Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
Urazona meska duma...? Czyzby...? ;) He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
I nie wiem czy zauwazyles, ale z Twoich wypowiedzi wynika ze nawet gdy sie ma wspaniala rodzine i znajomych to jest sie samotnych i jest sie samemu. Tak sie sklada, ze to wlasnie moja najblizsza rodzina byla ze mna i pomagala mi gdy odeszlam od szanownego pana meza, i to znajomi podytrzymywali mnie na duchu a nie FACET:D Jest roznica prawda? A Wam dziewczynki zycze dobrej nocki:D Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
...i znajomych to jest sie samotnym i jest sie samemu. i to znajomi podtrzymywali mnie... Te literowki to z pospiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem szczęśliwym człowiekiem, ale uważam że we dwoje mając oczywiście odpowiedniego partnera można być szczęśliwszym człowiekiem. Ludzie z otoczenia to nie to samo co bliskość we własnym domu. Ciężko mnie urazić zwłaszcza przy rozmowie na temat przyszłości i stosunków międzyludzkich, nasze zdania jako ludzi zawsze były i będą różne, a po to mamy dar mowy żeby je weryfikować i wyciągać z tego jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich Dzisiaj już u mnie lepiej , wychodzi słonko :) znowu wracam do pionu. Głowa do góry, pierś do przodu i idę dalej Widzę że była "mała" dyskusja. Z tymi znajomymi to tak bywa różnie, nie zawsze mają dla nas czas. ale nie będę marudziła bo za niedługo dostane taki przydomek Miłego i słonecznego dnia. Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
samodzielna mama po to jest forum zeby dyskutowac:D Tylko dobrze by bylo gdyby czasami ktos nie narzucal swojego zdania i nie wmawial komus ze jest inaczej nie znajac tej osoby i jej sytuacji:D Milego dnia kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki dziękują bo chyba tu same ostatnio jesteśmy? tak po to forum aby dyskutować :D każdy jednak jest inny i ma inne zdanie gdyby wszyscy byli tacy sami było by nudno? nieprawdaż? a Ty znowu mnie zarażasz , dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Tak, forum jest po to zeby dyskutowac ale samodzielna mama 35 przyznasz chyba ze wmawianie mi, ze skoro mowie "nie" facetom sprawi ze bede nieszczesliwa za 30 lat i ze bede sama to juz nie mozna tego nazwac dyskusja ale narzucaniem swojego zdania drugiej osobie-czyli mnie. Czegos takiego to ja nie lubie. Czyzby ktos tu byl prorokiem? Wrozka? He he;) Zabawne...:D:D:D:D:D:D:D Samodzielna mama 35 czym zarazam znowu?:) Chodzi o moje wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ja dzisiaj ide na babski wieczor do pubu, bedzie wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evella ty zawsze zarażasz optymizmem, poczuciem humoru. Ja w sumie rzadko mówię ,ze jestem szczęśliwa, pewnie dlatego, ze najbliżsi ( w sensie pokrewieństwa) wówczas wybuchają śmiechem i starają się z całych sił przypomnieć mi wszystkie możliwe błędy i wypaczenia... Ale dziś to naprawdę mam powód do radości, bo dostałam nową umowę o prace i podwyżkę. Niestety to wciąż za mało by wynająć nawet jeden pokój :( jednak bez trudu mogę przebrnąć przez wszelkie opłaty w szkole i przedszkolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evela zarażasz mnie optymizmem i uśmiechem :D To że mówisz facetom nie, wcale nie oznacza że będziesz nieszcześliwa A oni powinni to zrozumieć. Każdy ma wolny wybór. kalipoe gratulacje nowej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, odkąd wkręciłam się do tego radia o którym Wam mówiłam to już w ogóle mam mało czasu... Ale wy nie podałyście propozycji tematów, nadal czekam. Jak na razie napisałam o masażach dla dzieci i bajkach terapeutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, samodzielna mamo , udzielił mi się Twój nastrój smutny nastrój dzisiaj, miałam jechać jutro do Zakopanego ale pogoda nie najlepsza, nie miła pogawędka z mężem, weekend samotny bo bez dziecka i jeszcze znajomość która przyniosła smutek, ogólnie tragedia- ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
mosew no co sie dzieje...????????? Ogarnij sie kochana... Pogoda-wiesz, ze gdy pada deszcz to w powietrzu jest sporo jodu do wdychania? Hartujesz organizm w ten sposob. Zakladasz kalosze, sluchawki na uszy z ulubiona muzyka i ruszasz w nieznane-super przyjemnosc. Niemila pogawedka z mezem... Nie gadaj no, przez faceta bo cos tam chlapnal jezorem masz byc przygnebiona i nie jechac w tak piekne miejsce jak Zakopaneeeeeeeeeeeeeeee????????????? A wlasnie badz silniejsza i to pokaz...:D Wiem, wiem mialam podobnie ale od dluzszego czasu jestem juz silna i nieugieta, a nic tak nie wkurza faceta jak silna, piekna, zadbana, w dobrym humorze kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Takze wysylam tu na naszym forum pozytywne fluidy!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Mam nadzieje, ze dotra do kazdej z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
samodzielna mama 35 milo ze tak uwazasz ze zarazam optymizmem. Ja po prostu stanelam konkretnie na nogi jakis czas temu i jestem silna. Zycie ma tyle kolorow ile potrafisz w nim dostrzec...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Wszystkie mamusie w Zakopanem????????????????????????????????????:D Ale bylby balet... Jaaaaaa cieeeeee!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Super! Lubie gdy ktos sie usmiecha i gdy jestem sprawczynia tegoz usmiechu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
samodzielna mama 35 ja mysle ze taki zlot grozi lawina...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1312
Jestem w trakcie rozwodu, trwa to zbyt długo zadne z nas nic nie czuje do siebie lecz przerażajaca jesst samotność. Boja sie, ze syn dorosnie a ja będę sama. Mój eks ma już kolejną partnerkę i nie kryje się z tym, boli to jak nic, ale moze nadejdą lepsze dni dla mnie. Wylałam morze łez, chciałam wierzyć, że zmadrzeje, ale pomyliłam się. Skończyłam 32 lata i jestem sama, jak odnaleźć się w samotności, jak znaleźć drugą połówkę. Nie potrafię być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blądze i czasem jest zle maxx
powiedźcie co o tym myślicie http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=6186652 czasem tak jest że szukamy rady tam gdzie nie powinniśmy jeśli można to powiedzcie co robić,nieraz tak jest że nie mamy do kogo się zwucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra jak mnie dawno tu nie było... A dyskusja się widze rozwinęła :-) Nie mam czasu poczytać co pisałyście/liście więc zaczynam od nowa :-) Tak nawiasem dzień dobry wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
He he:) Swietny opis ogorek, podoba mi sie. Zdystansowany chlopak z Ciebie widze, bo trzeba byc zdystnsowanym i juz:D Swieta racja!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Dawno tu nie zaglądałam. Wpadłam w wir pracy, szkoły, obowiązków... Czytam już od godziny wasze wypowiedzi. Dyskusje bardzo mi się podobają. Pomysł na wypad do Zakopanego jest super! :) Widzę, że dwie strażniczki działają (Evela i samodzielna mama - tak trzymać!) Ja dziś wstałam jakaś zdołowana. Syn przeziębiony strasznie a jesień przecież jeszcze nie przyszła zimna... Ech... Najważniejsze, że po tej godzinnej lekturze humor mi wraca :) Dzięki WAM kochane Mosew kto cię tak zawiódł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
czytm, jako facet to forum. Zastanawiam się czy dla męskiej części populacji jest tutaj miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×