Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

oooo to ja pod daszkiem w kaciku sie zapodzieję przed swiatem...jakby mię kto szukał,powiedz,ze ulotniłam sie...coponiektórym byłoby to na reke:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebraaaaa
jutro bedzie tu zbiórka , :) Diabliczko ,tylko kto by kacik prowadził? tak wiec musisz pisac:) juz mnie nie ma:) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi półka spadła z drobiazgami nawet to przeciwko mnie :( diablo ja masaż to miałem na myśli leczniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi swietnie by sobie rade dała... spij spokojnie Zeberko😍nie zapomnij o jutrzejszym cmoku topikowym dla nas na dzien dobry jak oczka otworzysz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorej nocki zeberko :) :) spadła larwa bo oparłem się o nią a szukałem czegoś na niej więc o niczym ważnym nie myślałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem diablo a dobra jesteś w takiej interpretacji ??? jutro będe musiał rozłączyć kompa i odsunąć biurko żeby zobaczyć co pod nie wpadło a gdzie się Fi Fi podziewa ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłeś blond promyczka??no to co tu robisz Kochanie???pod jej okienko alle juuu...pora na czułosci akuratna... a na serio...ciesze sie,ze ten promyk nadał barwe Twojemu zyciu🌻 swoją drogą był tu ostatnio Diabeł co Ostrą pokochał...tez znalazł swojego blond promyczka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze lepiej ja uciekne...ide szukac truskawki bo mi gdzies pod kompa,łóżko i nie wiadomo gdzie jeszcze ućkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musowo...juz na nie powoli patrzec nie moge...od galaretki,kompotu po bitą śmietanę :D mama ma wysyp na działce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki że zniknąłem ale miałem ważny tel.humor już do końca mi się z....... tak że raczej was posłucham echhhh a nuta diablo w sam raz dla mnie dziś :( jeszcze raz przepraszam Fi Fi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×