Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Raczej porozmawiajcie powaznie, powiedz o swoich watpliwosciach. Nie ma sensu postepowac pochopnie od razu zrywac, odwolywac. Szczera rozmowa i bedziecie oboje wiedzieli czego od siebie oczekujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było wiele szczerych rozmów, ale tu już chodzi o brak zaufania. Praktycznie 1 % robi w tym kierunku aby to zmienić. Nie potrafi bardzo pokazywać uczuć. A w szczere rozmowy kończą się kłótnia bo on nie jest cierpliwy i jak powiem co mi nie pasuje to sie obraca przeciwko mnie. Strasznie trudny typ człowieka, kiedyś mi to sie w nim podobało teraz coraz to mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Moja kolezanka jest z facetem 6lat starszym.jest w moim wieku i jest juz w trzeciej ciazy,dlaczego? bo jej maz nie uznaje antykoncepcji. jest wykonczona,strasznie ja kontroluje,liczy jej ile minut byla w sklepie,gdy sie spoznila o minute zaraz awantura ze sobie pozwala,ze go zdradza itp. a zaczynalo sie tak jak u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Motylku jak to mozliwe??? Jest w Twoim wieku i w 3 ciazy? Przeciez Ty mloda dziewczyna jestes, ciaza 9 miesiecy nie wyjete a potem jeszcze kilka wiec kiedy ta kolezanka zaczela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Widzisz cheryll... niby mala roznica wieku ale my i Ty mamy zupelnie inny poglad na ta sama sprawe.. Czasem rozmawiac mozna latami i tak to nic nie daje. szkoda zycia na takich typow i bezsensowne rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Byla jeszcze nastolatka. po 2 latach nastepne i teraz. z 16lat miala. pare slowek i stracila glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A to mnie dolecialo, myslalam ze rozmowa pomaga w prawdziwym zwiazku ludzi powaznie sie traktujacych, tymczasem to dziala tylko na ludzi w moim wieku plus :( Racja co taka stara pierdziawka wie, ide zajac sie wychowywaniem mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Naprawde nie wiem czemu sie obrazasz,cheryll.. rozmowy sa potrzebne i to bardzo,to podstawa zwiazku,ale czasem sa sytuacje w ktorych rozmowa jes juz bezsensowna.Ewelina sama powiedziala ze juz rozmawiala i nic. wiec nie bede jej dalej radzic zeby rozmawiala bo to nic nie da.. ja tez ide bo widze ze nie ma z kim rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Zawsze mozna pogadac z Goska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
z jaka goska? co sugerujesz? naprawde nie jestem taka perfidna. a Tobie cheryll wspolczuje ze w kazdym ja teraz widzisz,tak sie zastanawialam ktora pierwsza posadzi mnie lub Eweline o to. to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89Lbn
Chociaz tyle. a mnie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa gracha
Tu stara pierdziawka 2! Absolutnie zgadzam się z Cheryll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Tu stara pierdziawka2 ! Absolutnie zgadzam się z Cheryll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Czy Wy też macie problemy z wysyłaniem wiadomości i powolnością Kafe /internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracha, dlatego lepiej poczytać, niż cokolwiek wysyłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie mam problemu, sprawdziłam specjalnie dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję Niente,nie tylko u mnie ,ktoś w którymś topicu też ktoś o to pytał. Gdzie Motylek? Obraziła się za Wasze żarty? nie widziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, przyfrunie za jakiś czas znowu pod innym nickiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Byłam dziś u lekarza,wszystkie wyniki idealne,z wyjątkiem cholesterolu,tu jest paskudnie.Muszę przejść na dietkę,ble.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie musi dotrzymać towarzystwa narzeczonemu, mężowi i Wojtusiowi ;)...że też ta dziewczyna ma jeszcze czas na bieganie na zakupy, pieczenie drożdżówek, zrobienie bigosu i jeszcze zadowala narzeczonego codziennie i jest wzorową matką niemowlaka :) Ech, młodość, młodość, to nie to co my- stare pierdziawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zapomniałaś o numerku,załapałaś się na 3-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje Gracha! tak trzymać! A dietka...cóż, to nie takie straszne jakby się mogło wydawać, a ile się zyskuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i powinno być : to nie to co my- stare pierdziawki trzy ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dla mnie to kara,jadam bardzo mało(wbrew pozorom),za to jem to na co w danej chwili mam ochotę.Teraz szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Też lubisz rymowanki? Swego czasu pisałam wiersze,niestety,bardzo dużo z nich w chwili podłamania poszło do kosza,nieco się ostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie masz czasem literówki w stopce? Wydaje mi si ę,że powinno być senza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lubię, lubię, zwłaszcza z córką sobie rymujemy :) Do zdrowego odżywiania można się przyzwyczaić, najgorsze są zawsze początki...ale to też nie wyklucza tego, ze już nigdy nie zjesz sobie pączka czy kawałek ciasta. Można jeść wszystko, byle z umiarem. Często(5 posiłków dziennie), byle nie podjadać między nimi. No i najlepiej nie jeść już po 18-stej, a przynajmniej zachować odstęp między kolacją, a położeniem się spać-3h. Ale co tam, przecież Ty to wszystko doskonale wiesz, teraz wystarczy to tylko wcielić w życie ;)...jakie to proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we włoskim języku stosuje się takie "skróty". Nie byłoby błędem napisać "senza", ale, że kolejny wyraz zaczyna się na "a", stosuje się właśnie taki "skrót": "senz'amore", gdzie wywala się jedno "a", zastępując apostrofem. Płynniej to brzmi i bez "jąkania" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×