Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

z neta takie "suche, psychologiczne" wywody mogą mieć mały poklask, ja bym dodała coś od siebie:) a co do rozwódek - ludzie traktują takie osoby fatalnie czasami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
aniolku a ja jakos sie nie spotykam z jakims zlym traktowaniem osoby po rozwodzie. Sama odeszlam od meza, ale na czole nie mam napisanego czy mam rozwod czy nie mam. W kazdym badz razie wiadomo jest ze z mezem nie jestem a mimo to normalnie jestem traktowana. Poza tym zyjemy w czasach gdzie duza liczba osob nie jest z malzonkiem, jest po rozwodzie lub ma nowego partnera. I z tego co zaobserwowalam to wlasnie te osoby ktore sa z kims nowym a nie z malzonkiem sa traktowane inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Pomozecie...? Pomozemy! :D He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Z czego ha?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Czyms Was tu trzeba choc troche rozsmieszyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Dziekuje... :D Ale nie od poczatku po rozstaniu tak bylo, dopiero po jakims czasie stanelam na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, mnie chodziło o to co wy byście wolały słuchać, bo ja mam wrażenie, ze oni oczekują ode mnie jakiś porad,o gotowaniu, modzie i urodzie, a ja nie bardzo się w tym czuje, testować kremów nagle nie zamierzam, zbyt wielu wiadomości nie posiadam, wiec pomyślałam o internecie. Ale zrozumiałam, ze Wy wolałybyście tak od siebie. W sumie ja też, choć to trudniej a mam jeden dzień,żeby napisać godzinna audycję. Wiec zamykam buzie siadam, trzymajcie kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, widze ze u was humorki dopisują, u mnie też jest nienajgorzej naladowałam akumulatory w tym Zakopanym, a dzisiaj jedździłam na rolkach, miłe zmęczenie:) a wogóle to jeszcze mam urlop bo nie miałam co z dzieckiem zrobic wiec czas mi leci na leniuchowaniu z dzieckiem, tzn nic nie robimy w biegu, no i codziennie gotuje!! pozdrowienia z gorącego Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Witam w ten prawie jesienny wieczor... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja jestem bardzo muzykalna ale wole np.dzwiek morza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A w gory wybieram sie ale na wiosne:D Ale najbardziej to kocham morze. Natomiast na mazurach bardzo bym sie nudzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Mnie uspokaja muzyka... Kocham muzyke, a moje dziecie ma to po mnie. Zreszta juz w zyciu plodowym wlaczalam mu muzyke powazna i nie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Tak szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dawałam do słuchania taką muzykę dla bobasa , było kilka części . Przykładałam jedną słuchawkę na brzuch a drugą ja miałam i tak razem słuchałyśmy muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Czesc:D U mnie tez deszczyk i wlasnie pojdziemy na spacer w kaloszach:D To jest super zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie rano padało a teraz świeci słoneczko. Kurcze fajnie Wam że macie małe dzieci :) ...może jeszcze nie siedzą tyle przy komputerach, bo moja pociecha ma dużo znajomych i ciągle siedzi przy kompie ( akurat wtedy co ja też chce ) :S Miłego dnia Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
margaret ja pozwalam na komputer 30min. Co do malych dzieci, ja uwazam ze macierzynstwo to najpiekniejszy czas w zyciu-dla mnie. Ciesze sie tym codziennie bo juz niedlugo moje dziecko bedzie wyfruwac z gniazdka... Nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×