Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Dzień dobry! Gdzie się podziała nasza telepatia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Gdzie się podziały nasze Dziewczyny?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!🖐️ Ja na razie przelotem, bo zaraz muszę na jutro kotlety dziecku usmażyć i pójść jeszcze do sklepu, ale chwilowo czekam na kuriera:o Zajrzę na pewno później. Tak w ogóle, to gdzie Wy jesteście? Gracha jedynie stawia się bez zarzutu, no, ale wiadomo, że sama ze sobą gadać nie będzie ;).Cheryll, co u Ciebie? A Ty Niebieska? Miałaś napisać coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No właśnie! Dorzucę jeszcze DiamentowąNoc do listy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To co, mam iść spać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurier był późno, ze sklepu wróciłam przed 21-wszą...nic mi się już nie chce:o. Padam dziś wyjątkowo na pysk. Od samego rana na nogach i ani chwili siedzenia. Dobranoc Dziewczyny! Jutro pewnie zajrzę na chwilę, za to w piątek mam wolne więc częściej zabawię na topiku;)🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzień dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hmmm....:O Zajrzę jeszcze ok. 20.00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
:O Cóż, może rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cześć Gaduły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:)🖐️)) Czy nie możecie troszkę zwolnić z pisaniem? No kurka, nie nadążam z czytaniem!;) Cheryll, hop, hop. gdzie jesteś?! Gracha, obiecuję dziś zasiąść swobodnie z browarkiem i pobyć tu dłużej:) Ty też przygotuj na wieczór złoty napój, będzie mi przyjemniej:) Niebieska, miałaś napisać nam coś o sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zobaczymy, co wieczór przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Dziewczyny, ja jestem czesciej niz ktokolwiek no w pewnych godzinach niestety. Chetnie tez bym z Wami sie napila piwka, ale z mezusiem mamy duzo do nadrobienia a to bedzie pierwszy weekend wspolny na nowym miejscu. U nas super pogoda, dzis na slonku to bylo chyba ponad 20! A weekend zapowiada sie podobnie :D Wiem nie powinnam o tym Wam pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miło Cię spotkać! Dobrej pogody i dobrej zabawy! U nas zimno, wieje, ale słonko świeci , więc nie jest źle. Maluszek zdrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A dziekuje na razie zdrow, maly katarek ale juz koncowka. A co u Ciebie?? Wpadasz tylko raniutko, potem wieczorem padnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Na ogół tak to właśnie wygląda. Zaglądam kiedy mogę, ale zazwyczaj nie mam szans na dłuższe posiedzenie. Jak widzisz ciągle się mijamy. Zostanę tylko chwilkę. Napisz, proszę jeszcze, jak tam nowy domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dom jest super, oboje jestesmy bardzo zadowoleni ze zmiany. Obecnie naszym ulubionym miejscem jest nasza lazienka a konkretnie prysznic, ktory zajmuje pol lazienki :D Wlasnie troche posprzatalam, zeby na weekend bylo milo :D Mieszka sie dobrze, a i okolica wyglada przyjaznie. Nie ma tu nic z londynskiego stylu zycia. Ludzie wydaja sie przyjazni, czesto zaczepiaja nas na spacerze, a wlasciwie malucha :D Juz sama nie wiem czy on taki slicznota czy po prostu taki zwyczaj. A jak u corki? Przyjezdza na swieta? Pytam o nia bo troche moge postawic sie w jej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Córka wraca, tylko tyle mogę na razie powiedzieć, niewypał pod każdym względem. To, co opowiadasz, brzmi jak bajka, do tego z Krasnoludkiem;) Rozumiem, że relacje też się poprawiły. Cheryll, muszę się położyć, bo mi głowa pęka. Wieczorem postaram się tu być. Na razie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No moze nie bajka, bo jesli juz to o krolewnie zamknietej w wiezy :( Poloz sie Gracha 🖐️ i oby glowa sie opanowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miłej soboty! Miałam awarię komputera, Wy też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm jest 20.30 nie wybieram się dzisiaj na żadną imprezę chyba a tu pustki na kafe. Kilka słów o sobie jestem z Lublina mam 25lat. Co jeszcze chcecie wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niebieska, w związku z opóźnieniem, w ramach rekompensaty, ja czekam na Twój życiorys.:P Nie wiem,jak pozostałe.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie będę pytać, bo to niegrzecznie, żartowałam przecież.;) Ja muszę już ograniczać pisanie o sobie tutaj, bo poniesiona emocjami, nieco się rozpisałam. Przeglądałaś naszą historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×