Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
O widze ze tu jakas dystrybucja sie odbywa :D Ja mam dzis wredny nastroj, maluch tam mnie testuje ze z radoscia odprawilam spac, fotograf u ktorego robilismy sesje podniosl mi cisnienie i juz tylko moge wyczekiwac weekendu. Jak nie bedzie po mojej mysli to dopiero wulkan sie obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Cheryll, weekend uda się, zobaczysz! A przy małym dziecku tak to bywa, że nieraz ma się ochotę wszystko pieprznąć za przeproszeniem i schować się w mysią dziurę ;)...na szczęście Twój Malec śpi, więc możesz trochę odetchnąć :) Zresztą, nim się obejrzysz, a zobaczysz, ze Twój "Malec" będzie do szkoły już chodził. Nie wiadomo kiedy tak dzieci nam szybko rosną ? Moja też, wydawałoby się, ze jeszcze nie tak dawno urodziła się, była malutka, a dzisiaj skończyła czwartą już klasę i przyniosła świadectwo z czerwonym paskiem :) Głowa do góry, odpoczniesz w weekend!...a fotografa zawsze można zmienić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gratulacje mamie za zdolne dziecko!! A wiec wakacje! Jak ja kochalam ten dzien, no moze nastepny - bo moje swiadectwo zawsze bylo bledziutkie :D Maluch po ostatnich wyczynach ma guza na pol czola i juz sama nie wiem czy dac mu "chodzic" czy przywiazac do fotelika zeby siedzial na pupie :) Na weekend planuje pojechac z chlopakami nad morze bo nadal swietna mamy pogode. Troche trzeba odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zazdroszczę :) Jasne! Trzeba jechać, jeśli jest okazja!!!! Co do siniaków...znasz takie dziecko co ich nigdy nie miało ? ;) Taki urok maluchów. Nawet moja córka, która nie była zbyt ruchliwym dzieckiem, strzeliła głową o taką kamienną lampę, w pokoju. Krew zalała jej całą twarz. Nie czekałam na nic, tylko przerażona wezwałam pogotowie. Na szczęście nic się nie stało, nawet szycia nie było, skórę sobie tak głęboko przecięła i stąd ta rzeka krwi, brrrrrrrrrrrrr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente dzieki za maila, odpisalam CI :D ale napisze jeszcze raz super fotki i ta dziewczyna na nich jeszcze bardziej super. Co Ty robisz cale dnie na necie zamiast Lubliniakow zarywac??? To znaczy Ty nie musisz on Ciebie zarywaja. A wlasnie Gracha gdzies zniknela a okna juz chyba wymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll, ja zwyczajna jak kiełbasa jestem, hahahaha :D A co do facetów...a jakoś mam inne teraz priorytety, psychicznie odpoczywam i dobrze mi na dzień dzisiejszy z tą moją samotnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jaka samotnoscia ??? Chyba ze masz na mysli facetow :) fakt czasem trzeba od nich odpoczac. Ja tez mialam taki okres i nadal czasami takie mysli nachodza ale juz teraz troche trudniej /mam na mysli odpoczac od malego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ok dziewczyny dla mnie zaczyna sie weekend :D zycze Wam udanego bez wzgledu co sobie zaplanowalyscie, odpoczywajcie, relaksujcie sie. Moze wpadne na minutke jeszcze pozniej. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, tak, chodzi o facetów, bo zupełnie samotna nie jestem, jest córka, są przyjaciele, koleżanki i na razie dobrze mi z tym i zmieniać niczego nie chcę. Ok, chyba muszę na razie zwijać żagle, bo od 3h tu siedzę, a trzeba by coś porobić w domu, no i córka chce sobie pograć. Jeśli się już dziś tu nie spotkamy, to życzę Ci Cheryll naprawdę udanego weekendu! Świetnej pogody, świetnego nastroju i świetnej wody :) Pochwal nam się po weekendzie :) Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, cóż za zgranie ;) A dziękuję, dziękuję i wzajemnie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hop,hop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,jaka kiełbasa?Chyba,że porównujesz się do kabanosa,hi,hi.. Niente,bez obrazy,ale Twoje zdjęcie blado wypada przy realu.To się nazywa -kobieta zjawiskowa! Padło pytanie o okna,owszem zrobione,mało tego,kiedy poszłam do lekarza a potem do apteki,chłopcy je pomyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Jeszcze słów kila do Niente.Gratulacje dla córki za świadectwo! Przyznam nieskromnie,że kilka osób,w tym dwie niewidome ,powiedziało mi,że moje "prace" są naładowane pozytywną energią,bardzo miło było mi to usłyszeć jeszcze raz.Może coś w tym jest? nie wiem,ale cieszę się ,że humor Ci się poprawił.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Zlitujcie się ,chodźcie na ploty,bo mnie niedługo stąd wygonią...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A jednak jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Ściągam Cię myślami.......mmmmm.......mmmmmmm,,,wracaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem jeszcze, choć pewnie nie zabawię długo bo ślepia mi się kleją. Co tam u Ciebie? Jak zdróweczko Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Dzięki,jeszcze trochę szczekam.Oczy mi się też kleją,ale trzymam się zasad i muszę czekać do24.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bo wielką mam ochotę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Spróbować,jak nam wyszła domowa ,wędzona kiełbasa,mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa, to zapaszek macie przyjemny w domu :) Lubię taki zapach, mimo, że tego nie jem :) Dobrze, że lepiej, ale byłoby jeszcze lepiej gdyby w końcu kaszel ustąpił całkowicie. Córka kiedy siedziała przy laptopie, co chwilę w rękę brała mojego Aniołka :) Tak jej się spodobał, ha! :) Dziękuję raz jeszcze Gracha! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Bardzo się cieszę,gęba mi się chacha,niech Was strzeże. A tak chciałam wzbudzić zazdrość tą kiełbachą,zapomniałam,że nie jadasz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
U mnie dziś własciwie nic ciekawego,może poza tym,że łaziliśmy po mieście z mężem aż sobie stopy odparzyłam,przeszło już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, trzeba czasem poświęcić nawet swoje stopy, zwłaszcza, że mąż niebawem znowu wyjeżdża ;) Aleś mnie zaskoczyła pozytywnie dziś Gracha, ciągle cieszę gębę i spoglądam na Aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Już wystarczy,bo się wstydam .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A tak wogóle to była wielka przyjemność dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×