Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość Cheryll
Gracha nie zauwazylam ze odpowiedzialas, troche fiksuje mi komp a troche moj maluch przeszkadza. Zaczyna chodzic i wszedzie go pelno :D a laptopy, telefony i piloty to jego ulubione przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A ja siedzę jak ta wierna psina i czekam,czekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja tez czekam :) ale jakas niemrawa dzis jestem chyba :) Jak mija dzionek? Czy dzis Ty idziesz na jakies balety dla odmiany? Czytalam ze Twoj maz wczoraj zabalowal. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll możesz wejść na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
weszlam i co mialam zobacyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Melduję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
i ja rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Wszystko fajnie ale tak się wygadałam,że mi teraz pomysłu na temat brak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
W miedzyczasie prawie zrobilam obiad moje dziecko zaliczylo guza i czekam na ciag dalszy dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Kurka ,zajęłam Cię........ucałuj syna w tego guza-od przyszywanej ciotki-gaduły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Nie pierszy i nie ostatni, on wlasnie uczy sie chodzic a wlasciwie zamiast chodzic chce biegac i takie sa rezultaty. A gdzie Niente zaginela na caly dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Czasem Ty znikasz,czasem Niente,pewnie pora na mój urlop. :classic_cool: Teraz przynajmnie jasne,że to stała obsada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Odkąd się dowiedziałam,chciałam napisać,jednak ciagle mi umyka-Twój syn bardzo wcześnie zaczyna chodzenie.Moje zaczynały w 11-12 m-cu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
obiecuje przed nastepnym znikneciem sie zameldowac a raczej odmeldowac, przewaznie kolo weekendu mi sie to zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
On jest jakis wybitny :D :D siedziec tez zaczal szybko, jeszcze chwila i bedzie czytal ksiazki hi hi hi a tak na powaznie to znam rownolatka - jesli tak moge powiedziec na podobnym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Spokojnie,nikt nie miał żalu,chociaż faktycznie,martwiłyśmy się. Mam temat-jutro wymiana okien-2 szt.,kuchnia i pokój syna.Jak ja się dokopię do tych okien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
A na syna uważaj,bo za dziewczynami nie wiadomo kiedy zacznie się rozglądać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jak to jak sie dokopiesz?? Okna sa w scianie a nie w podlodze, nie trzeba kopac ;) chyba ze macie dom z jakimis alternatywnymi rozwiazaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
U syna trzeba przesunąć szafę, a w kuchni zdjąć szafkę zze ściany,najpierw oczywście opróżnić,nie lubię takich akcji.No, ale jak cza to cza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
No ale masz sile robocza, Ty powinnas pelnic nadzor, chlopaki do roboty kobiety do rzadzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
To tylko teoria.Jutro syn jedzie kupić i założyć zamek pewnej staruszce na drugim końcu miasta, starszy nie do końca przewidywalny,a okna nie wiadomo o której przywiozą.Właśnie już wiadomo(telefon),z samego ranka,no to mnie uspokoiło,nie zostanę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Nadzorca musi mieć czapkę,czy wystarczy wałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
ale pewnie i tak zostanie Ci to co najlepsze czyli posprzatac caly bajzel pozniej. Tak to juz jest z tymi remontami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Raczej tak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Gracha musze sie odmeldowac do jutra, nakarmic najpierw malego zaraz potem duzego. Milego wieczoru i nie siedz tak do pozna :D a jutro nie daj sie zagonic do wszystkiego, sprawdze jutro, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll,wielkie dzięki za dziś,muszę trochę czasu poświęcić "urlopowiczowi",jak dam radę ,to zajrzę jeszcze wieczorem,może Niente się odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem, melduję się na kilka minutek ;) Czytam o czym tam dziś rozprawiałyście :) Okna, meldunki, rozwój dziecka :) Dodam, że moja córcia była na tyle leniwa, że chodzić zaczęła mając dopiero 1,5 roku. Bardzo wcześnie zaczęła mówić, ale chodzić jej się nie chciało... Cheryll zapewne w objęciach mężusia teraz, a Ty Gracha jesteś czy też się zajmujesz Panem Urlopowiczem ? ;) To tylko ja taka samotna, buuuuuuuuuuuu, nikt mnie nie chce, nikt mnie nie kocha 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Niente,kochamy Cię,kochamy! To na dobranoc,bo pewnie już śpisz.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej dziewczyny, milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihi, a dziękuję Gracha! Jakie Ty masz dobre serduszko! :P Jak tam okna, wstawione już? Posprzątane ? Współczuję :o....tego zamieszania, stuku i brudu, na szczęście, że to nie remont kilkudniowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×