Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Czekaj, może Ty masz bliżej Tomaszów. Wszystko jedno - tam jakoś dotrzesz :-P Tylko pod jednym warunkiem - że będę spać blisko toalety lub wyjścia jeśli znów będziemy latać do wygówki na dworze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweline, jakie przygarnąć????????????? skoro ma byc na sląskiu, to jestes gospodynią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież mówiłeś, że Ty dużo podróżujesz - to chyba w okolice dajmy na to Częstochowy dasz radę dotrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jedziemy do Ewlwiny tylko gdzieś na południe. ALEBAZI - masz bliżej jedno i drugie :-D EWELINA - ostatnio byliśmy w domkach bez kibelka i było SUPER !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo super, bo bylo beznadziejnie zimno, bylam ubrana do sapania jak cebula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale faktycznie swietnie sie bawilismy, to prawda,ja narzekam gdy jest zimno,bo uwielbiam upały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEBAZI nie słuchajcie - ona nie wie jak było bo zaraz poszła spać. A my z KARMELKA tańczyłyśmy, robiłyśmy jaskółki i takie tam i wcale nie było nam zimno. Ba, byli też ochotnicy na nocną kąpiel w lodowatym mulistym jeziorku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby bylo nieco taniej, to nagotuje bigosu- co Wy na to??? hmmm, tylko jak ja go zatargam do tego Tomaszowa bądż Piotrkowa????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to wie gdzie tym razem wylądujemy. Ja tak o tym poludniu bo tam są prawie wszyscy - chyba tylko ja, ALEBAZI, ANETA i CHRUPECZKA są na odludziu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te mądralińska, a zapomnialaś już, ze te jaskólki, to ja osobiście fotkowałam, no tak Dudzi PESEL sie kłania hihihi a spac poszłam bo napracowałam sie wcześniej przygotowujac nam zarełko na wyjazd( myłam ziemniaczki):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×