Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość córko Roberta
a co takiego okropnego zrobiła Twojemu tatusiowi ta straszna kobieta? Bo są to skarżenia ale trzeba je umowtywować co za tym idzie nie można tak na forum publicznym komuś nawrzucać bez wyjaśnień. Może to jednak Twoja wina takie cyrki mu odstawiasz ze nie jeden rodzic dawno by już wykorkował przy tak "kochanej" córuni:D Poczytajcie sobie inne wpisy Roberth38, to dopiero jest jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś siętu się na naszym forum miesza :-( Nie chcemy tu takich dziwnych rzeczy. Do nowych forumowiczów zauważamy Was, poprostu piszcie nie jesteśmy obojętni :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za chwilę
Robert wejdzie na cafe juz jako Robert i napisze, ze córka jest beee, ze przeprasza za nia hi hi. niezłe jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w ten ponury dzionek.oj ale sie porobilo.chyba zaczyna sie dziać coś nie tak na naszym forum.bardzo lubie do was zaglądać mimo że rzadko się odzywam.ale dzis czytajac niektóre posty bardzo sie przeraziłam.jednak życze wam wszystkim kochani miłego dnia i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
Ja się przedstawiłam, a Wy-wypisując te posty nawet nie macie honoru użyć swojego nicka. Informuję Cie jedna z druga-brak Ci chłopa, znajdz go w miejscu, gdzie sa ciebie warci. I nie probuj umniejszyc swojej winy, oskarzajac mnie o cos, bo po pierwsze nie znasz prawdy po drugie sumienia i tak nie zagluszysz. A ja i tak wiem, ktora co napisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem córką Roberta
i bardzo chcę poznać prawdę, właśnie się przedstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mnie tez ktoś przygarnie? Ludzie, co tu się dzieje. Skończcie te przepychanki, albo przenmieście poza forum bo nie wszyscy mają ochotę czytać te pyskówki i obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was przygarnę:P Proponuję nie reagować na te bzdury. Jak będziemy komentować te durne wpisy to się od nich nigdy nie uwolnimy i to forum już nigdy nie będzie takie jak dawniej. Zrozumcie,ze ktoś tu miesza i udaje mu się to,a Wy tylko w tym pomagacie swoimi komentarzami. Jeśli przestaniemy reagować skończy się to, jestem tego pewna.Piszmy jak dawniej i będzie oki. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
Proszę wybaczyć,ale czytaliśmy z bratem co wypisywała p.Izabella. I przez te słowa mój tata padł:( nadal jest nieprzytomny...Możecie po mnie jechać, fakt nabroiłam,ale każdy może popełniać błędy,a to,że sobie coś zrobić chciałam to tylko oznaka,że miałam problem przez który musiałam uciec,ale to nie ważne.Bardzo mi w tym momencie przykro,mam mieszane myśli. Rozmawiałam z tą Izą i wszystko ze mnie wyciągała, udawała miłą troskliwą osobę,sama do mnie pisała,a później to wykorzystała,żeby zgnoić mojego tatę. On nawet nie potrafi kłamać z błahostką,i tego też nienawidzi.Co sobie mam myśleć????? po tym co wypisywała padł.to jej wina!!!!Ciekawe kto teraz się zajmie moim młodszym rodzeństwem,o tym nie pomyślałaś? że jeśli taty stan się nie poprawi mogą zabrać ich!!!! a gdzie im było najlepiej? w domu, z tatą,bo jest najukochańszym na świecie.wiele dzieci tego nie ma co my w domu kochającego tate który się nami zajmował nie zostawił po śmierci mamy.A może tego chciałaś?? Moim zdaniem spodobał się Tobie a nie dał tego czego oczekiwałaś!! A dlaczego? bo tata jeszcze niedawno nawet nie rozmawiał z żadną kobietą on się oddał nam!!! swoje życie prywatne zamknął!!!! A teraz przez twoje gry możemy go stracić:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
Namieszała Iza.Mojemu tacie zaczęło zależeć. polubił ją bardzo, pokłóciła go z każdym tutaj.A tata się zmienił jak tutaj trafił,cieszył się,że w końcu zrobił krok.Nie są to bzdury i zdaję sobie sprawę,że nie nie odpowiada to Wam,ale bede męczyć póki Iza się nie przyzna,że zrobiła to,że to jej wina..żeby miała wyrzuty sumienia, bo tak się nie traktuje człowieka!!!!!!!!!!!miła 5 minut, wyciągnie wszystko a później to wykorzystuje dla zabawy,żeby pokazać wyższość????ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście nie reagujmy
Jak problem, to trzeba ignorowac!!! Ja tam wierzę córce Roberta i uważam, ze ma rację. A skoro tutaj rączka rączkę myje i chuć nie została zaspokojona, to trzeba gnoić innych, ile wlezie. Już znamy takie troskliwe-tuci tuci, a jak co, to trucizny do zupy doleje. Kazał Ci się kto wtracać? Swojego dziecka nie masz? Nie przyznasz racji, bo Ci wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za przepychanki z pracy wracam a tu co się wyrabiaj gadac mi tu zaraz kto jest kto kurka wodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
widzę, że znów usuwacie moje posty. Niewygodna prawda boli. Izabella wypowiedziała się rano pod pomaranczowym nickiem, zwyzywala mnie, a teraz milczy, bo przeciez ona taka idealna. A Wy, co widac po nowych osobach, ktore sie tu dobijaja, tworzycie klike, ktora znosi tylko pochwaly, slodzi sobie, a jak ktos w koncu nie wytrzyma, powie kilka słów prawdy, to potem musi przepraszac.A do pani, której lepiej,zeby mój tata nie musiał poznawac-kto Cie upowaznił do odzywania sie? do mieszania w naszym zyciu? Jesli taka cudna jestes, czemu dotad jestes sama? a jak wywiazujesz sie z roli matki? też słodząco-olewajaco? zajmij sie swoja rodzina, a od nas trzymaj sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się to wycieranie kątów Izą. Znamy Ją na tyle długo i wiemy jaką jest osobą, więc nie trzeba nam fałszywie naświetlać Jej osoby. Proszę skończyć z tym wszczynaniem fermentu, bo jest to zachowanie karygodne i nie życzymy sobie by miało tu miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
w Wasze zycie nie wchodzila z buciorami, mozecie nie wierzyc. Coz, kazdy stara sie byc mily, udawac... A jaki jest okazuje sie w takich sytuacjach jak teraz. Nawet nie przeprosi. Ona milczy, za jakis czas napisze, ze nie chciala polemizowac. Ale jesli tatcie cos sie stanie, wykorzystam kazda mozliwosc,zeby ja za to rozliczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, hola. Kłania się przed piszącym rozwaga w słowach i dobre obyczaje. Proszę oprzytomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
Proszępostawić się na moim miejscu. A gdzie były dobre obczyjaje tej pani? Rano, kiedy mnie zwyzywala? Teraz, kiedy milczy? Czy też w momencie, kiedy zaczęła się wtrącać w życie naszej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stop stop chyba ktoś się za bardzo zagalopował oceniać innych nie znając ich tak naprawdę już kilka razy były u nas takie kwaśne pomarańcze jaki ma sens to co piszesz ? i w jakim celu to robisz ? my nie chowamy się za pomarańczowym kolorem Skąd mamy wiedzieć że to pisze ta osoba za którą się podaje Mnie osobiście jest przykro że mają miejsce takie rzeczy :( i nie boje się pisać pod moim nickiem Samodzielna Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Roberta
Ja też sie przedstawilam. A dlaczego Izabella oceniła mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani, pozdrawiam wszystkich cieplutko w ten piękny, słoneczny, wtorkowy poranek. MAXX - Ty mnie za każdym razem zadziwiasz trafnością oprawy muzycznej do każdej sytuacji i chwili :-) KARMELKO - jak Twoje zdrówko? SM - jak tam nasze zdjęcia ? :-P ALEBAZI - jeszcze Ci się nie znudził? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dargo80
Witajcie, miłego dnia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś zły czas mam, mały chory, siedzimy w domu ,nie ma się z czego cieszyć ani do czego uśmiechać,do d wszystko. Słonecznego dnia dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak moze znudzic się ktoś taki:D Rafałek jest uroczy do tego madry i z poczuciem humoru , mam nadzieję, że ta moja facynacja nim długo jeszcze potrwa:P Eweline, a jak Twoje składanie uatka dla dzidziusia?? Czy wreszcie ma tą zabaweczkę??? Jka nie to poproś Ktosia, może on ma jakieś srubki, ktore pozwola na poukladanie tego:D Mee, pamiętaj, że po burzy ZAWSZE wychodzii słońce!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Alebazi,ja to już nawet o słońcu nie marzę,może być święty spokój i starczy znowu na policję w czwartek,wkółko sąd,policja,listy polecone a eks się śmieje-wariatko,co ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEE - buziaczki dla mojego ulubionego Twojego synka - zdrówko niech mu wraca jak najprędzej. Mam takie samo marzenie - żeby wreszcie zapanował święty spokój !!! - bo póki co to dzień bez nerwów i kolejnych niespodzianek to dzień stracony :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×