Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Hej Dziewczyny! Sorki ze sie nie odzywalam, ale w weekend bylam poza domem, a i wczoraj spedzalam czas z moimi chlopakami /trzeba korzystac kiedy jest taka mozliwosc/. Na razie zawiesilam plany o podrozowaniu, wstrzymam sie troche i poczekam na prawdziwe wakacje w cieplym kraju. Mam nadzieje nie czekac dlugo :) A co u Was? Gracha jak zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, masz Ty Dziewczyno talent! Wszystko świetne, ale Aniołki wymiatają! Super, super, super!!!!!!!!!!!!!!:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Cheryll, witaj!:) A my się tak martwiłyśmy o Ciebie :) Gracha myślała, że może komp Ci padł, ja że imprezujesz :) Jak widać, ja byłam bliższa prawdy ;) To super, że odpoczęłaś i fajnie spędziłaś kilka dni :) Oby częściej takie były! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Niente. Faktycznie troche sie uporzadkowalo, ale na efekt musze poczekac - nie ma co cieszyc sie na zas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witaj Cheryll,no to nas postraszyłaś.Mam nadzieję,że dobrze się bawiłaś,brakowało Cię tu.Gdybyś chciała podać maila Tobie też się chętnie pochwalę. Niente ,dzięki wielkie za pochwały.Co to mojego typowania,to ZONK,sprawdzę,co z NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
jasne ze chce zobaczyc, nie wiem co ale dawaj ;) miecha10@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast "ż" w imieniu, wpisałam "z", no i nie znalazłam wcześniej...Bałwan, bałwan, bałwan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
konczy sie na com nie wiem co to za znaczki mi wpadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziwne,Niente,szukam Cię pod B w NK,różne bałwany są ,ale ty tam nie pasujesz,cha,cha....:classic_cool: Cheryll mam nadzieję,że poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
poszlo teraz loguje sie i bede sciagala program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ja juz jestem zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
jestem pod wrazeniem zdolnosci Gracha, ten smutny aniol siedzacy na drzewie - rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Też wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dziękuję,ściągany z netu,sama tak nie potrafię. Gdzie się podział nasz Bałwanek?!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A Ty Niente jakie masz talenty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll coś odkryła na mailu,będziemy testować,wciągamy Cię do akcji. Cheryll w mailu pokazują się twoje dane,można to zmienić .muszę na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i talent to jakieś wielkie nieporozumienie ;) A Ty Cheryll ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie ja mam tam dane, chyba, ze mężczyzną jestem, hahahaha. To był mail na specjalne potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Musze popatzrec co z tym mailem. Niente kazdy ma jakis talent, wiec nie sciemniej :) ja np jestem klotliwa i mam do tego talent ;) a poza tym kiedys malowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no, no, to same malarki i rzeźbiarki, a ja takie beztalencie, buuuuuuu, wstyd :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll, a jednak nie każdy ma talent ;), jaki by on nie był. Słucham co tydzień, we wtorek w radio Eska Rock, audycji, w w zasadzie eliminacji do konkursu: "Nie mam talentu " :) Chyba wystartuję w nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,nie Twoje dane,tylko Cheryll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Na pewno cos sie znajdzie, tylko dobrze trzeba poszukac. Ja chcialabym czasem cos wiecej ale na razie brak czasu nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Gracha, ja dzisiaj jakaś zakręcona totalnie jestem :D chociaż nic prócz wody nie piłam ;) 1. Nie wyspałam się. 2. Odwiedzili mnie (bo przyjechali do lekarza), teściowie :o Mam nadzieję, ze jestem usprawiedliwiona ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,nawet nie wiesz jaką przyjemność sprawiło mi Twoje zakręcenie,choć raz to NIE JA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×