Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Gość Evela777
samodzielna mama 35 witaj, coz, ja bym nie zwalala na zawod ale na charakter... Moj maz nie jest mundurowym, pracuje w biurze pewnej firmy a m.in.przez to odeszlam od niego. Tak wiec ja bym sie munduru czyt.zawodu nie czepiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Ok, ale kazdy bedac w kazdym zawodzie moze stworzyc pieklo w domu... Tak uwazam. Najwidoczniej Twoj maz ma zbyt slaba psychike, nieodpowiedni zawod wybral dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Mocna? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
dziwne jest forum dzisiaj, pojawia się i znika, wpisy giną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jak zrobić taka machająca łapkę? ja właśnie ten terroryzm zauważyłam, ogromna ilość zasad, którym jest podporządkowane życie, ja nie mowie ze takie osoby nie maj cech pozytywnych, bo np często są bardzo odpowiedzialne, ale chodzi mi o to ze zwykle starają się wszystko umieścić w ciasnym gorsecie ram. nie wiem czy Ci ludzie maja po prostu takie predyspozycje, czy też robi im to praca w zamknięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dziwne zawsze przyjaźniłam się i łatwo nawiązywałam język z osobami, których ojcowie pracują w SW lub są wojskowymi. Rozumiałyśmy się prawie bez słów, bo dotykało ich podobne skrzywienie zawodowe. Pamiętam jak np tata mojej przyjaciółki wyrzucił jej zima kapcie przez okno, bo źle były ułożone i ona boso po śniegu, musiała po nie zejść. Mój robił i robi podobne rzeczy. Ale np jej tata bardzo dobrze gotował, a mój jest bardzo pracowity, taka złota raczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam to ostanie zdanie żeby was przekonać , iż Ci ludzie sa normalni, tylko nie zawsze zachowują się normalnie. Ale też kończę temat, żeby Evella nie pisała o smutnym klimacie, na tym skądinąd pogodnym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
a ja nawet nie wiem czy moje wpisy widać, w każdym bądź razie pozdrawiam gorąco Drogie Panie :D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
o matko!!! ktoś mi odpowiedział kallipoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zmykam na wywiadówkę do syna, w zeszłym tygodniu byłam u córki, czy zgłaszacie się do tzw. trójek klasowych, co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
mamusie kochane no :):):) miło Was czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Mi smutny klimat jest obcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxx-66
miłego dzionka :D mykam dalej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
evela...każdy czasami jest smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, uczucia przychodzą i odchodzą, czym innym jest zaś nastawienie, sposób myślenia, podchodzenia do życia. Ja mam taki : dam rade! rade dam, rade dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam żal i smutki piosenkę Z żalu, co przygniata Cię, Z czarnej nocy pełnej łez, Nawet z beznadziei złej, Podniesiesz się, Choćbyś już kamieniem był, Choćbyś zwątpił albo pił, Choćbyś całkiem był na dnie, Podniesiesz się. Choćbyś wyparł się Swych korzeni, bogów swych, Spotkasz ludzi, co Pokażą drogę Ci. Z głodu, który zjada sny, Z gęstych, obojętnych dni, Nawet z dna, co nie ma dna, Potrafisz wstać. Choćbyś ogień w sobie zgniótł, Choćbyś zabił w sobie bunt, Jeśli iskrę wiary masz, Potrafisz wstać. Wznieś serce nad zło, Znajdź drogę przez mrok, Wzleć ptakiem nad mgły, W obłokach mieszka świt Wznieś serce nad zło Choćbyś wyparł się Swych korzeni, bogów swych, Spotkasz ludzi, co Pokażą drogę Ci. Wznieś serce nad zło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
samodzielna zaśpiewaj!!!!!!! będzie cudnie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evela777
Tak, nie jestem smutasem:D O to chodzilo. A smutno mi jest tylko czasami, np.gdy synek jest chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×