Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Jak to jak - PKS-em :-D. Narobisz smrodu to kierowca depnie i nim się obejrzysz juz będziesz na miejscu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to trzeba świra mieć zeby ziemniaczki na grilla pół nocy szorować !!! :-P :-D Nawieźliśmy tego żarcia jak banda idiotów i finał był taki, że niektórzy się przeżali :-P, a ja do domu przywiozłam więcej niż zabrałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie mądrzę - każdy może poszukać czego fajnego i rzucić propozycję. Ma być fajnie, tanio, na dużą bandę i blisko dla wszystkich :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze powiedz, ze te ziemniaczki co to je Maxx podpiekal i pilnował,byly niesmaczne, bo takie wyszorowane!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzieży, usnęliście?????????????????????????????? czy nie podobaja Wam sie nasze propozycje?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie, jeszcze nie bylam, jestemZA tyle, ze nie wiem,co moje fundusze na to??Tzn wiem dosonale, ze one sa na NIE:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fuck !!! po co ja to zobaczyłam !!! ALEBAZI - on nas kantuje - nie ma takich cudów w Polsce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede zdradzac moich sekretow, a Ty nie powinnas byc az tak dociekliwa, uruchom swoja wyobraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra proszę Państwa - ja się oddalam do kąpieli i to zimnej coby ostudzić swoje galopujące myśli bo moja wyobraźnia jest niepokorna :-P Dobrej nocki i bawcie się dobrze :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dudzia za wytrwałośc...... teraz wie jak bardzo zalezalo Ci na korzystaniu z kopmutera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×