Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ewelinko, jestem, ale dopiero teraz. Dzień przebiegł szybko, a teraz czekam na Mee z przygotowanymi naleśnikami z farszem szpinakowym. Porozmawiamy przyjacielsko, zjemy, ukrasimy winkiem i już bedzie nocnie. Oby, bo chłód wieczoru jest przeze mnie bardzo oczekiwany. Przejdziemy się odprowadzeniowo i będzie można przytulić się do poduszki. Jak Tobie minął dzień. Pewno z maluchem chowałaś się do cienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, upał straszny i dał nam nieźle popalić. Jeszcze do tego wszystkiego zaliczyliśmy mały upadek:(:( Na szczęście tylko warga minimalnie rozcięta,ale wyglądało to strasznie. Co przeżyłam,tego opisać się nie da :( Zazdroszczę Wam tych naleśników i tego wspólnego wieczoru. Fajnie jest mieć taka bratnią duszyczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, fajnie, to zbyt mało powiedziane, bo to jest wspaniałe poczucie. Mam szczęście w życiu, szanuję sobie to, że udało mi się spotykać dobre i wyjątkowe dla mnie osoby. Wybieram się dzisiaj na wieś, gdzie pobędę parę dni. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej- rozumiem,że lato,sezon urlopowy w pełni,ale chyba nie wszyscy na raz się urlopują;)Czyżbym tylko ja ciężko pracowała,a reszta się leni? Nawet Karmelka mnie opuściła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już myślałam,że wszystkich wcięło i wywiało w świat. A te upały tez dają mi ładnie popalić,nawet na spacer z małym ciężko się zebrać, a nie ma wyjścia i trzeba iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam zaraz opuściła, opuściła.. Ewelinko, tylko chwilowo zmieniłam miejsce pobytu. Dzisiaj w Beskidach chłodniejszy dzień - pada od rana, w sumie to miła odmiana po ostatnich upałach. A wczoraj spędziałm miły dzień, min. wylegiwałam się słonecznie, porządkowałam samochód osoby, która mi ów użyczyła, czytałam - choć nieco na siłę, bo książka jakaś.. ciężkawa i uprawiałam pogaduchy rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica.
Jestem samotna matka 6l Amelie... noo i radze sobie lepiej jak w chorym zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katikaki
Kochani, weźcie się w garść! Pewnie, ze każdy marzy o pełnej szczęśliwej rodzinie! Mam 8 letnia córkę i jestem sama od chwili gdy zaszaleć w ciążę, miewam smutne chwile ale za nic w świecie nie zrezygnuje z weekendowej zabawy z córka! Zamias tracić czas na uzalanie się lepiej postawić na dobra zabawę! Chyba wszyscy przyznanie, ze jast całkiem sporo rodzicow samotnie wychowujących dzieci! Więc na co czekać! Zabieram córkę i jadę na miasto dobrze się bawić! Kto wie...może spotkam jakiegoś fajnego tatusia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 33 lata
witam wszystkich. jestem nowa. samotna od czasów ciąży. zbałamucił, rozkochał ogłupił, zaciążyłam i zostawił jak psa w lesie. ja i moja córeczka jesteśmy same już 7 lat. mam adoratorów ale moja psychika już nie ta i nie potrafię zaufać żadnemu mężczyźnie .....i nie potrafię pogodzić się z samotnością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Niektórzy mnie mam nadzieję pamiętają. Nie było mnie bardzo długo, bo próbowałam stworzyć nową rodzinę. Choć często tu zaglądałam i sprawdzałam co u Was. Niestety po 1,5 roku wszystko szlag trafił. Powód? Mój partner nie akceptował mojego syna, przeszkadzało mu nawet to, że oglądając telewizję leży na tapczanie. Moje dziecko Go zaakceptowała, a on niestety nie mógł lub nie chciał już próbować. I znowu trzeba dziecku wytłumaczyć, że niestety następuje rozstanie. Najpierw tatuś, teraz kolejny mężczyzna do którego się przyzwyczaił nawet mówił że Go kocha. Wyć mi się chce, że mogłam być taka naiwna :-) Samodzielna Mamo, Maxx, Chrupeczko, Dudzia, Mee pozdrawiam Was gorąco pewnie o kimś kto był za mojej kadencji zapomniałam więc przepraszam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kama 78 przykro że się nie ułożyło widać trafiłaś na dupka co nie potrafi pokochać dziecka. witam tez nowych na forum Monika i samotna 33lata Katikali nie wiem czy ciebie witać czy zegnać radzisz sobie to myślę że to forum jest ci zbędne mam mieszane uczucia na twój pierwszy wpis nie pouczaj proszę wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kama 78 - bardzo mi przykro,ale on nie był Was wart... Serdecznie witam nowe osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. U mnie kolejny kryzys. Jutro bym miała 13 rocznicę ślubu... Po rozwodzie co prawda jeszcze nie jestem,ale świętować też nie mam co. W piątek moja córcia się rozchorowała,akurat jak ja musiałam jechać do pracy. Gorączka,wymioty,biegunka,ból gardła i wysypka o charakterze pokrzywki. Lekarz stwierdził że to zatrucie po kontakcie z sinicą w jeziorze. A na plaży biała flaga była.... Brakuje słów. Do dziś się źle czuje. A tatuś miał zadzwonić i biedny zapomniał,chociaż prosiłam. Dopiero jak go zjechałam na czym świat stoi to zadzwonił. Tacy ludzie nigdy nie powinni zakładać rodzin. Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama ja Cię rozumiem wiesz... i dziękuję za pozdrowienia.Trzymaj się cieplutko. Ja dzisiaj miałabym 18 rocznicę ślubu cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może trochę czegoś weselszego bo smuuutno tu:( Ja właśnie dziś odrzuciłam być może ofertę pracy swojego życia!!! Chyba pogięło mnie totalnie,ale taki jeden KTOŚ mówi,że jestem bardzo mądra i dobrze zrobiłam:D:D A najgorsze jest to,że chyba mu wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanie! Ja mówiłem że dobrze robisz a nie że jesteś mądra! Nigdy nie powiedziałem że jesteś mądra! To Ty sama o sobie mówisz że najmądrzejsza jesteś! Wy jej nie wierzcie, wali ściemę gorzej niż ja! Sama się chce dowartościować! :D:D A tak powaznie, postąpiłaś dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,oj tam:D:D Wydawało mi się,ze mówiłeś mi coś takiego:P Mam nadzieję,ze dobrze zrobiłam,a jak nie to znajdę Cię w tym Krakowie tzn. na jakiejś wichurze pod Krakowem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, spoko - zawsze mam racje :) Weeeź! Ja do Ciebie uciekam do tego Będzina. Żona marudzi, dziecko w gipsie - cuuudowny urlop! :D Aleabzi zaprasza na pomidory! Tzn. Zupę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja Ciebie nie chcę:D:D Ty marudzisz jak mało kto:P Akurat pomidora potrzebuję bo robię hot-dogi i myślałam,że mam,a tu lipa:( I pomidora chyba zastąpi ogórek kiszony:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorki, ogóreczki i inne pierdoły też mam! :D Duuużo tego więc jak ktoś potrzebuje to walić śmiało! :D Ewelina, dla Ciebie nawet podwójna ilość! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy mi jeden pomidorek:D:D Zresztą teraz to już za późno. Zjadłam hot -dogi z ogórkiem świeżym i kiszonymi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×