Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
I jak to zdjęcie teraz usunąć?? Ha ha ha ha ha hi hi hhi ha ha ha hi hi!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
maxx-66 ujawnij mi sie: 26469514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ogóreczku starosc nie radosc, mlodosc nie wiecznosc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
no cześć:) jestem doszlo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
no żeśmy wszyscy się pospali:) witam o poranku, albo w środku dnia jak dla wielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
samotna witaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
jakie fo pa...samodzielna zamiast samotna, samotna nie jesteś, przecież masz nas ;-)....przepraszam bardzo buźki dla Ciebie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
kobieta przepraszam i Ciebie, znikaja mi wpisy, tak ładnie chciałem się przywitać i mi nie wyszło. bużki i dla Ciebie D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
i jeszcze jakieś literki mi kazali wpisywać...i wszystko poznikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
3x już piszę i sie pomieszało wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że poruszyliście temat pracowników mundurowych, niestety to nieprawda ze wszyscy są przykładnymi tatusiami, znam prawdziwych dupków. Znam tez paru chamów, wbrew temu , co twierdzi Ogórek ta prac zmienia psychikę człowieka mną gorsze, znam ludzi, którzy po kilku latach pracy bardzo się zmienili, a ich rodziny rozpadły. Mój ojciec tez połowę życia spędził w wiezieniu i nie jest całkiem normalny. Policjantów też kilku poznałam - w większości to wstrętne osoby,jacy sa prywatnie, to mnie nie interesuje. Dlatego ja mając propozycje pracy w tym miejscu(tak wiem jak dobrze się zarabia) nie poszłam na spotkanie. Dla mnie to byłby koszmar. Widzę siebie bardziej w DPSie, Domu Dziecka, w zawodzie pielęgniarki, nauczycielki, itp. Ale każdy robi, to co lubi a czasem stara się polubić to co robi. a jednak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
kallipoe witaj, reszta zniknęła nie wiedzieć czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Obecna!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
zgadzam się z Tobą, znam kilka "mundurowych" rodzin, picie nie takie jak kiedyś, ale musztra w domu, na komendę czynności itp przynoszenie frustracji i roboty do domu, dużo agresji słownej i fizycznej mimo wszystko. Masz rację, to w jakiś sposób wypacza psychikę i odbija się na rdzinie, miałem okazję , a raczej mozliwość bycia mundurowym i nie skorzystałem. I też nie pomogło rodzinie...hmmmm, jakis paradoks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
evela :) witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Coz, ja uwazam ze w kazdym zawodzie mozna spotkac ludzi ktorzy nie sa zbyt normalni-pielegniarka, policjant, nauczyciel, no w kadym. Ja bym nie generalizowala ze tylko w zawodach mundurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta 45 fajnie że weekend się udał. u mnie obecnie jest lepiej dzięki ja TATA za :D i wzajemnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Tak jak ja TATA pisze-nie zostal mundurowym a jednak sie pochrzanilo w rodzinie. Jak ma byc zle to bedzie, zawod nie ma tu nic do tego. Ja znam fajnych ludzi w mundurze, i sa szczesliwi, maja rodziny, nic sie nie rozpadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
niee, no nie generalizuję, kallipoe wrzuciła i się odniosłem. evela zgodzę się z Tobą, że normalnych i czubków nigdzie nie brakuje, a niestety o pewnych grupach zawodowych mówi się na podstawie tego co się zna z autopsji. Na szczęście to wszystko się zmienia, na lepsze, i oby szybciej się działo jeżeli chodzi o służby mundurowe :) a reszta...ludźmi jesteśmy i każdy z nas coś niesie w sobie, trochę szaleństwa, więcej rozwagi i spokoju, opętanie itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
bo każde miejsce pracy ludzie tworzą, zespół, team, drużyna składa się z ludzi, korporację tworzą ludzie- my, ludzie jesteśmy najważniejsi i ważnym jest to , aby o tym nie zapominać, o ludziach i szacunku dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×