Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Co tu tak pusto? Widzę, że jestem pierwszym gościem na imprezie :) A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - Ty zobacz, o której ja tu przyszłam ;-). Już zasypiam na siedząco. Obiecałam ALEBAZI dotrwać do 21 i słowa dotrzymałam - dłużej nie obiecuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee, pewnie goście upierdliwi i nietaktowni i wyjść nie chcą ;-) Mariusz - spałeś dziś choć trochę? A propo spania na stojąco - w poprzedni weekend podczas tańca-przytulańca - normalnie odpłynęłam. W życiu czegoś takiego nie przeżyłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, akademicie 15 min, ale jestem:) Czy wszyscy goptowi?? zaraz sprawdze liste obecnoci, szampan juz otwarty, prosze podchodzi z kieliszkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki sa???????????????????????????? to sama mam pic tego szampana????????????????????? Ja juz w stroju wieczorowym czyt. gruby szlafroczek, Dudzia a TY, tez go wlozylas czy polarek?? A kto tu narzeka na brak mojej obecnosci???? No chyba wyraznie napisalam, ze bede o 21:D to i jestem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę już tylko na jedno oko, ale melduję się w moim grubaśnym szlafroczku :-) Polewaj kobieto !!! TWOJE ZDROWIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, własnie, że też mam, dla tych co nie moga:D No to nasze zdrowie kochani!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam wyżej o akademickim!!!:)nie czepiac sie proszę i tak zaraz pojdziecie spac a ja sama zostane.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protestuję - dzisiaj TWOJE !!! I zapamiętaj maleńka - zrobilam to tylko dla Ciebie, bo normalnie już by mnie tu dawno nie było. Solenizantka spóźniona, goście nie przyszli, Ewelina stara się trzymać fason, ale biedna pić nie może, Mariusz dziś nie tańczy. To pójdę spać sama - wypita i najarana, O !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeeeeeeeeee no Dudzia wystraszyłaś się jednak tego szlabanu na kompa:D:D:D nawet nie wiesz jak mi miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mnie tu dłuższy czas nie było to oświadczam, że ALEBAZI zakłada mi szlaban na komputer :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz - bo to jest tak, że my się spotykamy w realu i ... wtedy to dopiero jest impreza !!!!! W tym roku jeszcze się nie widzieliśmy więc trzeba coś wykręcić :-P ALEBAZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TY MNIE POTRAFISZ WKURZAĆ !!!!!!!!!!!!! Znajdziemy fajne miejsce na Śląsku, będę jechać przez Piotrków czy gdzieś tm to wskoczysz po trasie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwankuje mi komp:(a raczej net w kafeterii Ja, nie chce???????????? ja zawsze chce, ale ceny wszystkiego tak ida w gore, ze za chwilke nie bede mogla wody w kiblu spuscic, bo stac mnie na to nie bedzie, to co dopiero mowic o jakim kolwiek wyjeżdzie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×