Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Taaa, dobrze,na to dobrze czekam czekam czekam czekam i nadal czekam:D Och Ktosiu Ktosiu, to nie namiary wielkie, to tylko NK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam wszystkim. Wy sobie słodko śpicie,a ja w pracy jestem. Fajnie mi się czyta Wasze wpisy. Dudzia chętnie Ci wyślę moje zdjęcia, więcej mam na nk i fc. Ale i wasze dzieci też chce zobaczyć! Tylko jakoś adres mi podaj. Pozdrawiam Was serdecznie! Annika a ja jestem strzelec 2 dekada-chyba (7 grudzień). Zapodaj mi jakiś dobry horoskop,bo mi tu dziewczyny wywróżyły drugą dziewczynkę,tylko ciekawe że niby z kim ją mam mieć i niby kiedy. Przecież jestem już w takim wieku-prawie starczym! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie się wreszcie kłócić o te namiary - dane czy nie - co za różnica !!! Ja się nie gniewam :-) Prędzej czy później - ma nadzieję - wszyscy się poznamy. A to, że mnie Mariusz widział to nawet lepiej bo jak zapukam do jego drzwi to może mi otworzy (albo wlaśnie nie :-P ) ANETA - czy Ty masz w końcu skypa czy nie? Fajnie mi z Wami wczoraj było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha Dudzia ja Ciebie zobaczyłem bo Ty wcześniej miałaś podgląd do kogo masz przyjechać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska:D Hej Aneta:) Po wczorajszym obiecałam sobie, że już nie będę nikomu wróżyć, ale dla ciebie zrobię wyjątek:D A więc... musisz zastanowić się, czego naprawdę chcesz i czy to co odrzucasz od siebie nie jest czasami dla ciebie dobre. Powinnaś wrócić do przeszłości, by odszukać w niej szczęście, którego ci brakuje. Zwróć też uwagę na pewne znajomości, które się nagle ożywią. W miłości może się dużo dziać, ale to już zależy od tego jak będziesz chciała sobie życie ułożyć. Wiele zysków, trochę strat, ale ogólnie bilans końcem roku będzie optymistyczny:):P Szczęśliwy miesiąc na miłość to kwiecień! Szczęśliwe miesiące w pracy to lipiec i wrzesień! Szczęśliwe miesiące w finansach to lipiec i grudzień! Uważaj na sierpień...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia kiedyś miałam skypa, ale na mojego eks. Spróbuję jakoś na siebie zainstalować,tylko nie mam słuchawek do laptopa,a nie wiem,czy bez słuchawek to można jakoś pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zadnego oprzyrządowania - porozumiewam się mową pisaną (jak GG) - działaj kochana i będziemy mogły pogadać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też jego właśnie o to samo pytałam, ale uciekł chyba:D Dudziu - dziś znowu luz w pracy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annika i tak nie wierzę we wróżby :D Dudzia mnie też zdemaskowano okrutnie :D - razem ze wzrostem i rozmiarem buta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do małego brzucha mieliśmy armagedon nocny :) Ewelina - czyżby Dudzia również widziała te powalające zdjęcia w sukience z wyszukiwarki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to widzę że sukienka to tylko moja "zdobycz" :D:D to nie mówie już nic bo znowu porcelana pójdzie w ruch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Ty się nie wykrecaj zdjęciem z wyszukiwarki tylko sie pochwal jak ładnie namierzyłeś koleżankę Ewelinkę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×