj bo troche tu naprodukowalysmy postow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
15 to sporo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Czekaj, czekaj... Twoje dziecko ma 15 lat? To o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wiec ja od 4 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,ale to chyba wszyscy tak mają,którzy samotnie wychowują dzieci (praca, obowiązki,czas poświęcony dziecku-nie ma z kim tego czasu podzielić ) A ja jeszcze mam dziwną naturę bo nie umiem np. odpoczywać jak wiem że mam coś do zrobienia, i wciąż coś wyszukuje :) A potem-wieczór już padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Wczoraj już nie udało mi się tutaj zajrzeć niestety, córka remontuje pokój, a właściwie jej chłopak, trochę im wczoraj pomogłam po pracy ale i tak byłam padnięta. Jak Wam minął wieczór? Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witajcie dziewczynki!!!:D Stesknilam sie za Wami:D samodzielna mama 35 domniemuje wiec, ze jestem skuteczna i mam sile perswazji;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja tez nielatwym, he he;) Mazowsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ooooj daaaaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×