Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
OK nie pytam skąd jesteś już więcej Nie będę igrał z ogniem. To powiedz mi w jakim okręgu się o prace starasz Blondynka nie jestem, he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie-to robota dla znawców... Wielu amatorów się nacięło :-) Utrudniasz mi obnażanie siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ta kafeteria mnie wpieniac zaczyna bo kaza mi tu jakies literki wpisywac. Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Nie ciesz sie... Jest tyle farb do wlosow ze ho ho ho...:) Widzisz? Niby wiesz... A nie wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
26469514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Spadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Tobie tez kaza wpisywac za kazdym razem jakies durne litery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
Evela. Ja nie oceniam, wiem jacy są faceci, staram się wiedzieć, jakie Kobiety ;-). To, że Ty mówisz nie, faciom to Twój wybór, wiem, że najczęściej to my jesteśmy beznadziejni w związkach, niestety patriarchalny system wychowania w naszym kraju robi z wielu mężczyzn "sierotki" życiowe albo "maszynki" do robienia pieniędzy i często na tym poprzestajemy zapominając o wartościach jakimi są rodzina, małżonka, dzieci, relacje każdego dnia. A tak nawiasem mówiąc to niezłe nocne marki z Was tutaj :-). Mr Ogórek, czytałem o Twojej pracy w różnych godzinach więc rozumiem, innych, a bardziej inne pisarki tutaj również, praca, dzieci, dom- innej pory często nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
a to, że nieugięta nie jesteś to bardzo dobrze, przyjdzie czas. I nie będę generalizował, ale ten nieszczęsny czas to coś co w jakiś sposób weryfikuje nasze postępowanie, zdanie. Evela liczę na to, że Twóje zycie ułoży się, jak najlepiej dla Ciebie, czy z facetem, czy bez niego i na pewno tak będzie. Ważnym jest, aby mieć na świecie kogoś kto jest "WAŻNYM" tak po prostu. Nie musi to być partner, czy partnerka życiowa. I nie odbieraj tego jako pocieszanie, to jakieś tam moje dywagacje nie oceniając i nie przepowiadając przyszłości nikomu ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety patriarchalny system wychowania w naszym kraju robi z wielu mężczyzn "sierotki" życiowe albo "maszynki" do robienia pieniędzy i często na tym poprzestajemy zapominając o wartościach jakimi są rodzina, małżonka, dzieci, relacje każdego dnia. Trafne spostrzeżenia, proszę wyjaśnij w jaki sposób Twoim zdaniem system patriarchalny robi z mężczyzn sierotki. Ze jest taki typ mężczyzn, o tym wiem, ale według moich spostrzeżeń jest to wynik wychowania synów przez matki, zgodnie z myśleniem patriarchalnym. Syn jest tym, który nie może sprzątać, gotować prac, ewentualnie może pograć w piłkę i na komputerze. Broń Boże, żeby coś zrobił, niech lepiej książkę poczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich z uśmiechem :D Co u się działo w nocy ? Jakaś kolacja przy czerwony minie? Ile się kart odkryło? A jednak Enela rozmawia z panami, czy tylko na forum? ;) ( zaraz oberwę) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Piękny dzień, tylko nie wiem dlaczego zaspałem z zawiezieniem dzieci do przedszkola i żłobka... Jak po weekendzie-coś ciekawego przezyliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się zastanawiałam jak wy rano wstaniecie a tu masz, ktoś zaspał................???????????????? weekend w porządku , humorki dobre wczoraj w sklepie grałyśmy z córą małą rozgrywkę w mini koszykówkę dwa na dwa, my kontra tata z synem i był remis , ale była super zabawa trochę się zdziwili,ze kobitki też umieją grać w kosza a co u Ciebie, nie licząc nocki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłem z tygodniowego szkolenia i w week przeszedłem detoks ;-) Niedzielę miałem przefajną-las, rowery, dzieci... Syn stwierdził, że chce zupę grzybową i musi grzyby pozbierać i ciągle mu bylo za mało-3 godziny nie moglem wyjśc z lasu... Jak wrócilismy do domu nie moglem ich domyć :-) No, ale w końcu dzieci są albo czyste, albo szczęśliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak myślę, dlatego moje słonko zawsze jest brudne po co by było mydło i proszki. nowe ubrania można kupić w porównaniu z widokiem uśmiechniętej buzi dziecka :) Evela odsypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamęczyłem ją... :-) Co do proszków musze pranie nastawić... Nie chce mi się-niestety nikt tego za mnie nie zrobi... No chyba, że któraś z Pań przyjedzie?? Kawę stawiam a jestem kawoszem i mam dobrą... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyłączam się do kawki, pranie chętnie zrobię:) ale chyba tylko mentalnie, ja uwielbiam prac i prasować a potem zakładać te czyste rzeczy na dzieci te krótkie chwile czystości są bardzo przyjemne, bo tak ulotne... co do zaspańców, mój synek dzielnie dziś rano wyruszył do szkoły, niestety córeczkę musieliśmy zostawić w domu, ma gorączkę, a lekarz jest dziś dopiero po południu, a niby mieszkam w powiatowym mieście. Bidulka została i była smutna,ze nie pójdzie do koleżanek w przedszkolu, wiec dałam jej lalkę i namówiłam do zabawy, jak dzwoniłam przed chwilka, to okazało się ,ze mimo gorączki się bawi z ta lala. Czy wy tez macie takie ogromne poczucie winy, jak zostawiacie chore dziecko w domu,a nie możną wziąć zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->kallipoe lubisz prać i prasować?? Ideał normalnie... Ja się czuję parszywie w takiej sytuacji... jak jechałem na szkolenie moja córka brała antybiotyki a ja musialem ja zostawić... masakra tata się czuł tak podle... Ale babcia dala radę a tata zdal egzamin z kursu i wrocił do domu :-) Ja prać lubię, wieszac lubię a najbardziej ręcznie myć naczynia-nic mnie tak nie relaskuje... Mam zmywarkę ale nie mogę sobie odmówić tej przyjemności mycia :-) Cóż każdy ma jakies zboczenie :-) To zapraszam na kawkę i pranie z prasowaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to bywa u samotnych rodziców, że wszystko musimy zrobić sami Smakoszem kawy jesteś.........a jaką lubisz najbardziej ? Ja jestem w tej kwestii bardzo wybredna bo mało jej pijam i lubię się nią delektować, więc musi być specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidoff fine aroma Inne Davidoff też mają specyficzny smak, ale ta biała-mniam :-) Cóż nie mogę sobie odmowić tej drobnej przyjemności :-) W sumie ja jak miałem żone to i tak zajmowałem się domem-w końcu rodzina składa się z 2 doroslych osób i te osoby mają dwie ręce, więc muszą je wykorzystywac po pracy w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze pijesz biała kawę, czy ona jest biała, bo nie rozumiem? Ja znam tylko białą herbatę, ale wole mimo wszystko zieloną.Przyjmuje zaproszenie, gdzie się spotykamy? Czy mogę wziąć swoje pranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, Musiałam wziąć dziś zwolnienie z pracy syn mi się rozchorował. całą noc nie spałam i rozmyślałam ; brać zwolnienie czy nie... Kaliope ja mam straszne wyrzuty gdy zostawiam syna samego w domu podczas choroby. Wiem nikt nie poda mu herbatki czy leków gdy mnie nie ma. więc wzięłam to zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kallipoe ja jestem dżentelmenem i nie pozwolę Ci ciężarów nosić i dam swoje pranie.... widzimy się i mine :-) Nie pije białej kawy... ta kawa ma białe opakowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallipoe sorry za przekręcenie twojego nicka :) a pranie również mi się uzbierało :) obowiązki wzywają. życzę wszystkim miłego dzionka w ten niezbyt pogodny poniedziałek. Będę tu zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że ja również jestem kawoszem więc jeśli ktoś jest lub będzie niedaleko Szczecina to na kawkę zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to musiała by być z ekspresu, nie za mocna ze spienionym mlekiem pycha, aż mi się zachciało a w pracy nie mamy ekspresu Wolę prać i prasować w porównaniu ze zmywaniem dlatego mam w domu zmywarkę więc możemy się zamieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×