Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

MARIUSZ - ja wiem,że będzie dooobrze. Wiem to i koniec. Po prostu innej opcji nie ma i już. Jestem z Wami całym serduchem. Zresztą Ty wiesz o tym. Nie poddawaj się Ty Kasztanie bo ja czekam na to piwo z niecierpliwością. Ale Ty oczywiście jako kierowca tak jak się umówiliśmy:D OLA - będzie dobrze bez względu na to co się wydarzy. Wiem co mówię bo tez zostałam sama w ciąży. Na początku będzie ciężko,ale z czasem będzie coraz lepiej. Zobaczysz,to malutkie dzieciątko doda Ci tyle siły,że dasz radę i jeszcze będziesz szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1234
a interesuje sie dzieckiem? czy ma wszystko gdzies? boje sie ze to tak dlugo bedzie bolec i jak urodze to nie bede potrafila zajac sie dzieckiem. bo jak narazie to o niczym innym nie mysle tyko o nim. i w dzien i w nocy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1234
o matko to przepraszam. nie wiedzialam. to kolejny dowod na to ze moje problemy sa niczym w porownaniu do waszych. jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI - poczytaj sobie o nas od pierwszej strony to i nas poznasz i od razu się lepiej poczujesz :-) no i zajęcie będziesz miała do wieczora hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1234
masz racje. bo nie chce sie znowu wyglupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI - nic się nie stało przecież. Jak widzisz, każdy z nas ma tu swoja smutną historię,a jak widzisz jakoś dajemy radę i wspieramy się wzajemnie:) A ciocia Dudzia ma rację. Mnie tez kiedyś razem z ciocią Alebazi i całą resztą przygarnęły do swojego grona:) Dziś dzięki nim, wujkowi Ktosiowi i całej reszcie jest naprawdę lepiej :) Zobaczysz- Ty tez kiedyś tak napiszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. Zastanawiam się co chce napisać, na pewno chciałbym Wam podziękować za wsparcie, za otuchę i za bycie z nami. Nic logicznego nie ułożę ale sensowne chyba jest to że bardzo się cieszę że Was poznałem i że mogę na Was wszystkich liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna KTOSIU łza mi się zakręciła.... EWELINA - w Tobie już od dłuższego czasu czuć zmianę i to nasz wspólny sukces - ale przede wszystkim Twój - no i Jasia :-) OLI - nie chodzi mi o to, że coś palniesz, tylko dokladnie o to co napisałam wyżej :-) Ciocia Dudzia to ja rozumiem, ciocia ALEBAZI też (ta dziś zaplanowała sobie cały dzień w łóżku spędzić), ale wujek KTOŚ ? - chyba raczej brat KTOŚ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie coś mi z tym wujkiem Ktosiem nie wyszło:P Ale dopiero po fakcie się zorientowałam:D No,ale takiego Kasztana za brata to nie bardzo:D Ale ok. poświecę się. Żeby mu się choć na chwilę poprawił humorek to nawet mogę go przygarnąć jako brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Ktosiu trzymajcie się! Ja nie znam właściwie Waszej historii bo za dużo tego żebym wszystko przeczytała od momentu jak mnie tu nie było. Może teraz to brzmi dziwnie, ale będzie dobrze. Kochani dajcie znać kiedy to spotkanie, bo jeżeli w sobotę tą lub przyszłą to ja pewnie znowu nie będę :-( a już się tak cieszyłam. Pozdrowionka Kama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie KAMA się odezwałaś ! Spotkanie w przyszły weekend - balujemy albo już od środy do niedzieli albo od piątku do niedzieli - ale to nie jest tak, że obecność obowiązkowa przez cały czas. Można wpaść nawet na kilka godzin i serdecznie Cię na to namawiam bo warto się poznac w realu. A jak już przyjedziesz to za nic nie będziesz chciała nas opuścić :-D Nie pamiętam skąd Ty kobietko jesteś? Daleko masz do Kędzierzyna? Możliwy jest transport, ale o tym to już nie ze mną bo ja pociągiem jadę. Wszystko zależy skąd będziesz jechać i kiedy? Zepnij się tak żeby być !!!!!!!!!!!!!!! Szczegóły pójdą oczywiście na maile, a nie tu publicznie więc jeśli możesz wrzuć tutaj swój mail, albo napisz do kogokolwiek z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ja 18- go idę na wesele więc pewnie w niedzielę będę nie do życia :-) Mogłabym się pewnie przybrać z SM może przejechałaby przez Żory. Mój mail camillakama@o2.pl napiszcie któraś, ale pewnie nici z tego będą :-( :-( :-( A tak bardzo chciałabym was wreszcie poznać osobiście. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Wreszcie mogę swobodnie być przy kompie:) Nie planowałam całego dnia w łóżku, tylko do 12 sobie tak polegiwałam, a późnej za obiadek się wzięłam. Natomiast, młody mój tu urzędował, pracuje w ten weekend i wraca dp domu dopiero o 3.30, więc spał pół dnia, a to jest dla mnie dyskomfort, aby wejść i coś napisać, bo komp w jego pokoju i nawet gdy już wstanie, to ja nie lubie gdy on mnie ciągle pogania;) ... ech dzieci:P Tak, stała się straszna rzecz, najpierw cudownie chwile,podwójne szczęście w zasięku ręki, a za chwilkę, wszystko się wali i zadajemy sobie pytanie, gdzie jest ta sprawiedliwość???? Ktosiu, Ty wiesz, że ja jestem z Wami całym sercem i naprawdę, czasami chce mi się już wyć na tą naszą bezsilność:( Próbujemy nawet z Ktosiem w trakcie oczekiwania na dobre wiadomości ze szpitala żartować sobie i zostałam po raz kolejny na tym forum "mamusią", to też mogę być i ciocią, a co mi tam, byle tylko wszystko dobrze się skończyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, aby tylko nie babcią, bo jakoś jeszcze nie czuję się na siłach:P Oli, witam Ciebie:) Dobrze trafiłaś, to forum, to forma zastępczej rodziny, ale ja jednak traktuję ją jak prawdziwą!!! Zawsze, to powtarzałam i zdania nie zmienię. Zanim tu dotarłam, to szlajałam się gdzieś w innych podobnych tematach, ale tu dopiero poczułam takie ciepełko i już zakotwiczyłam:D Zresztą, jak poczytasz sobie, to będziesz miała takie samo odczucie. A czytając Twoja historię, to mnie nasunęła się tylko jedna myśl: z tej mąki chleba nie będzie, ten facet jest niedojrzały emocjonalnie pomimo swego wieku i chyba nie masz co liczyć na zmianę:( Owszem, cuda się zdarzają, może gdy przyjdzie na świat dzidziuś, to coś go ruszy i obudzi się instynkt ojcowski - czego Ci życzę. Natomiast Ty, jeśli kochasz, to cały czas będziesz miała nadzieję... Bo "miłość wszystko wybaczy" i to jest prawda stara jak świat. Mee chyba powinnam Cię udusić, za Twoj wpis o tych dwóch cymbałkach, bo kurcze przebiłaś moje pytanie czym można zastąpić jajka:P Czy naprawdę nie macie żadnego pomysłu?? Może dla ułatwienia dodam, że Dudzia na to wpadła a ja wypraktykowałam. Proszę, choć może jakaś propozycja, bo nie mogę się doczekać, kiedy zdradzę Wam tą tajemnicę. I widzę, że jednak zjazd nie odbędzie się u mnie, nikt nie ma ochoty być podczas kręcenia filmu:( A tu, JA, taka gwiazda( hehe) i żadnej chętnej osoby buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ach, nie, jakże mogłam zapomnieć, Eweline się deklarowała, ale nagle ucichła:( Propozycja ciągle aktualna:D Przynajmniej już nie będę tak zazdrościła, że ominie mnie spotkanie forumowe, choc tyle dobrego z tego filmowania:) To teraz mogę wreszcie umyć włosy, cały dzień zbierałam sie do tego... chyzba nie miałam czasu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra teraz sie wnerwiłem Iza woli jakies tam brazylijskie seriale od spotkania z nami ( dobra pewnie ma pietra spotkac się z zemna :D ) ja proponuje sciągnąć ekipę do nas na zlot wteczaś HIT bedzie murowany nie jakiś brukowiec dajcie mi nr tel do tej blondynki o opalonej aksamitnej cerze zapachu jaśminu muszę ją przekonać co to znaczy olać faceta który robi impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli1234
wiecie co wy jednak jestescie cudowne:-) tak sie wspieracie tyle dobrych slow mozna od was uslyszec az trudno uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz OLI - to pewnie dlatego tak się trzymamy i z tak wielką radością spotykamy :-) MAXX - chyba sporo było piwa, że tak poetycko naszą ALEBAZI opisałeś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx, no teraz to już pojechałeś po bandzie:D Dziękuję Ci za tak poetyckie określenie mojej osoby, ale kochanieńki, widzę, że nie czytasz wszystkiego dokładnie. Ja pracuję i mam dyżur w szkole, zostałam sama bo wszystkie koleżanki mają już zaplanowane urlopy w tym czasie i dodatkowo jestem dyzurująca przy monitoringu szkolnym, wiec tak czy siak, nic by z mojego wyjazdu nie wyszlo. Mam nadzieję, że teraz zostałam rozgrzeszona:P PS. Maxx jak Ciebie można się bać??????? Jesteś takim ciepłym facetem, że aż do rany przyłóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx narozrabiałeś!!!!!!!!!! Dawaj tu i prostuj wszystko:D Bo Dudzia nie da mi żyć teraz!!!!!!!!!!!!!!!! Czeka na propozycje zastępczą jajek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dalej z tymi jajami !!!! :-D ALEBAZI - jaja się ma, albo się ich nie ma !!!!!!!!!!!!!!!!! Niczym ich nie zastąpisz !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają, ale sztuczne jak cały wibrator, a takie, to sa tylko substytutem i nie warto sie za to brać:D Nie ma nic lepszego jak natura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie była wielka sztuka na to wpaść - nobla za to nie dostanę. Ale gdybym tak wymyśliła czym zastąpić jaja w naturze ....... ech Dobra, Wy tu sobie dalej o tych jajkach i innych prawcie, a ja idę spać bo dziś ostatni dzień urlopu i jutro muszę jakoś dźwignać się z łóżka ciut świt. buziaki Wasza Dudzia bez jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz słoneczko ja dziś lekko odważniejszy jestem tak że takie wykrety jak praca w wikend mnie nie wzruszają maleńka nie kręć tylko w piatek po pracy pakuj manatki i czekamy na ciebie i nie zmyślaj bajeczek o pracy w wikend ok słonko no bo wisz czasem się denerwuje i klapsa potrafie dać w odpowiednim momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście wredne :D wibratory wam w głowie a my spokojne faceci co my mamy robic no co ??????? może eunuchami zostac co ????? dobra ok juz spadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×