Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Babcia posiedzi w domciu do drugiej tury,literki znikną,wszystko można pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
broTka n,Ty przelotem,czy chcesz do nas dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No,raczej przelotem.....................albo znowu kogoś przestraszyłam.Czy ja jestem taka straszna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cha,cha,telepatia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,wracaj tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Świetnie,ja śmigam tu i tam ,próbuję komuś pomóc,a mój paszczur poszedł tylko na piwo..............wisi na fotelu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie rozumiem,po co? Im niżej zaśnie,tym bardziej jutro będzie się wstydził,hi ,hi, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wydaje mi się, że w takiej pozycji nie wytrwa całej nocy ;) Nie dość, że niewygodnie, to jeszcze zimno mu się zrobi...bidulek :( Gracha...jesteś bez serca! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ależ skąd,pomagam Mu w ten sposób poradzić sobie z problemem.Będzie go bardziej świadom.przeprosi,odpokutuje trochę bólem kości,kolejna drobna nauczka.Kiedy targałam Go do łóżka rano nie widział problemu,wręcz byłam winna.Ostatnio zrobiłam test na współuzależnienie,to już daleko za mną. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Mimo mojego zakręcenia?????????? Bardzo mię to cieszy.Dodam jeszcze,że jak Was zobaczyłam,szczęka mi opadła z zazdrości,przygniotła mi nogę i teraz mam odcisk! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakręcona to dzisiaj byłam ja :P Tak więc nie posiadasz monopolu :P Szczenę radzę podnieść, bo na pewno jeszcze w życiu nie raz i nie dwa, przyda się ;) Nie wiem jak tam Cheryll, nie widziałam Jej, ale skoro tak chwalisz, to musi być niezła :P A z Ciebie to widzę taka babka do tańca i do różańca :D...ściemniasz tu nam tylko niepotrzebnie o jakichś depresjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wczytaj się w topik Moja Droga,pisałam o niezwykłej poprawie.Niestety dotyczy ona głównie gadania,powrotu poczucia chumoru.Niestety działanie nadal jest dość trudne(choć troszkę lepiej),a ostatnie dni ciągną na dół. Mam nadzieję,że nie popuszczę i w końcu ruszę do przodu.A propos zakręcenia -przed chwilą znów pomyliłam nicki,na innym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicki to często się ludziom tutaj mylą, także nie jesteś w tym osamotniona :) Co zaś do choroby...wiem, wiem, wszystko czytałam, nic mi nie umknęło, zażartowałam sobie :) Cieszę się, że humorek masz i mam nadzieję, że dołów jak najmniej zaliczysz, a będziesz coraz częściej piąć się w górę, i w górę!..Ech! Żeby tak można było wypędzić tą chorobę raz na zawsze z duszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja sie chyba z nią urodziłam.......to trwa tak długo,że zrosłam sie z tym paskudztwem ale i nauczyłam się wykorzystywać jego dobre strony ,na przykład chudnięcie(niestety częściej tycie),nie odczuwanie tęsknoty i kilka innych.Póki co-tego tematu nie ma -pst.Zakręcenie,powiedzmy wynika z wieku ,che, che...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś podpowiem
Psisz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z wieku", hahahaha, ech Ty 90-letnia babuniu :P Dobrze, że dostrzegasz i jakieś tam "plusy" tej choroby, pewnie tak jest choć trochę łatwiej... Ok, północ właśnie wybiła, czas chyba iść się troszkę przespać 💤 Do później Gracha! Kolorowych snów! 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psi, psi, już było, więc już nie "psię" i idę spać ;) Aha, miej trochę litości z rana dla męża :P Pa, pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kolorowych i spokojnych.......💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No,muszę dodać ,że na Kafeterii ziewający jużdawno śpi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Dziewczyny, widze ze Wy nocki niezle zarywacie, ale za to ze mnie ranny praszek. Od rana wzielo mnie za porzadki bo przewracalam sie o smiecie, a zapowiada sie u nas bardzo goracy dzien. Najcheniej wyciagnelabym sie na kocyku z zimnym napojem w reku. Chyba i pojdziemy na kocyk a raczej do piaskownicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Dziewczyny! Ja tylko na chwilkę wpadłam, żeby się przywitać i oczywiście udanego, wesołego dnia pożyczyć! :) 🌼 Cheryll, ja tak drugą noc z rzędu mam, że jakoś senność mnie nie łapie, ale tak to od kilku miesięcy chodzę spać niemal z kurami, o 22 :) a o 6 czy 7 jestem już wyspana, że ho, ho! :) Mam nadzieję, że dziś wrócę już na właściwy tor i nie zasiedzę się tutaj ;) Gracha, nie strofuj już tak męża, daj chłopu spokój! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cześć Wam! Nie strofuję ,nie muszę,po co stroować potulnego baranka? Miłego dzionka,kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hello jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×