Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
ale na ktorym mailu? na hotmail czy google mail? bo juz tyle ich narobilam ze sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
mail -gmail Wam też karzą pisać te pogięte literki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
chyba to z tego goraca, ale jakos nie kumam? jakie pogiete literki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
U mnie na mailu zachodzi takie zjawisko-Cheryll-wciskam chat,jest okienko,Niente-zaprosiłam do chatu.Zastanawiam się czy mogą rozmawiać trzy osoby jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
a juz wiem jak odpowiadasz na forum, mnie to sie zdarza ale bardzo zadko a tak ich nie lubie. Zupelnie nie wiem co jest co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie za każdym razem ale czasem by wysłać wiadomość trzeba przepisać mało czytelne,bezsensowne hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nie jestem pewna czy 3 osoby moga rozmawiac jednoczesnie, wydaje mi sie ze nie, podobnie jak gg. Niente bedziesz musiala sobie zalozyc konto na google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :D Toż ja pozapominam wszystkie hasła do moich tajnych maili, jeśli tyle ich będę mieć ;). Założę, obiecuję, ale później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Mogłoby być ciekawie,jak myślicie? Na zasadzie trochę tu trochę tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,może kajecik? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
lepiej mi podrzuccie jakis fajny przepis na piersi kurczaka bo zaraz musze isc do kuchni ale pomyslu jakos nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja ograniczam się do przekrojenia,tak,by powstały cienkie kotlety,nie rozbijam,traktuję jak schabowe,prawie bez soli.Chyba nie mogę Ci pomóc. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
no nieee, ja wacham sie miedzy devolajem a roladka z bekonem. Niecierpialam kuchni i gotowania ale od kiedy siedze sama - prawie - to moja rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super jest dodać do tego ruloniku jeszcze kawałeczek żółtego sera, ogórka kiszonego lub paprykę, albo wszystko naraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No ,to z czym ja tu wyskakuję?................. ża to Niente zawsze na bieżąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
dzieki chyba zrobie devolaja ale z przepisu mojej mamy, wyslalam Cio zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten przepis to tylko tak dla picu, po prostu chciałam żebyś zobaczyła o co mi chodzi :) no, ale jak widać, obeszłoby się i bez niego :) A tam, Gracha, ja dzisiaj wcale na bieżąco nie jestem, jestem jakaś zakręcona, pobudzona i chce mi się ciągle jeść! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
mnie tez ciagle chce sie jesc, zjadlam juz dwie kanapki, chipsy, arbuza, paczke ciasteczek i lody i mysle co jeszcze. A dodam ze to wszystko od momentu gdy zaczelam z Wami tu dzis pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
No jakoś nie czuję się winna,cha,cha. Jedzcie na zdrowie,macie moje błogosławieństwo.Nadmienię,że zmoich 12-stu straconych odzyskałam 5.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no ja to mam apetyt, prawdopodobnie przez @ :o. Nie mogę sobie jednak folgować, bo wtedy runie moja dietka, a jednak trzymam się jej od końca maja :( No i weźcie mi wytłumaczcie teraz: Cheryll, to Ty do mnie zaproszenie wysłałaś? Jeśli tak, to dlaczego z adresu Grachy ? :D Matko! Ja naprawdę nic dzisiaj nie piłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
wyslalam zaproszenie od siebie?! z mojego maila miecha, Niente a moze wlasnie powinnas cos wypic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
wyslalam zaproszenie od siebie?! z mojego maila miecha, Niente a moze wlasnie powinnas cos wypic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ja wysłałam zaproszenie na nowego maila. A teraz nie wiem dlaczego,fiksuje komp,pojawia się fioletowe tło i linie obejmujące tekst na długość i szerokość monitora. ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówcie co chcecie, ale dostałam dwa razy zaproszenie od Grachy:) Najpierw jakiś czas temu na mój mail Florian14, a teraz na ten nowy : niente007 :D....Odpowiedziałam króciutko...która więc dostała odpowiedź ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ja nie dostalam i wyslalam Ci teraz jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już wszystko wiem (chyba ;) ). Gracha wysłała mi zaproszenie takie ogólne i do tego bym założyła konto na gmailu. Założyłam i ok ;) A Ty Cheryll zaprosiłaś mnie na czat, z boku strony to dopiero zauważyłam :) Oj nauczę się, spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nie wiem ,czy dostałam musiałam odświeżyć maila przez te linie,bo nie pozwalały nic zrobić,teraz mail ładuje się nie do końca,nie byłam wylogowana.:( Wysłałam do Niente zaproszenie na maila i do czatu,dlatego dwa.Wstyd się przyznać nie potrafiłam zapisać nowego kontaktu,więc wybrałam okrężną drogę.Przepraszam za zamieszanie. W tej dziedzinie to jednak ja jestem mistrzem .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, Gracha, nie przepraszaj! Sama się bawię, bo od 10 lat mam ciągle swoją pocztę na onecie i na rosyjskim portalu, a na innych po prostu się gubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×