Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

generalizujesz chyba-ma mam kumpli w policji i SW i jest dobrze. Przykładni tatusiowie i nie tylko poza domem-wiem bo ich znam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
A ja policjantka chcialam byc od dziecka. Policjantka lub praca w agencji detektywistycznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Co by to bylo gdyby kazda kobieta chciala byc policjantka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny a szczegolnie Panów bo ostatnio brakowało ich na formu, kurcze nie było mnie kilka dni a tu takie rozmowy, czytam od godziny zamiast pisać maila do mojego prawnika w nawiązaniu do Waszych rozmów ja bez kawy porannej nie mogę żyć(własnie nam kupili ekspres w pracy na kawe mieloną-hmm pychota z ubitym mleczkiem) pranie własnie się skończyło prać i czeka na rozwieszenie, może znajdzie się chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę wrzucać wszystkich do jednego worka, ale zdania tym razem ja nie zmienię. Nigdy w życiu. Może są wyjątki jak wszędzie. Ja nie miałam szczęścia na taki wyjątek trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej od człowieka zależy i jego charakteru niz od pracy... Wymagająca i obciążająca ppsychicznie praca tylko pomaga prędzej ujawnic zle cechy-pomyśl ile mundurowi zawdzięczas-ujawnil prędzej, że jest mendą i dłużej masz juz spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej od człowieka zależy i jego charakteru niz od pracy... Wymagająca i obciążająca ppsychicznie praca tylko pomaga prędzej ujawnic zle cechy-pomyśl ile mundurowi zawdzięczas-ujawnil prędzej, że jest mendą i dłużej masz juz spokój ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Evella i Macchiato, humor juz lepszy, byłam w weekend znowu w zakopanym:)) odpoczęłam i potańczyłam, zrealizowałam marzenie pójścia do Morskiego Oka ( zawsze mi się nie chcialo iść po asfalcie więc wybierałam inne miejsca) tylko pogoda nie dopisała co do zranienia, no cóż tak to jest jak się lokuje uczucia nie tam gdzie się powinno, czasem rozum nie wygra z sercem, ale juz jest ok:) wasze buźki pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
ja tam w mudur nie chciałbym się wbijać, niech robią to Ci, którzy sie do tego nadają ;) kurde zdołowałem się Moriccone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Zgadzam sie z Ogórkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
ja TATA ile masz lat bo mi umknelo...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
mosew...rozum z sercem, to raczej niemożliwe, miłość bardzo często jest irracjonalna, bo taka jest, potrafi przyćmić wszystko, jest nieodgadniona, nieprzebrana, niemierzalna,nieobliczalna, dlatego cudowna, piękna, ciepła, cierpienie jest wpisane w jej przeżywanie warto ją przeżyć choć raz w życiu, tą prawdziwą, choćby miała trwać niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Kochany... Zgadzac sie a przyznac racje to kolosalna roznica. Takze nie ciesz sie tam:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Co to znaczy niemierzalna...???????????????????????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
evella nie zapomniałaś cudowna dyplomatko ;) nie ujawniłem się nie śmiejcie się 39,5 !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
evela- niemierzalna= nie można jej zamknąć w żadnych ramach, to jakieś moje tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
Mr ogórek piątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My to romantycznie jesteśmy-nie jak kobiety tylko nas wykorzystać chcą... I jeszcze mężu gazetę przynieś i piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaTATA, wydawało mi się że przezyłam z mężem tą prawdziwą miłośc ale teraz wiem że nie i będę czekać na nią, może się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
cześć mosew :) a ta prawdziwa miłość nigdy nie jest krótka , myślę że tak naprawdę zawsze trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Dla ja TATA;) Kurde... To ja tu jestem najmlodsza??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samodzielna mamo, ten wyjazd do zakopanego to super sprawa, ja jestem za, ale byłoby śmiechu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×