Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

A ja mam dziś kiepski dzień, zły humor, wszyscy i wszystko mnie denerwuje. Nie mogę wysiedzieć w pracy, robota mi się nie klei. Spać mi się chce, bolą mnie oczy i głowa. Jestem masakrycznie glodna !!!Uprzedzam pytania - Nie wiem dlaczego to wszystko !!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmel.a i Annika - musisz udostępnić plik w internecie przez jakiś program. Wrzucasz np. cały folder lub jedno zdjęcie do galerii wirtualnej i wtedy wszystko działa tak jak powinno :) podawałem wcześniej meila /maniek9819@interia.pl/ więc jakby coś to pisz powiem szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA2002 - skoro jesteś taka głodna to zapraszam na obiad i ewentualnie jakąś kawe :D możesz bić, rzucać porcelaną - przetrwam wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam co jeść - barszczyk z uszkami :-) - problem w tym, że mi się non stop !!! chce jeść !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno i Prawie - czy nie uważasz, ze te dwa słówka mają w sobie zbyt wiele "niedopowiedzeń"? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa od kiedy Ty się przejmujesz tym co myślą o Tobie inni? :D ja bym się aż tak nie krępował i jadł spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, chodzi o to, że ja się nie przejmuję opinią innych tylko swoją - jest mi z tym źle, mam swoje zdanie na temat własnego ja i wiem kiedy jest mi źle i coś mi przeszkadza, a kiedy jest mi samej ze sobą dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Państwa! Chwila na pochwałę! Alebazia domaga się publicznego pochwalenia Jej umiejętności - tzn. obsługi skypa :D Droga Izabelo, gratulujemy osiągnięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia -nie patrz na drobiazgi tylko wcinaj :D A jak się zle poczujesz sama z sobą to Ci pączka podeślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POCHWAŁĘ:D Ale teraz jestem duzia hihi Ktosiu, ale i teraz ja Ciebie muszę pochwalić, bo dziś osiagnąłeś coś niebywałego, również związanego ze skype:D I jeszcze raz napiszę CHYLĘ CZOŁA dla Twojej umiejętności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się z Dudzia w 10000000000000000000000000000000000% mam dokładnie tak samo i weim czym to grozi, jeszcze do niedawna borykałam się ze zrzuceniem tego co tak bardzo ładnie wchodziło mi w różne partie ciała:( też nie lubię się tak czuć jak teraz Dudzia:(:(:( I nie wiem jak jej pomoc, choc probowalam już wszystkiego:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pączki i rosołek - aż mi się humor poprawił :-) I potwierdzam, że ALEBAZI próbowała różnych metod - narobiła mi furę gołąbków i kupiła wielkiego pączka na Dworcu Zachodnim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest dobrze skoro mój dawny (zresztą tu mocno przeze mnie opłakiwany) kierownik, który widział mnie ostatnio 10 kg temu, dwa tygodnie temu powitał mnie słowami "No teraz skarbie to wyglądasz jak pączuś" wrrrrrrrr I ja mam się z tym dobrze czuć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjj Dudzia Dudzia...... to ja z dobrego serca, te gołąbki i wszystkie ponczusie... kurde, a kto mnie zaprowadzil do nallepszej cukierni z pączkami,no kto???Ja nie znam tych miejsc, a Ty mnie teraz tak oczerniasz:(:(:(:( FOCH na całego i nie dam się tym razem niczym przebłagać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, ale nie ma tego złego...Fajnego masz kierownika:D Ja tam mogę przytyc nawet 10kg.zeby moja kierowniczka zamieniła się w kierownika, który by tak do mnie mowił :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam będziesz wydawac kasę na leczenie i jeszcze cierpieć. Podobno teraz w modzie są sztuczne szczęki więc może taką ewentualność rozważ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINA - właśnie - to "były" kierownik :-(, ale mieliśmy i mamy super kontakt :-P ALEBAZI - moje 4 minutki. Ja mam pomysł jak Cię przebłagać - rozbiorę się do golasa, nafaszeruję się marmoladą różaną, obtoczę calutka w lukrze i ..... oddam do Twojej dyspozycji :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×