Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Hej Cheryll! Dziękuję i Tobie również miłego i słonecznego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej! Melduję,że okna wstawione,za godzinę,może wcześniej, wrócą zrobić obróbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gracha! No to jeszcze troszkę i będziesz miała luuuuuuuuuuuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Żywię się taką nadzieją. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Masz jakiś podgląd,czy co? Dokładnie-gdzie tam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intuicja ;)...Poza tym, na pewno byś się pochwaliła jak byłoby już po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a może faktycznie przejdę się Twoją ulicą i popatrzę, gdzie się bawią panowie oknami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej dziewczyny, prosze sie tam nie podgladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Spokojnie,można podgłądać,ubrana jestem.:P Mam krótką przerwę na kawę i dopiero się zacznie ostra jazda ze ścierą,cha,cha,hi,hi.Obie wersje "śmiechu"są poprawne,sprawdziłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
A Twoje chlopaki pomogly zdejmowac szafki czy zostawili Cie ze wszystkim? I nie pij tyle kawy!! Lec po Red Bulla doda CI skrzydel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, łaziłam, łaziłam, ale niczego nie zauważyłam :o Chyba mieszkasz na 10 piętrze, a mnie za bardzo słońce raziło, by tak ciągle łeb mieć w górze...zapomniałam okularów przeciwsłonecznych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pomogłi.Wprawdzie starszy chciał uciec po zakupy,ale byłam szybsza :D Kawa się kończy,na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente a Ty gdzie wczoraj ucieklas. Caly dzien Cie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecku trochę laptopa odstąpiłam bo sobie pograć chciało, wakacje już prawie ma:) Dzisiaj też jej obiecałam i to zaraz, dlatego znikam. Będę pewnie później sprawdzić coście tu "nasmarowały" ;) Udanego wieczorku w rodzinnym gronie Cheryll Ci życzę, bo pewnie Ciebie już tu później nie uwidzę :( A czy mogłabym też dostać to piękne zdjęcie, którym tak się Gracha zachwycała?:) Bardzo ładnie proszę....:) Gracha, a Ty jak tam, porządeczek już jest ?:) Ok, to do później! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No ja niestety pozniej to mam pelne rece roboty bo nie tylko maly chlopak ale i duzy zajmuja moj czas. I Tobie milego wieczoru a co do zdjec to przesle Ci namiar na maila na NK to zostaniemy przyjaciolmi ;) tam na koncie mam kilka fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, nie mam konta na NK :( Znaczy się mam, ale takie "lewe" :) bez znajomych itd. itp :). Miałam, ale z różnych względów usunęłam je... To nie zostaniemy znajomymi 😭 A Ty Gracha jesteś już czy tak Cię te okna pochłonęły, że o Bożym świecie, znaczy się Kafeterii zapomniałaś ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie świnka...wlazłam na konto Grachy, a u niej jesteś Ty Cheryll, no i sobie przejrzałam całą galerię; raz jeszcze Grachy i Twoją :P Ech! Fajne i ładne z Was babki! I cholera, nie wyglądacie na swój wiek! :) Cheryll, masz kilka takich zdjęć, na których na 25-latkę wyglądasz, bez jaj!:) A ten Twój Angol...hmm, a mówią, ze Angole są brzydcy i jak widać, pudło! :) Zresztą niedawno była ankieta gdzieś tam przeprowadzana i okazało się, że Polacy są najbrzydszymi facetami na świecie, hahahahahaha :D No i słodziak ten Twój synuś :) Aaaa, ładną masz córkę Gracha :) hihihihihi, tylko mnie nie biczujcie, please! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa koleżanka
Witam,czy mogę wpaść z wizytą do waszego topiku ? Tez jestem z Lbna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne pomarańczowa koleżanko! Jak widzisz, jest nas tu AŻ trzy, więc super jeśli będzie nas jeszcze więcej :) Napisz coś nam pokrótce o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witam Nową Pomarańczową! Stawiam się na krótki dyżur. Niente,miłe słowa o córce,dziękuję.Wędrówkę przez konto oczywiście wybaczam ,sama otworzyłam te drzwi,jakby nie było. Szkoda mi Cię,bidulko,wystarczyło zapytać-pierwsze piętro.Tymczasem zadzierałaś głowę,ludzie mogli pomyśleć,że taka zarozumiała jesteś i szyja pewnie teraz boli..... Zostało mi tylko mycie okien,ale dziś jeszcze nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Gracha! 🖐️ No widzisz, a ja znowu dałam plamę...właśnie to przez to zadzieranie łba, nie spojrzałam niżej, tam gdzie było trzeba ;), ale tak to jest: ciekawość to pierwszy stopień do piekiełka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę przechodziła ostatni raz przed wakacjami, przez Twoją ulicę. Z kwiatami, przed 10-tą, bo 3-ka klasowa kwiaty ma kupić na zakończenie roku dla pań :o Oby kuźwa nie padało ;) No...to możesz tam lukać z tych świeżutkich okienek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,mam parę pytań do Ciebie,jako doświadczonej,oczywiście nie osobiste.Masz chwilę,żeby przejść na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej Dziewczyny a Wy znowu na nocnych pogaduchach zamiast spac ;) Niente dzieki za komplementy ale i tak musisz sie jakos zrekompensowac za brak konta i przeslac jakies fotki. A co do tych rankingow to chyba nie do konca warto sie sugerowac bo znam calkiem fajnych polskich facetow. Gracha a Ty uporalas si ez oknami? Teraz masz milutko , cichutko i zadna zima Ci nie straszna. Milego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, jestem! Wreszcie, na spokojnie usiadłam sobie do laptopa :) Na początek miłego popołudnia Wam życzę! :) Cheryll, ok, może coś tam później poszperam i prześlę Ci swoją facjatę :o Gracha...brak słów...Normalnie, powaliłaś mnie na łopatki dzisiaj, hahahaha :D Muszę Ci powiedzieć, że jakieś dobre fluidy przekazujesz (a może to ten Aniołek ;) ), bo jak miałam taki sobie humor do tego momentu, tak po tym przesympatycznym zetknięciu się z Tobą, uśmiech z gęby mi nie schodzi. Aniołek przepiękny! Koleżance, z którą szłam, pokazałam i nie wierzyła, że nie jest "kupczy" :). Córka tez się nim zachwyca. Postawiłam go sobie tu bliziutko, na przeciwko stoi, z zadartą główką. Mam nadzieję, że będzie moim Aniołkiem Stróżem i te dobre fluidy od Ciebie, wciąż będzie mi przekazywał :D. Dziękuję Ci Graszka bardzo, bardzo, bardzo serdecznie! Buziak ogrrrrooooooooomniasty! 👄❤️🌼. :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×