Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Dudzia, wszystko przed Tobą:) Marzenia się spełniają:) Mee, Tobie też się mogą niedługo spełnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę,że tematy dotyczą już przyszłych wnuków.fajnie tu u was.poza tym milo by bylo doczekać chwil w których moje dzieci ułożą sobie życie lepiej ode mnie,bedą szczęśliwe,a ja będe mogła cieszyć się wnukami.a teraz...szybka kawka i wracam do pracy.spokojnego popołudnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia w centrum słonecznie, a to przecież nasz wspólny kraj,jak to nazywamy:P Witam nowicjuszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia w centrum słonecznie, a to przecież nasz wspólny kraj,jak to nazywamy:P Witam nowicjuszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowych ! :) U mnie syna nadal badają, wszystko sprawdzają a on słaby strasznie.. Zamknęli mnie z nim w szpitalu, w domu żona leży, normalnie masakra. Jutro się urwę na jakieś 2 godz. na kontrole z tą moją Królewną. Jedyne pocieszenie daje ta mała Cholera która nauczyła się już dokuczać Mamusi i kopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWELINE nie mogę tego pominąć, bo jestem pod OGROMNYM wrażeniem Twoich ostatnich wpisów!!!!!! Nastąpiła w Tobie tak ogromna zmiana, że nie mogę wyjść z podziwu:) Dziewczyno Ty zrobiłaś MILOWY krok do przodu, nieeee nie krok a wiele KROKÓW. To naprawdę imponujące, bo jeszcze nie tak dawno byłaś masakrycznie przygnębiona a dziś.... sama widzisz, że to własnie Ty nas podnosisz z dołków. Gratuluje takiego podejścia do życia i to w tak krótkim czasie.Dzielna dziewczynka!!!! MEE a teraz słówko do Ciebie, jeśli nie będziesz miała zbyt dużych problemów w pracy z kolejnym zwolnieniem, to uważam, że powinnaś małego zostawić jeszcze w domu. A skoro musisz już wrócić do pracy, to przynajmniej zorganizuj opiekę dla syna,bo nie powinien jeszcze wracać do szkoły. Myślę, że lekarz powie dokładnie to samo, choć z nimi różnie bywa:( KTOSIU, to Twoja córcia już ma wybrane imię Cholera??????????? Ja jestem wobec tego na NIE:D o ile moje słowo ma znaczenie;) DUDZIA - tu napiszę bardzo krótko curwa co za kyrk:P Ale dziewczyny, uważam, że jeśli juz przebolejecie wszystkie, ten ból rozstania, to naprawdę spojrzycie na życie byłych zupełnie inaczej. Ja tez nie raz przeklinam mego exa, ale jestem nad wyraz szczęśliwa, że nawet nie muszę już słuchać jego głosu. Wiem, on już zawsze będzie częścią mego życia, bo mamy wspólne dziecko i związane z nim również całe jego przyszłe życie, ale jednak pozbyłam się tego, co mnie wżyciu blokowało przez bardzo wiele lat. Też często jest mi ciężko w różnych sytuacjach,ale NIGDY W ŻYCIU nie zamieniłabym jednego nieszczęsliwego dnia na kilka chwil z nim i niby z tym związanym szczęściem. I jak to się mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D A teraz zmykam do kuchni gotować bigos> W sobotę mam gości i muszę ich czymś "zapchać";)-to cytat z filmu,mojego ulubionego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, Kochanie Ty moje, Cholera to zwrot okolicznościowy. Aniołek na nią mówić nie będę bo daje popalić od samego początku a jeszcze się nie urodziła :D Małemu spada temperatura, teraz już tylko 39 z czymś.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi Ktosiu, no masz rację daje Wam popalic, ale żeby tak od cholery ją wyzywać, to jednak lekkie przegięcie:P Myslę, że właśnie ten aniołek bardzo jest na miejscu, a że ma już różki... no cóż wszak to kobietka mała rośnie:D Do kuchni nadal nie dotarlam, bo na spokojnie czytam forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi, i w tym momencie muszę zaprzeczyć temu co Eweline kiedyś pisała że będzie matką chrzestną... Miała być przez 20 tygodni i dziecko już zepsute... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi młody wyrywa się do szkoły, z matką pewnie się nudzi,zobaczymy co lekarze powiedzą. Ja na balety idę jutro, moja siostra przychodzi do małego. Zmęczona jestem ,muszę odreagować. Dziś jakaś ładna się czuję ,zaraz Wam wyjaśnię dlaczego-umyłam włosy szamponem nie dla mnie przeznaczonym ,normalnie nigdy na niego nie zwracałam uwagi bo dla blond włosów,a tu hoho -loki jak marzenie,normalnie new look i 5 lat mniej.Ale jestem atrakcyjna jeden wieczór no łał i CHWALIPIĘTA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nie pochwalicie to idę na czat poderwać jakiegoś typa :P(tylko czy ja wiem jak to się robi,w tym problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię tam zaraz zepsuję to Ty mnie długo popamiętasz!!!:D:D Alebazi, to prawda. Jak do Was trafiłam byłam w bardzo złym stanie...Było naprawdę kiepsko. Jednak dzięki wielu bliskim osobom, w tym oczywiście Wam powolutku zaczęłam dostrzegać światełko w tunelu. Na początku były same gorsze dni, tygodnie, potem zaczęły pojawiać się fajne chwile,ale było ich bardzo mało, potem coraz więcej aż w końcu zaczęły się pojawiać lepsze dni. Stopniowo zaczęłam wychodzić do ludzi,ale nie do wszystkich. Wiele osób unikałam i nie potrafiłam jeszcze się przełamać żeby spotkać niektóre osoby. Potem tych lepszych dni zaczęło być coraz więcej i więcej. A teraz powoli żal i ból odchodzą. Dziękuje Wam za to,a szczególnie Tobie i temu Kasztanowi przebrzydłemu:P Dzięki Wam jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęki jaka Ty jesteś miła dla starszej koleżanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mee ja też chce tak ładnie wygladać!!!!:D podaj nazwe tego szamponu, moze i mnie wreszcie pokręci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga piszę po dojczlandzku isana frucht & vitamin shampoo ,ufff efekt gwarantowany,sprawdziłyśmy z córką ,włosy jak murzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximum2012
No Niestety w weekendy praca:( cóż zrobić.Jak mija wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maximum2012, to co zrobisz z dziećmi gdy bedziesz w pracy???? Przyznam,ze taki czas powinien byc poświecony tylko maluchom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximum2012
No to tak % przygotowane i siadam do czytania Waszego forum:) myślę ile mi to zajmie,do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximum2012
Zazwyczaj rano tylko jadę, przypilnować pracowników, po południu zaglądnę,a wieczorami w sobotę niestety muszę być obecny, ale co drugą sobotę,więc resztę weekendu spędzam z dziećmi.Oj i już nie są maluchami, jedna moja mała pociecha ma 7 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Was nie lubie! Eweline na mnie brzydko mówi! że nakablowałem Alebazi że jest pokręcona! a to nie ja! :( zamykam się w sobie! koniec milości! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×