Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Kochani-POZDROWIENIA OD SAMODZIELNEJ MAMUSI! Ona ma teraz troszke problemow, opowie jak sie odezwie. Dudzia-masz kreche jak stad do tej Twojej stolicy 1. za mało pierogów, bo my z Maxxem sami wiecej zjemy 2. piszesz sama do siebie? jakos nie zauwazylam,zeby tylko Twoje wpisy byly Z tym kolega-to juz wiem,czmu do mnie na skype nawet nie pomachasz. teraz wyszlam akurat, ale pol dnia dzis siedzialam. Wiesz, ja z tym moim na dlugo kontakt zerwalam jak sie dowiedzialam,ze nie tylko na kolezance mu zalezy, ale teraz wyglada na to,ze oboje nas wzielo. Tylko,ze ja kurde glupia, zamiast brac od zycia, a potem myslec, najpierw mysle,a jak zdecyduje sie wziac, bedzie za poznp. A mysle o wszystkich, tylko nie o sobie. Maxx-ciesz sie,ze kolezanka, bo jakby bylo inaczej, to przy Twoich zaletach i tym, ze teraz niewielka nas odleglosc dzieli, moglbys byc zagroznony-takie typy jak Ty, sa na wymarciu, wiec nie moglabym sobie darowac,zeby nie zlapac rzadkiego okazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha na wymarciu :D złego licho nie bierze :) dzieki ze chodz ty zauwazyłaś ze jestem na forum :D ale juz muszę spadać miłych senków pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MATKO POLKO - ja mam prawie cały dzień wlączony skype, ale mi się nie pojawiasz :-( Teraz też jestem i tak będzie do 16 - w domu też czasem włączam - tylko, że nie za często bo zapominam :-( Pisz do mnie kiedy tylko będziesz miała ochotę :-) MATKA POLSKA wczoraj milczała od 18:26 aż do 22:26. Wpisu MAXXa tego z 22 nie było jak siadłam na koniec - dlatego czułam się osamotniona :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebazi1
Dudzia, za Twoją poradą od razu wskoczyłam na allegro i przycisnełam syna aby mi dopomogł:) Okazuje się, że gra nie warta świeczki, dres, ktory upatrzyłam jest dokładnie w takiej samej cenie co na allegro+przesyłka. No i nie ma to jak naocznie zobaczyc dany produkt, bo zdjęcie to dla mnie za malo. Na dodatek nie ma takich dokladnie jak ja chce miec, wiec pozostaje mi moj ryneczek i jak bedzie kaska to zakupie sobie. Chcialam błekitny ale sa tylko niebieskie, bordowe, brazy lub czarne, a skoro zycie ma takie ciemne strony, to ja w kolorowych strojach przynajmniej chce je sobie rozweselic:) No ale z tym dowodem, to juz pojechalas :-P dobre dobre, absolutnie nie moge zapomniec o dowodziku hihi A zupelnie zapomnialam o komarach i juz sie boje.... Dawno nie maialam z nimi doczynienia, może jednak omina mnie wielkim łukiem- taaa marzenie jak wiele innych:( W poniedzialek juz do parcy wracam, jakos mi sie nie chce,ale mam odsiewzony pokoik wiec bedzie znowu ukladanie dokumentow brrr Kolezanki czekaja na parapetowe(ciastem),ale sobie poczekaja bo nie mam weny na pieczenie:) no nic lece dalej prasowc bo kiedys trzeba to zrbic na urlopie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ALEBAZI - prasuj prasuj, zeby mieć wolny wieczór na pogaduchy. MAXX - trochę ten mój obraz przekoloryzowany, ale mów mi tak dalej, mów, to może nawet sama w to uwierzę :-). Hm, śnił mi się dziś jakiś meżczyzna, ciut starszy ode mnie był, wysoki, nawet chyba dość niczego sobie. Przytulałam się do niego i było mi tak dobrze. Tylko za cholerę nie mam pojęcia kto to był :-(. Jedno wiem na pewno - nie był to pluszowy miś bo gadał, chodził, śmiał się i takie tam .... człowiecze zachowania. Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebazi1
O wieczornych pogaduchach, to ja moge zapomniec, najmlodsze w rodzinie teraz siedzi przed kompem:( A gdy juz wejde, to za ok 5 min slysze: mama juz?? mama ile jeszcze bedziesz siedziala?? mama a mowilas, ze na krotko wchodzisz, lub stoi nad glowa i czeka... Teraz jest gdzies z kolezanka na spotkaniu, to ja od razu tu weszlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dudzia tylko ciut ??? to nie ja :( jestem cos dzis padniety i prawie spałem w autobusie jakaś drzemka się przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S...z 4 dzieci
Trzymajcie mnie dzisiaj,co za felerny dzien!!FATUUM!!!!! Od rana moje dwie cholery tak dokazują ze mam ochote zatłuc jak mało kiedy, leją się, pchają od kiedy oko otworzyły, wyzwiska i krzyki najmłodszej z siostrą nie doopanowania na dłuzszą mete bo za jakis czas na nowo akcje kiedy zniknelam z pola widzenia, az doszło do tego od tej szarpaniny musialam jechac z jedną na zszywanie łapy, lecz rana była plytka i na cale szczescie szwów nie zakladali tylko opatrunek załozyli Gdy przyjechalam od lekarza nastepna cór oznajmia mi cała zaryczana ze zgubiła te 200 zl ,ktore dalam jej rano aby poszla do księgarni i potrzebne rzeczy do szkoły zakupiła jakie musi,tzn caly porfel jej wylecial gdzies,miala w nim pieniadze i leg.szkolną, dobrze ze klucze w nim nie miala, choć często jej sie zdarza tam wkładac,szukała ale nie znalazła, trudno...a tyle prosiłam aby w kieszeni od spodni nie trzymac nigdy portfela, zwlaszzca w tylnej, noi napewno idąc tak wysunoł jej sie z kieszeni, lub gdy siadala na ławce mógl wtedy, była tam sprawdzic ale nie było go, mozliwe ze tez ktoś jej wyciagnąc mógł , choc mysle ze wypadl jej gdy zasiadla na ławke zawiązac buta idąc po "wyprawke".Skapnela sie tuz przed księgarnią. Oj jak dobrze ze reszta dziewczyn juz sie obkupila , tylko ona teraz przyjechala z biwaku,wiec jej kolej, i ciesze sie ze nie dalam wiecej kasiory aby reszte podrecznikow zakupiła, myslalam nad tym ale postanowilam ze niech tylko sobie zeszyty , przybory i inne duperele zakupi a ksiązki iinym razem, noi dobrze..ufff Boje sie tego konca dnia , tuz przed chwilą prosząc aby nie rzucac psu piłke tenisowaą po domu bo rabanu narobią,jednak jak zwykle miałam racje, piłka poleciala w kwiatka stojącego na parapecie,i wszystko na jasny dywan piepszło ,a ziemia była blotnista bo podlewalam ją pare godzin temu, wiec jedne wielkie bagno......yhhh......poprossze o Relanium aby nie ubic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebazi1
S... z 4 dzieci, u Ciebie, to jak za moich dziecinnych czasów, my z rodzenstwem, dokladnie tak samo rozrabialismy :( Dzis juz wiem co przezywala wtedy mama i dlaczego byla na nas taka zla,ale chyba tak to juz jest gdy posiada sie taka gromadke. Bylam najstarsza i zawsze ja bylam wszystkiemu winna, choc tak naprawde, to prowodyrem byla najmlodsza siostra. Cierpilowsci Ci zycze ponad wszystko, regulaminu nie znam, mam jedynaka i tez sobie rady z nim czasami nie daje:( Oczywiscie prasowania zaniechalam, na rzecz obiadu i spacerku do biedronki za namową Dudzi aby kupic torbe bierdronkową na wyjazd hihi Teraz czekam az paznokietki mi wyschna w kolorze strazackiej czerwieni. aaaa tak mi się przyponialo,znacie te slowa: "dla kobietki czyszczę paznokietki, bo kobietki uwielbiają to", to z bajki o skunksikach, moj mlody byl (nadal jest!!!) fanatykiem kreskowek. Wrecz obrzydzil mi wszystkie bajki, do dzis nie moge ich ogladac, to bylo jednak straszne, tak 24h z przerwa na spanie(malo snu mu bylo trzeba). Teraz powrocił to japonskiego filmiku anonimowego "Dragon Ball" nie wiem jak mozna to ogladac no i ciekawi mnie czy to jest tak calkiem normalne majac osiemnastke na karku gapic sie na takie bzdety hehe. To jednak jest polaczenie jeszcze chlopca a prawie mezczyzny, a jak wiemy prawie robi wielka różnicę:-P Terasz poszedl pakowiać na silownie a ja przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz o 200% bardziej podniecić jego/ą? Chcesz mieć silniejsze orgazmy z nim/ą? Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność o 20%? Chcesz mieć powodzenie w klubach? Chcesz wzmocnić wasz związek i odnowić fascynację tobą? Chcesz w drugiej połówce wzbudzać większe porządanie? Chcesz, aby potencjalni partnerzy, ludzie w pracy i szef byli mili dla ciebie i bardziej przychylni? Jeśli na te pytania twoja odpowiedź jest tak, to wejdź tutaj i poczytaj: http://www.feromony.pl/pp/bswfbaet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAXX - ja może się mylę, ale Ty chyba jednak jesteś tylko ciut starszy ode mnie. Hm, rozumiem, że reszta opisu pasuje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S...z 4 - nie wiem jak to znosisz bo ja czasem z moją dwójką nie daję rady. Nieźle się baby poczubiły jak nawet trzeba było medycznej pomocy. Eh, rzeczywiście, niezłą masz dziś jazdę. Nie mam Ci jak pomóc - mogę jedynie przekazać magiczne zdanie KARMELKI - Niech moc będzie z Tobą :-). MATKO POLKO - znów dziś cały dzień czekałam na Ciebie na Skypie, ale widać odtrąciłaś mnie z powodu tej krechy, na którą sobie wczoraj zapracowałam :-( CHRUPECZKA też milcząca. ALEBAZI - też coś słyszłam o tanich busach, ale nie pamiętam dokładnie. Jak mi jutro przypomnisz to popytam. MAXX - nie śpij bo co będziesz w nocy robił ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebazi1
Dudzia zapytam osobe ktora o tych busach wspomniala:) Sama tez cos czytalam, ale zeby az za przyslowiowa zlotoweczke, to mi sie wierzyc nie chce. A może MP zle wpisala nazwe skype i dlatego nie mozecie sie zgadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dudziu-10 min temu wyszlam ze skype, bo mi kompik zaczal zwalniac. Siedzialam od 19, bo synek z tata rozmawial. Ale wejde jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie pamietam nika,.,.
Ja tu kiedyś kiedyś pisałam raz na jakis czas, ale zupelnie nie pamietam mojego loginu,teraz looknelam co i jak tam,widze ze nadal topik zyje i fajnie :) * alebazi1 - z tą wojną o komputer to chyba niestety prawie wszyscy rodzice musza wkupiac sie w łaski aby dziecko łaskawie ustapiło na godzine miejsce :)Z tym remontem to ja tez mam sajgon bo robotnicy nowe bloki stawiają i od 7 rano do 21 wiadomo co....jeden wiellki kurz, stukot, odglos wiertarek, betoniarek itd... *DUDZIA2002 i Matka Polka 33 - pisząc o przyjacielu płci męskiej to tez przez to przechodzilam,bardzo dobrze wiem o czym piszecie bo mam przyjaciela ale geya, reszta z hetero sie rozpadla bo relacje zaczeły byc coraz ero...niestety *S...z 4 dzieci - noi jak tu dzieci nie bić? :D :D ,zartuje oczywiscie, ja tez takie przejscia mialam z rodznstwem,rodzice takze wychodzili z siebie,no ale ja zawsze bylam wina rodzenstwa wybrykow bo jako starsza siostra za kazde ich wyczyn bylam opieprzana .A relanium to odradzam heehe, bo ja kiedyś brałam i bylam tak tym nacpana ze przeproszeniem dzieciaki by mogły skakac po tobie a ty dalej bys w hipnozie leżała ,HAAA wiec że zachęcająco brzmi lecz nie waz się :) :) *maxx-66 -widze że czujesz sie jak pączek w masle wśród tu naszych kafeterianek *Chrupeczka23 - trzymaj sie dzielnie, jestes także silna babka,masz duzo asertywnosci w sobie i wykorzystaj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co sie dzis dzieje ze skypem, wczesniej co chwile mi przerywalo, teraz w ogole wejsc nie moge. Jem sobie wlasnie golabki z sosem grzybowym, wczoraj mialam z pomidorowym. Oczywiscie mama robila, tyle,ze z wloskiej kapusty, ja wole ze zwyklej, bialej i najlepiej jak sie troche przyjara. Ale sa naprawde pyszne. Pozno juz, ale poki sa, musze jesc. Dzis dzien mi zlecial szybko, bylam z mlodym na zakupach, bo z butow wyrosl, troszke pozwiedzalismy, zahaczylismy o kawiarnie i ani sie obejrzalam, zrobilo sie popludnie. Potem mlody z corka kuzyna byli bardzo niegrzeczni i ich pokaralo-oboje zdarli sobie skore na nogach, w okolicy piszczeli, tak, ze az piszczeli ;) Krew sie lala, a mi jakos ich zal nie bylo. Ale powiedzial,ze znowu bedzie tam wchodzil, tylko inna metoda. Tstus zwykle do niego dzwoni okolo poludnia, na telefon, na minutke-dwie, a wieczorem rozmawiaja na skype. Dzis na komorke nie zadzwonil, mozecie sie domyslic,co sie dzialo. O jakich tanich busach piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was dobrą wiadomość- dziś PIĄTEK :-) W związku z rozwojem kontaktów prywatnych czuję się zobowiązana wyjaśnić Wam pewną kwestię. Nowe osoby zwykle czują się zagubione - kim ja właściwie jestem. Otóż jestem kobietą dwojga imion (jak Jan-Maria lub Gburia-Furia). Pierwsze jest raczej urzędowe i rzadko przeze mnie wykorzystywane. Posługuję się drugim, które towarzyszy mi od urodzenia. Uff, mam już to tłumaczenie za sobą. :-) ALEBAZI - mój kolega mówi o Polskim Busie - podobno od 1 zł - oczywiście nie jest to cena regularna, ale można trafić. Ostatnio za 2 osoby do Berlina mógł zapłacić 11 zł. No to chyba dobra cena :-). MATKO POLKO - u mnie Skype działa bez zarzutu. CHRUPECZKO - jak tam Twoje rozgorączkowane dziewczynki? S ...z 4 - czy choć wieczór był spokojny - udało Ci się wreszcie spacyfikować babiniec ;-) MAXX - wyspałeś się chyba na maxa :-). Aha, 2002 to nie jest mój rok urodzenia :-) :-) SAMODZIELNA MAMO - czekam na Ciebie z utęsknieniem :-( KARMEL.A i MEE - gdzie jesteście ?!?!?!?!?!?!?!?! NIE PAMIĘTAM NIKA - żadnen problem, myślę, że jak przejrzysz wpisy (nie jest tego tak dużo - zaledwie 150 stron :-) ) to na pewno się odnajdziesz. Jeśli nie to po prostu wymyśl sobie jakiś fajny nowy :-) - w końcu nie nick jest tu najważniejszy dobra, zabieram się za robotę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx-zobacz http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,10024967,Opolanie_zdradzaja_najczesciej.html niby nic odkrywczego, ale gdzie my mieszkamy? Dudzia-z tym ekspresem tez slyszalam, ale to jak z samolotami, trzeba sledzic co i jak i najlepiej nie miec okreslonego terminu. U mnie dzis skype tez ok,ale teraz nie wchodze, bo zaczynamy tango obiadowe. Samodzielna-ja tez czekam! U nas dziwna dzis pogoda, wiec czuje,ze bedzie burza. Mlodego sprzedalam ku zgorszeniu mamy, ze znowu mu pozwolilam. Za chwile ma wrocic na obiad. Nic mi sie nie chce i tak od kilku dni, wszyscy mnie wkurzaja, a juz chyba najbardziej moja mama. Caly dzien chodzi i marudzi, ile to ma roboty. Pytam,co pomoc-nic, ona musi sama, bo ona wie jak sobie poukladac czy cos tam. Za chwile zaczyna cos robic i marudzi,ze do wszystkiego sama. Macham juz na to reka, ale nerwowa atmosfere wprowadza. Za to jak widzi,ze ja czyms jestem zajeta, nie wiem-prasuje czy zmywam, to wtedy ona nagle potrzebuje mojej pilnej pomocy. Wczoraj zrobilam sobie kawe, siedze, ona,ze musi okno umyc, wiec ja, ze chetnie to zrobie. Nie, nie siedz sobie i pij i tak nic nie robisz. Masakra normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się znów poryczałam bo właśnie się dowiedziałam, że mój ulubiony dyrektor dziś jest ostatni dzień w pracy. Bylam z nim zżyta, dobrze nam się współpracowało i BARDZO się lubiliśmy. Trochę tez razem przeżylismy na różnych imprezach. I teraz mam znów to uczucie pustki, jest mi strasznie przykro, mam do niego "żal", że mnie zostawia :-(. Ja się za bardzo przyzwyczajam do ludzi :-(. On nie jest najbliższą mi osobą w firmie, ale 10 lat swoje zrobiło. Tak mi smutno :-(. Jak biuro opustoszeje to chyba pójdę mu się wypłakać na klatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna, widze, ze my podobnie sie przywiazujemy do ludzi. I nie potrafimy ukrywac emocji. Wiem, co czujesz. I nic wiecej nie napisze. Zjadlam obiad i jade teraz z malym na cmentarz. Mama pozwolila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM PO PROSTU DOSC!!!! :( :( :( Okazalo sie ze mala zachorowala na Odre:( sprawdzil sie najgorszy scenariusz! Jak by tego bylo malo to rodzice z siostra mieli wczoraj wypadek samochodowy :( ojczymowi nic sie nie stalo ale mama ma zlamany mostek a siostra lezy w szpitalu na obserwacji z objawami wstrzasnienia mozgu:( obydwie sa knkretnie poobijane!!! Ja po operacji, one w szpitalu, wszystko sie wali na kupe:( nawet nie ma kto pomudz mi sie dziecmi zajac bo wiekszosc znajomych albo pracuje albo sa na wakacjach lub maja praktyki a na imitacje ojca nawet nie licze:( malo tego to ostatnie dwa dni z nim to same awantury, od dwoch dni chodze jak klebek nerwow, mala ma caly czas wysoka goraczke, nie spalam przez nia w ta i tamta noc bo plakala:( bardzo zaatakowalo jej gardlo i blony sluzowe biedna nawet napic sie nie moze bo tak ja boli a przeciez przy goraczce powinna pic jak najwiecej:( mam w domu taki meksyk ze z ledwoscia daje rade, zeby sie nimi zajac musialam odstawic jedna kule i sama z bolu teraz wyrobic nie moge:( boze za co to wszystko :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Polka tak mamy przodujący region pod tym względem :( kiedyś znalazłem statystyki rozwodów od nas to jak dobrze pamietam na 100% rozwodów 33% było bez winy 24%z winy mężczyzny zdrady 43% wina kobiety. dlatego tak długo jestem sam ok3 lata temu jak jeszcze miałem rózne nastroje dużo chodziłem po imprezach i lokalach przykre ale najłatwiejsza do poderwania była mężatka nawet nie trzeba było się za dużo wysilać.byłem opryskliwy dla nich i nawet chamski :( działały namnie jak płachta na byka. dlatego chyba kobiety trzymam na dystans :) wiem ze nie wszystkie sa takie co widzę codziennie na tym forum od dawna . może coś w tym jest że mieszkam w tak kiepskim regionie gdzie z zachodu pierwszy przyszło to co najgorsze swoboda obyczajów i brak zasad i moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka23 bardzo mi przykro :( trzymaj się i uwazaj nie przesilaj się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupeczka-bidulo TY nasza, zawsze jak sie wali, to na maksa, nie na darmo powiedzenie brzmi,ze nieszczescia chodza parami. Trzymaj sie, pamietaj, ze zawsze nam sie mozesz wyplakac! Maxx-mam nadzieje,ze juz sie nie bawisz w taki sposob. Ale slyszalam o facetach, ktorzy w odwecie za swoja ex, szukaja jej podobnych, po to,zeby im dokopac. Potrafie to zrozumiec i nie chcialabym byc w skorze tych, ktore oni dopadna. Mi sie czasem wydaje,ze na Opolszczyznie, choc nie chce generalizowac, kobietom kasa uderza w mozgi i macice. Naprawde. I choc statystyk nie prowadze, wiekszosc zwiazkow moich znajomych, ktore sie rozpadly, to wlasnie z winy kobiet Najpierw go wysyla,zeby zarobil, a potem ma pretensje,ze go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×