Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Tak więc ja się chętnie napiję:P Sorki za spóźnienie ale mały mi nie chciał spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszałam, ale osobiście nikt sie u mnie nie stawił:(wiec pozostaje tylko wirtual...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyniosłam popcorn;) Chce ktoś?:P Ktosiu, doczytałeś się co pisałam wcześniej o obiadku niedzielnym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika - czytałem ;) Droga Izabelo! Przepraszam bardzo po za tym że kierunek Łódź nie miałem żadnych namiarów a chętnie bym przyjechal z tym Potworem malym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chce ktoś ten popcorn?:D Ja powiem tak: wiedziałam, że dziś przyjdę na "wirtualną imprezę" i się nieźle przygotowałam... mam popcorn, colę, kanapki z szynką i herbatę z cytryną:P Aaa... zapomniałabym - mój mały Pako zostawił mi jeszcze trochę swojej kaszki, której nie dojadł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo!! chyba poszukam w necie jakiegos sprzyjajacego horoskopu na najblizsza przyszlosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na zdrowie Alebazi, na zdrowie:):):) Żebyś zawsze była taka wesoła i kochana jak jesteś teraz:):):) A skąd jesteś, bo ja dalej nie wiem??:D Czy mieszka ktoś na DŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to, tu na forum publicznym mam podac adres??????????????????????????? NIGDY W ZYCIU:D masz gg, jak cos to tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika, kochana moja, czy Ty czytasz, to co my tu wczesniej,pod twoja nieobecnosc piszemy?????? Tam masz podane szczegoly na tacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, czytam - widzę Kraków, Łódż, Piotrków, Tomaszów... ale takie to poplątane, że już się pogubiłam o co kaman:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc???????????? Chyba jakaś cofnięta jestem, że nie mogę sama na to wpaść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejej Annika, to gdy bylam malutka dziewczynka rodzice mi wlaczyli chyba na jakies 4 urodziny czy cos takiego:D Dizieki Ci dziewczyno, ale fajnie posluchac i juz nozki same podryguja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie- impreza udana, ale ja juz się zawijam. Dobrej nocki wszystkim i zabawy do białego rana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×