Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DiamentowaNoc

Szukam bratniej duszy z Lublina...:)

Polecane posty

Gość nowa gracha
Niente,jesteś tam? Sprawdzałaś ciśnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Obiad właśnie zjadłam i już spokojnie sobie siedzę z laptopem na kolanach...Nie zmierzyłam ciśnienia, bo nie mam ciśnieniomierza. U taty mierzę sobie raz w tygodniu, ale zawsze jest ok. Nie miałam do tej pory z nim problemów. Nie wiem, może i to moje zdenerwowanie przyczyniło się do tego. Nerwy, gorąco-zwłaszcza w autobusie, bo na dworze dzisiaj nie jest źle-wiaterek fajny wieje...Aj, szlag by to wszystko trafił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Możliwe,że nerwy.....Uważaj na siebie.,niedługo muszę wyjść,przed wyjście zajrzę tu jeszcze i jak tylko wrócę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente to moze z przegrzania, jest goraco a w autobusie - wiadomo roznie bywa :D U mnie tez upal, wczoraj bylo cieplej niz nad morzem srodziemnym - tak mowili w radiu. My tez bylismy nad morzem i bylo super! Jak sie maluch obudzi i slonko troche spasuje pojdziemy z maluchem na ogrodek poplywac. Napelnilam mu basen woda, ale sama tez bym sie chetnie zmoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cheryll! Spokojnie, spokojnie, czuję się już normalnie, jak zawsze, także spoko-luzik Dziewczyny ;) A w wodzie to i ja chętnie bym sobie tyłek zamoczyła ;)...i tylko tyle, bo pływać nie umiem :o A Ty Gracha wracaj szybko na kafe, będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Ja tez plywac nie umiem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Cheryll! Ja też pływać nie umiem.-To nie cytat. Lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Niente jak sie czujesz? Wypij sobie mrozona herbatke z melisy na nerwy. Co Cie tak zdenerwowalo? Moge jakos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryll, dziękuję, w porządeczku już. Taką chwilę miałam, ale nie wiem czym dokładnie spowodowaną. Kiedy wychodziłam z domu, czułam się dobrze. Byłam wkurzona, ale mimo to, było ze mną ok. Koleżanka mnie zdenerwowała, ale już mi nerw przechodzi. Dziękuję za zainteresowanie. Dziękuję, że tu jesteś i mogę sobie z Tobą i Grachą zamienić kilka zdań codziennie. W ogóle od kilku miesięcy, a dokładnie od trzech, źle się u mnie dzieje i chwilami sama siebie nie poznaję :/ Przed kilkoma minutami, "wpadł" mi w oko topik o depresji i o teście na nią...z ciekawości wlazłam i zrobiłam, śmiejąc się, że przecież ja i depresja?- to nierealne! Wyszło mi 29 pkt. a to ponoć dużo i znak, ze ją mam :o. Nie wiem co o tym myśleć? Może Gracha mi powie czy takie testy są miarodajne? Ech! Co za życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akfjweqgfew
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa gracha
Już mówię,jeśli to był test Becka,to raczej miarodajny,psychologowie czasem po niego sięgają.Nie wpadaj w panikę,wprawdzie przekroczyłaś 26pkt.,ale to tylko test.Najważniejsze jak Ty się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa gracha
Witam Tajemniczego Gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wpadam w panikę, po prostu zaczęłam bardziej myśleć nad sobą ;). Tak, to był ten test, ale też był i inny, test 9 pytań, czy jakoś tak i też "rewelacyjnie" nie wypadłam. Może depresja to nie jest, ale fakt, że od trzech miesięcy mam cholernego doła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa gracha
Gdybyś chciała podrążyć temat,to chętnie,ale nie tu. Odwiedziła mnie właśnie siostrzenica i trzeba coś upitrasić.Będę jednocześnie i tu, i tam,spoko,spoko,radę dam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe, Ty nałogowcu jeden :P Dziękuję za propozycję, pewnie jeszcze "podrążymy" ;), ale póki co ja daję laptopa dziecku, bo pograć sobie chce :) Do później! 🖐️...i dzięki, że jesteście! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Co Panie będą robić dziś wieczorem? Znalazłam coś bardzo ciekawego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Jak to co spać kochana. Ja padam dziś ze zmęczenia. Wpadlam tylko na chwile bo już leze w łóżku wiec życzę dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Pewnie masz rację.Idę w Twoje ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Witajcie! Wcześnie dziś wstałam ,muszę jeszcze wrócić na chwilę do łóżka.Wczoraj znalazłam coś ciekawego,jeśli znajdziecie chwilę,to polecam-test psychologiczny-dowiedz się kim jesteś.Warto zastosować się do zaleceń przed testem.Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitOOOOOOjcie! 🖐️ To jak wstaniesz po raz drugi Gracha, to wrzuć linka do tego testu. Pozdrówki dla Was i udanego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Hej, ja tez chetnie zrobie test, czekam na linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znalazłam chyba sama. "Wyobraź sobie, że jesteś w lesie..." itd. To o to chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cheryll
Dzieki wlasnie zrobilam test, jest w nim duzo prawdy nawet, bardzo fajny. Tylko kto mnie zinterpretuje? ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :* :) dołączę się tu do Was jeśli mogę :) ? :P Mam 22lata :) Jak Wam dzień mija? :) Ja on wczorajszego noszenia przez 50min (usypiania na rękach) 10 miesięcznej siostrzenicy mam dziś nieciekawe zakwasy hehe :) Ładna pogoda nam się robi :) Trzeba to jakoś wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :* :) dołączę się tu do Was jeśli mogę :) ? :P Mam 22lata :) Jak Wam dzień mija? :) Ja on wczorajszego noszenia przez 50min (usypiania na rękach) 10 miesięcznej siostrzenicy mam dziś nieciekawe zakwasy hehe :) Ładna pogoda nam się robi :) Trzeba to jakoś wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :* :) dołączę się tu do Was jeśli mogę :) ? :P Mam 22lata :) Jak Wam dzień mija? :) Ja on wczorajszego noszenia przez 50min (usypiania na rękach) 10 miesięcznej siostrzenicy mam dziś nieciekawe zakwasy hehe :) Ładna pogoda nam się robi :) Trzeba to jakoś wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gracha
Hej,Ewelina! Jestem za,jeśli masz ochotę i jeśli tu jeszcze jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×