Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

dobrej nocy wszystkim słodkopiżamkowym też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ale dzisiaj był piękny dzień taki prawdziwi jesienny :) A ja bardzo lubię jesień :) Ze wszystkim co ofiaruje , a w szczególności za jej ciepłe kolory i cudowny zapach Pomimo przeziębienia jakie mnie złapało dzisiaj wygrzałam się na słonku tak mocno że już nie pamiętam kiedy ostatnio miałam taką przyjemność. Zaliczyłyśmy długi spacer z psem omijając co chwilę wielkie kałuże bo całą noc u nas padało. Potem pyszny obiadek na tarasie. Po południu udało nam się jeszcze posadzić tulipany, gdyż wcześniej aura nie sprzyjała. Dla całej przyjemności najadłam się jabłek i gruszek zakupionych wcześniej prosto z sadu :) Czegóż więcej potrzeba człowiekowi do szczęścia niż tak miło spędzony dzionek :) No chyba że pysznej kawy A teraz pora spać :) Wszystkim dobrej nocy życzę :) S.M. P.s. Robert a kogo miałbyś niby tu urazić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa!Dzis Dzień Chłopaka!Wszystkiego naj naj Panowie nasi!A Ty Mariuszek już się tak nie chwal tą różową piżamą:DJa też taką mam i się nie chwalę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama78
Hej Hej :-) SM pewnie że nic więcej do szczęścia nie trzeba, no może czasami coś by się przydało ;-) Ja wczoraj też wykorzystałam to że tak cudnie słonko grzało i udałam się na spacerek do Pszczyny:-) Roberth kogo miałeś urazić bo na forum to chyba żadnej takiej sytuacji nie było :-) Spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Pszczynę. Ja pracuję tam:) tzn w okolicy, przejeżdżając idę pospacerować po parku:) Dzisiaj smutny wieczór,leci fajny film 2012 który sam muszę oglądać:( polecam jeśli ktoś nie widział, byłem na tym w kinie, świetnie nagrany..:) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się urodziłam w Pszczynie i 9 lat tam mieszkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alebazi kazała powiedzieć że zepsuła komputer i nie umie teraz pisać. W pracy jutro pewnie też nie da rady się odezwać ale jest z nami duchem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend przeleciał jak z bicza strzelił, śmig i nie ma.. Ja w piątek śmigałam krajobrazowo po żywieczczyźnie, a potem za Suchą Beskidzką. Urokliwie było na bocznych drogach Jeleśni itp. (no cóż, o korkach przemilczę). Dzisiaj natomiast kręciłam się blisko, ale też można było kawałek słonecznego lasu i mniejszych zaściankowych mieścinek w oczy złapać. Widzę tu amatorów Pszczyny, a ja odmiennie - nie pałam nadmiernym entuzjazmem. Tam są takie utrudnienia na drodze, że nie ma jak objechać. A zamiast ichniejszego parku wolę nasze lasy paprocańskie :) Dudzina w Tarnowie, Alebazi z zepsutym komputerem, Maxxi - zapracowany??, aaa..Maxxi przypomniało mi się coś, w środę chcę się wybrać do KK (ooo i przyszło mi teraz na myśl nasze miłe forumowe spotkanie :) ) Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:D Dzieki Ktosiu, za wpis o mnie. Słuchajcie, ja sobie sprobowałam, do Was wczoraj napisac,mam wymieniony komputer,bo moj juz calkiem odmowil wspolpracy.Tesknie za forum BARDZO i wczoraj chcialam do Was kilka słowek skrobnąc, na zepsutej klawiaturze,ale niestety wszystko mi uciekało,mimo wpisanego hasla (z wielkim trudem oczywiscie,bo klawiatura nie wstawia niektorych literek) to i tak nic nie moglam tu wrzucić. Dziś na szybko pisze, bo masa pracy w pracy,ale choc tyle chcialam, ze tesknie i już Zyć bez forum nie moge:( Miłegod dzionka, dla Wszystkich życze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no "budujący" kawał znalazłam Kobieta budzi się rano po Sylwestrze, patrzy w lustro i szturcha w Bok wymęczonego imprezą męża: - Wiesz, kochanie, jaka ja już jestem stara! Twarz mam cala pomarszczona, biust obwisły, oczy sine i podkrążone, a fałdy na brzuchu, grube nogi i tłuste ramiona... Kochanie! Proszę cię, powiedz mi coś miłego, żebym się lepiej poczuła w nowym roku... - Eee... no... wzrok to ty masz rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czy można dołączyć? Jestem samotną 22 letnią mamą dwóch dziewczynek, zostałam wdową po 2 latach małżeństwa. Jest mi ciężko,..może jakas rozmowa, jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) e to ja - przykro mi bardzo. Jestem w bardzo podobnej sytuacji jak Ty. Też straciłam męża dwa lata po ślubie. Mam jedno dziecko, 9 miesięcznego synka. Co ja Ci mogę powiedzieć?Chyba tylko tyle,ze jest bardzo ciężko...Ale o tym już sama dobrze wiesz. Jakbyś chciała pogadać to możesz liczyć na mnie. W jakim wieku masz dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ma 4,5 a Wiktoria 2 latka..Wiem, przekreślicie mnie teraz, bo tak szybko mamą zostałam..już raz na takim forum mnie nazywali kurwą... To masz maluszka:) jeszcze nie musisz nic mówić..Mam brata psychologa dziecięcego,ale niestety nie ma go teraz i nie mam się kogo poradzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt Cię nie będzie tutaj oceniał...Masz rację nic nie muszę mówić,ale kiedyś będę musiała...Długo jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mija 5 miesiąc.. dziewczynki pytają o tate,ale zawsze coś wymyśle,nie umiem prawdy powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym poczynić małe sprostowanie - absolutnie się na Was nie obraziłam. Moja sympatia do Was jest niezmienna. Po prostu odpuściłam bo po pierwsze utknęłam w mojej skorupce i tak mi dobrze, a po drugie moje zachowanie na forum okazało się zbyt swobodne, a moje żarty, zaczepki i paplanie dla śmiechu - niesmaczne i nie na miejscu, przez co kilka osób poczuło się urażonych doszukując się podtekstów, które w moich myślach nawet się zaświtały. Nigdy nie miałam zamiaru nikomu dokuczyć, sprawić przykrościa, ani nie bylam o nikogo zazdrosna. Dla mnie jesteście wszyscy równi choć każdy jest indywidualnością. Trudno jest siebie ocenić więc może jednak czasem warto posłuchac głosu innych. Przykro mi, że tak wyszło - nie chcę psuć atmosfery. Może się jednak zapędziłam, ale taka już moja zwariowana natura. Widać muszę odpocząć i się zdystansować. Mam mętlik w głowie, a moja energia i chęci na cokolwiek spadły znacznie poniżej zera. Nie opuszczam Was bo bym się zatęskniła na śmierć, ale pozostanę na etacie czytelnika bez wtykania swoich beznadziejnych pięciu groszy, z których jest więcej szkody niż pożytku. Tym bardziej, że interpretacja moich słów była kilkakrotnie znacznie zniekształcana co powodowało nieporozumienia. Ściaskam Was bardzo serdecznie - na zawsze Wasza Dudzia 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudny dzień za mną. Leżę i rozmyślam, po co mi to i czy już nie czas na zasadnicze zmiany. Najchętniej bym się wypłakała w rozumiejących ramionach. Potrzebuję obecności Nieobecnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×