Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Ewelajna - to dla ciebie też zrobię pierogi, żebyś nie musiała się nadmiernie wysilać z klejeniem i prześlę mailem:D To co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, ale u mnie wszyscy korzystają ze skypa i na dodatek cholernie !!! wnerwia mnie ta numeracja jak w obozie koncentracyjnym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą w moim wieku to i tak cud, że ja korzystam z komputera, a nie piszę nadal tradycyjne listy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia, poszło. A ja w Krakowie nigdy nie byłam, a chętnie bym zobaczyła to miasto. Ja już kończę,bo zbieram się znów na noc do pracy. Poczytam Was w wolnej chwili.Annika, dzięki za horoskop, może coś się spełni. Mariusz, moja Hania też zachorowała na wirusówkę jelitową, wymiotowała w nocy, a dziś cały dzień boli ją brzuch, nawet spała 2 godziny, to i ja skorzystałam ze spania. Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - nie ma za co;) Eweline i Alezabi jeszcze wybrzydzały jak im wywróżyłam:D Tylko ty i Dudzia jesteście zadowolone:P Dlatego: NIE PROŚCIE MNIE WIĘCEJ O ŻADNE WRÓŻBY!:D Mariusz - to do czego służy myszka?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz - ja mam na to prostą odpowiedź: NACIŚNIJ WYŚLIJ:D i tyle:P Eweline - nie moja wina, trzeba było od razu powiedzieć, która dekada;) hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobiety :) Nie mówcie mi że jeszcze śpicie bo tak być nie może :) Niektórzy od rana ciężko pracują... Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czwartkowo, Ktosiu - dwa dnie temu 20.03. (strona 283), poprosiłam Cię o pomoc w intrukcji zapisania zdjęcia, tak jak Ty je zaprezentowałeś - linkiem. Da się od Ciebie taką informację uzyskać? W rozrzerzeniu - zapisz jako - mam możliwośći PNG, JPEG, GIF (które wg opisu, można używać w sieci web), nie wiem czy ja dobrze rozumiem, że dzieje się to wówczas przez link. Mam obraz (zdjęcia) zapisane w formacie JPEG i nie umiem ich wysłać linkiem. Co robię źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmela - Nie wiem czy to o coś takiego ci chodziło, ale ja zrobiłam tak: wybrałam zdjęcie, nacisnęłam na nie prawym przyciskiem myszki, dałam OTWÓRZ ZA POMOCĄ -> INTERNET EXPLORER, skopiowałam ten link na górze, wkleiłam tutaj i tyle... Chyba tak miało być? C:\Users\Gombka\Desktop\20101116261.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×